ایا اتصال میکسر به پری امپ کارت صدا درسته؟

شروع موضوع توسط iansomer ‏7/4/14 در انجمن مباحث عمومی کارت صدا

تاپیک ایا اتصال میکسر به پری امپ کارت صدا درسته؟ تالار مباحث عمومی کارت صدا در persian-music.org.

1. iansomer

iansomer عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام یه میکسر دیجیتال soundcraft si expression دارم و در برنامه زنده ازش استفاده میکنم و برای ضبط میخواهم یک کارت صدای motu 828 mk3 hybrid بخرم که اول میکروفون ها از پری امپ میکسر و تنظیماتش رد بشه و بعد از خروجی میکسر وارد پری امپ های کارت صدا بشه برای کیفیت بهتر . سوال دارم ایا میشه خروجی میکسرم را به 2 پری امپ کارت صدا جدا متصل کنم که یه سری صدا ها روی یک ورودی پری امپ کارت و یک سری صدا های دیگه روی پری امپ دیگه کارت همزمان متصل بشه که هر دو صدا هام استریو هستند وارد کنم و فقط یکیشو خروجی بدم در پاور امپلی فایر ویکشو به پاور امپلی فایر نفرستم و هر 2 تا شو استریو جدا در لپ تاپ ضبط کنم .ایا این گونه کیفیت صدام برای پخش زنده و رکورد بهتر میشه ؟ چگونه باید این کارو بکنم؟ اگه این کارت صدا مناسب کار من نیست چه کارت صدایی تو قیمت 3.5 یا 4 میلون برام مناسبه

2. iansomer

iansomer عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    من به کمک نیاز دارم ممنون میشم سریع تر کمکم کنید

3. iansomer

iansomer عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    ببخشید

4. virtual

virtual عضو سایت VIP

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    سلام دوست عزیز
    شما با استفاده از خروجی adat کنسول دیجیتالتون میتونبد تمامی لاین هاتون که معمولش 8 تاست رو به کارت صداتون بفرستید و بعد از معرفی ترک ها و ورودی ها اونها رو به صورت مولتی ترک رکورد کنید اما برای صدا برداری و پخش زنده کلا بحثش جداست.

5. iansomer

iansomer عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    خوب کاز من هم اجرای زندس ایا میشود 2 خروجی جدا استریو را ضبط کرد؟ وایا اصلا میشه یه میکروفونو از 2 تا پری امپ رد کرد؟

6. virtual

virtual عضو سایت VIP

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    خروجی left@right میکسر به 2 لاین مونو کارت صدا وصل کنید بعد تو نرم افزار یک ترک استریو باز کنید و ورودی هاتون رو معرفی کنید به صورت استریو رکورد خواهد شد.... البته در صورت اشغال بودن خروجی master از send های دیگه یا groupهای میکسرتون هم میتونید استفاده کنید.
    اگه منظورت اینه که میخوای میکروفون رو به میکسر وصل کنی و هم زمان هم توی یه ترک جدا ظبط کنی بهتره از همون لاینی که میکروفون بهش متصل کردی از خروجی insert همون لاین یک کابل به یک ورودی کارت صدا متصل کنید. در این حالت preamp و تنظیمات میکسر به جز fader غیر فعال و از preamp کارت صداتون استفاده میشه.

بارگذاری...