ایا فقط این ذهن منه ک منفی میره؟!

شروع موضوع توسط alinhovich ‏23/5/13 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک ایا فقط این ذهن منه ک منفی میره؟! تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. alinhovich

alinhovich عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    از کسایی ک اف ال 11 رو دان کردن میخاستم نظر بدن با توجه به پروژه های cool stuff موجود در نسخه نظر بدن (البته ممکنه این پروژه ها در نسخه های قبلی بتا مثل 10.10و10.9و10.8 که من ازشون بی اطلاعم باشن)...
    وقتی امروز ساعت 8 دانلود اف ال تموم شد متوجه تشابه دو اهنگ حباب و غلط کردم از با پروژه های sometime ,anticoder شدم و حالا از شما دوستان و صاحب نظران میخام بپرسم ک ایا این ذهن منه ک فقط منفی فکر میکنه؟:17:

2. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    نه مشکل از ذهن شما نیست برای اینکه هر دوی اینها از اف ال استفاده میکنند مخصوصا یگانه که کلا همه ی کاراش دزدی شده و کپی شده از اف ال هستش ولی چاووشی از داوهای دیگه هم استفاده میکنه.

3. MRN.shz

MRN.shz عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    تشابه سمپل ها و سبک باعث شده شما که شما اینا رو اشتباه بگیرید. نه اینجوری نیست شاید خیلی شبیه به هم بودن آهنگهای سبک داب استپ باعث بشه فکرکنید همه مثل هم هستند ولی اینجوری نبوده و نیست چون این آهنگا قبل از انتشار این آهنگ توی اف ال 10.9 تولید شدن و مجوز گرفتن. آلبوم 13 زمان زیادی توی صف مجوز بوده و اگه بگین اونا کپی شدن تعجب نمیکنم ولی اینکه چاوشی کپی زده باشه نه قبل از حتی اف ال 10 این آلبوم درحال تولید بود. محسن یگانه هم چون اغلب با اف ال کار میکنه تشابه سمپل ها باعث شده فکر کنید کپی هست. آهنگ حباب سبک تلفیقی هست و کاملا داب استپ نیست که بگیم کپی زده. منم قبول دارم خیلی شبیه هستن که دلیلش فقط سبک داب استپ هست. یکم توی نت سرچ کنید درمورد این سبک و آهنگای خارجی این سبک رو گوش بدید متوجه شباهت توی همش میشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...