ایا روش من درسته؟

شروع موضوع توسط alyreza ‏21/5/14 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک ایا روش من درسته؟ تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. alyreza

alyreza عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام به همه دوستان هنرمندم..من کل مطالب آکوستیک و خوندم اما موردی که تو ذهنم هست و بین صحبتا پیدا نکردم..
    می شه ابتدا روی پشم شیشه شونه تخم مرغ معمولی که تو مغازه ها پیدا می شه قرار داد و بعد روی اون و یونولیت زد و روی یونولیت فوم شونه تخم مرغی؟
    ایا می شه شونه تخم مرغ معمولی که تو مغازه ها پیدا میشه به جای فوم شونه تخم مرغی استفاده کرد؟
    آخه یکی از دوستان گفت اگه روی شونه تخم مرغ معمولی یونولیت بزنم هوایی که بین این دو لایه حبس می شه خودش عایق صوتیه..امیدوارم سوالم و روشن مطرح کرده باش

2. Alireza Ahari

Alireza Ahari عضو سایت

امتیازات:
    +543 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, studio_one
    سلام دوست عزیز
    اولا اینکه عنوان تاپیکتو خوب اصلا انتخاب نکردی

یونولیت تنها عایق حرارت هست و عایق خوبی برای صدا هست

در مورد استفاده از پشم شیشه هم بگم که حساسیت زاست و بهتره از پشم سنگ های فشردهداستفاده کنید
    به این صورت که ابتدا یک لایه ی فوم پلی اتیلن بعد پشم سنگ و بعد تایل های اکوستیک و بعد در لایه ی اخر فوم شونه تخم مرغی رو نه بصورت کامل ولی به قسمت های حساسراطاق بزنید

دقت کنید تمام اطاق رو فوم نزنید که صدا رو خفه میکنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    دسته اول صدا گیر هایی که همه جا پیدا میشن به ترتیب قیمت کارایی شون نزدیکه ( پشم سنگ .پشم شیشه .انواع الیاف معدنی پشم سنگ باره . ابر. اسفنج. فوم سایلنت . نمد های صنعتی پرزقالی که لحاف دوزی ها دارن کیلویی کلا هر چیز که الیاف متراکم داشته باشه)

دسته دوم شکست صدا و جلو گیری از پس اوایی باز هم به ترتیب قیمت(تایل های چوبی تایل های اسفنجی تایل های اگوستیک که مواد اولیه اش همین ضایعات کارتون و شونه تخم مرغ و خود شونه تخم ورغ مکت با 5 ثانت فاصله از دیوار کاغذ گراف مچاله شده)

اگه زیبایی ملاک نیست یک لایه پشم سنگ 50.. d 80دبوار ها روش موکت سقف هم تایل اگوستیک. 40 دسیبل کاهش

بارگذاری...