1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

ایجاد چند خروجی برای یک تراک در studio one

شروع موضوع توسط zitiyash ‏12/6/16 در انجمن برنامه استودیو وان Studio One

تاپیک ایجاد چند خروجی برای یک تراک در studio one تالار برنامه استودیو وان Studio One در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. zitiyash

zitiyash عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    با درود فراوان آیا میشه در استودیو وان برای یک تراک چند خروجی تعریف کرد شبیه آنچه در درام مپ منیجر سونار میشه انجام داد. با تشکر

2. Sar Be DaaR

Sar Be DaaR عضو سایت

شغل :
    صدابردار و تهیه کننده و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +81 / 0 / -0
    نرم افزار:
    StudioOne
    در یک VST یا یک Audio Line ؟! برای وی اس تی رو میدونم و میتونم کمک کنم ، شما بگید کدوم مد نظرتونه .

3. zitiyash

zitiyash عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    در هیچکدام بلکه در یک تراک میدی طوری گام تعریف بشه که مثلا در یک میدی کنترل برای یک کلید یک وی اس تی و برای کلید دیگر صدای دیگری تعریف کرد دقیقا مثل درام مپ منیجر سونار این به وی اس تی مربوط نمیشه از امکانات نرم افزار میزبان است

4. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,217 / 5 / -3
    نرم افزار:
    StudioOne
    وقتی یه اینسترومنت جدید رو درگ اند دراپ کنید داخل یک ترک که ایسترومنت داره از قبل، سه تا گزینه ظاهر میشه که یکیش نوشته Combine با این گزینه میتونید این کارو بکنید. من خودم انجام ندادم یه کم باهاش کار کنید متوجه میشید.

5. zitiyash

zitiyash عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    این چیزی که میفرمایید مربوط میشه به چند لایه شدن صداها منظور من تفکیک هر نت برای یک وی اس تی هست

6. djshahrooz

djshahrooz عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -2
    نه داداش استدیو وان همیچین چیزی نداره. سونار این ویژگی داره . خیلی چیزای دیگم هست که استدیو وان در نظر نگرفته از جمله دسترسی به .وردی های پلاگیهنای مثل spam و غیره که فقط در افل وکیوبیس این قابلیت هست که میشه به وردوی خروجی های پلاگینها و vst ها دسترسی داشته باشی.

7. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,357 / 3 / -0
    نرم افزار:
    protools
    پس این "Multi Instrument" چی‌ هست که تو وبسیت Presonus نوشته؟

"Multi Instruments allow you to build unique, layered sounds by combining multiple instruments onto a single instrument track and record, edit and play them like a single instrument. This offers endless potential for new combinations of sounds for producers and sound designers."

خوب این که میگه میتونی‌ راحت Multi Instrument درست بکنی‌ و بد Range نت هارو برای هر اینسترومنت تنظیم بکنی‌. مگه این کارو نمی‌شه کرد؟ من یوزر Studio One نیستم ولی‌ اگه خود Studio One میگه می‌شه این کارو کرد پس حتما می‌شه.

تو YouTube اینو پیدا کردم
    Multi Instruments in Studio One 3

8. djshahrooz

djshahrooz عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -2
    کجاش نوشته. توی ورژن 3.5 گفته؟؟؟ من وورژن «3.3 دارم
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏15/6/17, تاریخ ارسال پست اول: ‏15/6/17 ---
    ببین تو سونار میشه دستت بازه چون سیستم سونار براساس دیواس میدی طراحی شده که غالبن با شرکت رولند همکاری زیاد داشته. وهمیچین می تونی همه خروجی های یه کانال میکسرت رو به یه کانال بفرستی یه بصورت سریال یا موازی کانال های مکیسرو بهم وصل کنی. که توی مکیس خیلی کابرد داره. تو.ی کیوبسم میتونی ورودی خروجی همه ابزارهای کارت رو در دسترس داشته باشی. که برای استفاده از آنلایزرها خیلی کاربردی.توی استدیو وان میتونی اینترومنت های رو خروجی هر یه یکشون به یه ترک بدی که معمولا برای دارمز استفاده میشه. مثلا تو باطری هر پدت رو به یه کانال میکسر بدی. اینی که تو میگی همینه. برای باطری. کانتکت. اکتیو دارمز. ای زد دارمز بیشتر دارمز استفاده میشه. همه برنامه هلی میزبان دارن این قابلیت. ولی اون اولی که من گفتم فقط سونار رو جریان میدی داره چون کلا میدی اصل کار سونار بوده برای ریتم سازی انواع کیبود ها ازز سونار استفاده میشد. قبلا
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏15/6/17 ---
    دوستانی کسی اینجا استدیو وان اور جینال نداره؟؟؟؟ من یه سری ایدها و پیشنهادات خوب که غالبا نکات ضعف این برنامه هست آماده کردم. ولی چون یوزر سایت نیستم. پشتبانی نمیکنن. میخام نظراتم رو انتقال بدم . اگر گوش شنوا ندارن که برم سراغ کیبوس پرو 9 چون واقعا دیگه کاملله کامله.

9. sam ca

امتیازات:
    +1,357 / 3 / -0
    نرم افزار:
    protools
  10. djshahrooz

djshahrooz عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -2
    این همونه که من گفتم. ولی روی وردوی های پلاگینا هیچ دسترسی نداری. فقط تو افل کیوبیس میشه
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏16/6/17, تاریخ ارسال پست اول: ‏16/6/17 ---
    این تقربیا همون داشبورد تو افل
    که میتونی ابراها رو بصورت سریال بهم وصل کنی

11. sam ca

امتیازات:
    +1,357 / 3 / -0
    نرم افزار:
    protools
    djshahrooz , من فکر کنم سوال اینه که چه جوری میتون output یک ترک MIDI رو به چند تا پلاگین بفرسته، و بتونه انتخاب بکنه که کدوم نت‌ها به کدوم پلاگین برن. حداقل من اینطور فهمیدم. چیزی که تو میگی‌ خیلی‌ با این فرق میکنه

12. djshahrooz

djshahrooz عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -2
    منم همین میگم اینی کع میگی فقط سونار داره.همیجین جیز خاصیم نیست زیاد کاربرد نداره
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏17/6/17, تاریخ ارسال پست اول: ‏17/6/17 ---
    ولی اونی که من میگم که کل یه ترکها ی میکسر بفرستی به یک ترک . وهمچین ورودی های یک ابزار بتونی دسترسی ذاشته باشی تو ی مکیس خیلی کابردی که بازم استدیو وان نداره
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏21/6/17 ---
    دوستان زمانی که استدیو وان رو باز میکنم اوایل کار شرکاتهاش بط.ر کلی از کار میافته. مخصوصا زومش . دلیلیش چی هست؟؟؟

13. saber aram

saber aram عضو سایت

شغل :
    اهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, soundforge, StudioOne
    سلام دوست عزیز بگید من انتقال میدم
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏25/6/17 ---
    دوستان ترک هایی که استودیو وان ایجاد میکنه مثل ترک های اینسترومنت کیوبیس هست (قابلیت استفاده از تمام پلاگین ها روی ترک) و من حدس میزنم دلیل نشدن این مسئله همین باشه باشه.... شما تو کیوبیس میتونین ترک ایجاد کنین هم میدی و هم اینسترومنت اما در استودیو وان فقط اینسترومنت

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - ایجاد چند خروجی
  1. pe32_64
    پاسخ ها:
    28
    نمایش ها:
    1,138