ایا این روش تدریس به نظر شما صحیح است؟ لطفا راهنمائی کنید

شروع موضوع توسط majid55 ‏2/11/13 در انجمن ویلن

تاپیک ایا این روش تدریس به نظر شما صحیح است؟ لطفا راهنمائی کنید تالار ویلن در persian-music.org.

1. majid55

majid55 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان امروز دومین جلسه کلاسم بود استاد فقط گفت کدام نت مربوط به کدام سیم است وهیچ توضیحی در خصوص نحوه ارشه کشی و سیستم و وضعیت ارنج بازو و مچ در حین تعویض سیمها نداد حتی در خصوص پازدن فرمودن نیازی نیست سی دی کتاب را گوش بده ریتم دستت میاد و سوال پرسیدم در مورد نحوه کوک گفت فعلا لازم نیست یاد بگیری ولی به کسی نشان دادم گفت ساز کوک نیست به نظر شما درسهای را که فرمودنند تمرین کنم با توجه به اینکه اولا ساز کوک نیست دوما هیچ ذهنیت درستی در خصوص پزیشن بازو مچ و ساعد ندارم ایا صلاح میباشد ایا به نظر شما با این سیستم اموزشی درست است با ایشون ادامه دهم ممنون میشم راهنمائی کنید چون ایشون پانزده درس کتاب را گفته برا جلسه بعد بزن بیا چکار کنم دوستان الله بختکی تمرین کنم و یا بنا را بذارم بر ایشا... ماشا.. که درست دارم میزنم لطفا راهنمائی کنید

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    پاسخ : ایا این روش تدریس به نظر شما صحیح است؟ لطفا راهنمائی کنید

من مناسب نمیبینم چنین شرایطی رو لازمه که همه چیز از بنیان و اصول اصلی برای هنرجو توضیح داده بشه.
    اگر قرار کوک ساز رو یادبگیرید باید کاملا در این رابطه توجیح بشید و قطعه هم لازم هست کوک کردن ساز خودتون رو یادبگیرید و درک کنید.

3. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio

من خودم پا نمیزنم اما وزن خوانی رو بلدم/جلسه دوم مربوط به نحوه درست گرفتن ویلن،ارشه،و اسم نت ها روی ویلن هستش/در مورد کوک هم بتید زیاد تمرین کنی تا کوک دستت بیاد/این که شما به کسی ویلن رو دادی و گفته کوک نیس به این خاطر بوده که هنوز اول ویلن هست و کوک بهم میخوره//با تیونر میتونی کوک کنی/شما درسارو تمرین کن و اگه گفت ویلن و ارشه رو اشتباه گرفتی بگو شما استاد در این خصوص به من چیزی نگفتین//

- - - - - - - - - -

باید همه چی به هنرجو توضیح داده بشه

4. majid55

majid55 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:

تازه سیم سل صداش در نمیاد ارشه روش کشیده میشه جیر جیر می کنه اول فکر کردم مشگل از کلیفن است ولی اگه مشگل از اون بود سیمهای دیگه هم نباید جواب میداد دارم یواش یواش به این نتیجه میرسم باید از خیر اساتید ایرانی بگذرم و برای اصولی یاد گرفتن و کار کردن تو نت این توسایتهای مجازی اموزشی ثبت نام کنم جدا من که اینده خوشی تو این سیستم اموزشی استاد ندیدم عرض می کنم دست چپم نباید از مچ بشکنه یا از تمام ارشه استفاده کنم میفرماید اینا قوانین تو کتابه خودت را در گیرش نکن هرطور که راحتتری و بهتر می تونی ساز را دست بگیر و ارشه بکش اون قوانین فقط تو کتابها رو کاغذه حالا نمیدونم اونهمه نویسنده که براساس تجربه کتاب نوشتن درست می گند یا استاد ما چون دیونه ویلونم دوست ندارم از پایه اشتباه برم

5. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio

***دوسته عزیز استادتو عوض کن***

6. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase

به نظر منم این کار درست نیست.باید اصولی درس داده بشه که مثلا نحوه گرفته ارشه و کلا زدن و ... چجوری هستش بعدشم باید ساز کوک باشه چون در صورت کوک نبودن ساز صداهای بدی تولید میشه که این باعث میشه اولا اون چیزی که میخوای تولید نشه و دوما از صداهای ناهنجار زده بشی و تمرین نکنی

7. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2

دوست عزیز میدونی چرا اینارو همون اول بهت نمیگه؟چون اگه قرار باشه هر چی بلده رو عرضه کنه دیگه چیزی برای درس دادنش نمیمونه و تو هم دیگه از پیشش میری و جیبش بی پول میمونه..هر چه سریعتر عوضش کن چون استادی که فقط به فکر جیبش باشه و از روی علاقه به ادم یاد نده دوزار نمی ارزه.

8. Ali HoSseiNi

Ali HoSseiNi عضو سایت

شغل :
    صدابردار - آهنگساز
    امتیازات:
    +154 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar

دوست عزیز همه دوست دارن به شیوه های مختلفی بنوازن حالا هر سازی رو.. اما ابتدا باید نحوه صحیح نواختن رو در پوزیشن صحیح کاملا یاد بگیری و در اون کامل مسلط بشی. ابتدای کار مهم ترین قسمت یادگیری ساز هست و اگر اشتباه جلو بری در آینده برای درست کردن اشتباهات یادگیری گذشته باید 2 برایر زمان هدر بدی تا برگردی به حالت درست. با توجه به گفته هاتون بهتره اون استاد رو با شیوه خودش رها کنی !! خیلی استادا هستن که فقط شیوه تدریس خودشون رو قبول دارن حتی اگر علمی و صحیح نباشه. البته نباید از خیر اساتید ایرانی بگذرید.. اساتید بزرگی داریم که هنرمندهای زیادی رو به اجتماع تحویل دادن.. با کمی جستجو به استاد مورد نظرتون میرسید. دوستان زیادی اینجا هستن که بتونن راهنمایی مفیدی به شما بکنن..موفق باشی

بارگذاری...