ایا پری امپ neve1073 و کمپرسور tube tech cl1b بهتره یا avalon 737sp

17/5/10
71
1
0
tehran
به نظر شما پری امپ neve 1073 و کمپرسور tube tech cl1b بهتره یا avalon 737sp؟
من داخل سایت tube tech رفتم و برای cl1b یک سری تست صدا گذاشته بود و من واقعا از کیفیت این تست ها خوشم اومد اگه میشه یه سری به این سایت بزنید و تست ها رو گوش بدید به نظر شما با چه تجهیزاتی میشه صدایی با این کیفیت گرفت.ممنون

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
tube tech واقعا بهترینه من هم از اولن استفاده میکنم هم تیوب تک به نظرم تیوب تک تو دنیا اوله ....

17/5/10
71
1
0
tehran
fender ممنون از نظری که دادی
ولی می خواستم بدونم این کیفیت بالا بر می گرده به خود کامپرسور یا بهتره بگیم اصلا چقدر تو کیفیت تاثیر داره ؟
و اینکه قیمت تو ایران همون 3 میلیون یا بیشتر؟
من تست های صدایی که شنیدم واقعا عالی بود البته یه عکس هم اون کنار گذاشته بود که فکر کنم m50 neumann بود و شاید واسه همین انقدر کیفیت خوب بود.

fender

Banned
5/2/10
302
119
0
سلاریس
تیوبی که در تیوب تک استفاده شده یه 12ax7 با کیفیت 300$ هستش وی استی هایی هم که تیوب تک زده خیلی خوبه و از الگریتم خیلی دقیقی توش استفاده شده ولی خوب به هاردور که نمیرسه هیچوقت
توی وی استی ها برای کمپرس من الگریمیکس رو پیشنهاد میکنم خیلی عالیه...
من از neve 1073 استفاده نکردم نمیدونم داستانش چیه اولن میکاپ بسیار خوبی داره کمپرس خیلی عالیی هم میکنه
ولی میدونی توی مارک های خوب همیشه حداقل ها رعایت میشه همیشه کمپرس در حد بسیار خوبه تفاوت ها معمولا در تیوبی هستش که توی اون کمپرسور استفاده میشه و مسائلی از این قبیل
من اولن که خریدم فکر میکردم دیگه بهتر از اون نیست وقتی تیوب تک گرفتم اختلاف بین کمپرس های حرفه ای رو متوجه شدم به نظرم اگه کسی بخواد کمپرسور تیوب بگیره بهترین گزینه تیوب تکه همزمان در تمام استدیو های حرفه ای جهان استفاده میشه

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
البته کمپانیه softube ، وی اس تی ، Rtas و TDM شبیه ساز کامپریسور Tube tech Cl1b رو تولید کرده و از اونجایی که من هم با نرمافزارش کار کردم و هم با سخت افزار ، این نرم افزار رو بسیار بسیار نزدیک به هاردور cl1b دیدم.

از این لینک میتونید محصولات
Softube رو دانلود کنید.

cw_m700xm700_tubeTechCL1B.jpg

فایل های ضمیمه

17/5/10
71
1
0
tehran
تیوبی که در تیوب تک استفاده شده یه 12ax7 با کیفیت 300$ هستش وی استی هایی هم که تیوب تک زده خیلی خوبه و از الگریتم خیلی دقیقی توش استفاده شده ولی خوب به هاردور که نمیرسه هیچوقت
توی وی استی ها برای کمپرس من الگریمیکس رو پیشنهاد میکنم خیلی عالیه...
من از neve 1073 استفاده نکردم نمیدونم داستانش چیه اولن میکاپ بسیار خوبی داره کمپرس خیلی عالیی هم میکنه
ولی میدونی توی مارک های خوب همیشه حداقل ها رعایت میشه همیشه کمپرس در حد بسیار خوبه تفاوت ها معمولا در تیوبی هستش که توی اون کمپرسور استفاده میشه و مسائلی از این قبیل
من اولن که خریدم فکر میکردم دیگه بهتر از اون نیست وقتی تیوب تک گرفتم اختلاف بین کمپرس های حرفه ای رو متوجه شدم به نظرم اگه کسی بخواد کمپرسور تیوب بگیره بهترین گزینه تیوب تکه همزمان در تمام استدیو های حرفه ای جهان استفاده میشه
توی فروم هایی مثل gearslutz هم همش ازش تعریف کردن پس حتما یه چیز خفنه
راستی شما با چه قیمتی و از کجا خریدین ؟

30/1/10
174
6
18
درود بر شما دوستان به نظر من آوالون مانند نویمن در میکروفون هست و به تناسب قیمتش بهترین کارایی رو دارد و در بیشتر استودیوهای معروف دنیا چند دستگاه از 737 دیده می شود .