اين كتاب به نظرتون به كار من مياد؟

شروع موضوع توسط mo-hammad ‏4/11/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک اين كتاب به نظرتون به كار من مياد؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +568 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام-من كتابي رو پيدا كردم كه مباحث زير در اون كتاب آموزش داده ميشه:وبا توجه به اين كه من آةنگسازي رو حدودا 6 ماهه كه شروع كردم و نه به تئوري مسلطم و نه به ساز خاصي آيا اين كتاب رو براي من تاييد ميكنيد؟

آشنایی با سبکهای مختلف موسیقی الکترونیک
    - ریتم سازی برای درامز در سبکهای مختلف موسیقی بوسیله درام ماشینهای نرم افزاری - نت نویسی و ساخت ریتمهای مختلف برای ساز بیس گیتار بوسیله سمپلهای نرم افزاری این ساز- نحوه ساز بندی قطعات موسیقی در نرم افزارهای آهنگسازی- نحوه بکارگیری علم هارمونی برای ارکستره کردن یک قطعه موسیقی- ملودی نویسی برای ساز و وکال در نرم افزارهای موسیقی- چگونگی استفاده از افکتها جهت صدا سازی- چگونگی استفاده از افکتها جهت افزایش کیفیت قطعات ساخته شده با نرم افزارهای موسیقی- چگونگی استفاده از افکتها جهت عمق بخشیدن به موسیقی از جمله ويژگيهاي اين كتاب آموزشي آن است كه نرم افزار خاصي در آن مطرح نمي باشد و هنرمندان با هر نرم افزار موسيفي كه كار آهنگسازي خود را انجام مي دهند مي توانند از اين كتاب بهره ببرند و رشته آهنگسازي با كامپيوتر را بياموزند چرا كه مطالب آموزش داده شده در اين كتاب قابل انطباق برروي كليه نرم افزارهاي موسيقايي كامپيوتري( از قبیل نرم افزارهای cubase,nuendo,sonar,logic,pro-tools و ...) مي باشد .

2. mili1

mili1 عضو سایت

امتیازات:
    +31 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    کتاب خوبیه
    ولی اول شما باید با تءوری موسیقی اشنایی داشته باشی که اموزشش تو تالار تءوری موسیقی هست.
    یه نصیحت از بنده حقیر به شما دوست عزیز:
    اگه پیشرفت کاری میخوای باید از پایه شروع کنی و پشتکار داشته باشی
    :smile (75)::smile (75)::smile (75):

3. بهداد

بهداد عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست من با نظرmili1موافقم بهتره یه ساز رو به صورت حرفه ای دنبال کنی.

4. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    از اين كتاب ها فراوان پيدا ميشه اما چيزي كه مسلمه و تجربه نشون داده كسي با اين كتاب ها آهنگساز نشده . ولي ميتونه كمكي خوبي باشه
    موفق باشيد

5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    أوست عزیز از این دست کتابا زیاده من الان دارم پیانو کار میکنم قبل از اون فقط اهنگسازی الکترونیک کرا میکردم ولی الان که میخوام اهنگسازی الکترونیک رو انجام بدم پیشرفتم 50 درصد بیشتر شده (به خاطر یادگیری ساز پیانو ) چون اگه بخوام پیانو بزنم باید تئوری یاد بگیرم و ... خیلی چیزای دیگه و همین چیزا باعث پیشزفتت میشه وگرنه اگه بخوای همینجوری اهنگسازی الکترونیکی کنی به جاهای به درد بخوری نمیرسی.اگه شما به این کتابایی که طرف از روی تجربه خودش نوشته اعتماد دارید بهتون قول میدم افرادی هستند تو این سایت که اگه بخوان از این کتابا بنویسن این کتابی که شما دارید پیش اونا هیچه مطمعن باشید مثل اساتیدی همچون امید محبی.

6. taghian

taghian عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, wavelab
    البتته برای اهنگسازی به یادگرفتن نرم افزار نیاز داری ولی لازم نیست یک کتاب بخونی حتی نتیجه ی خوبی هم نمیده
    به نظر من توی یادگیری daw باید خلاقیت و تجربه خودت باشه ولی برای کار با نرم افزار هم سی دی ها ی اموزشی رو تهیه کن
    مثلا اموزش fl studio که توسط گروه بروبكس اموزش داده میشه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏6/11/11
  7. kaveh79

kaveh79 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +304 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar, soundforge
    همونطور كه برخي دوستان اشاره كردند ابتدا بايد آهنگساز بود و بعد به آهنگسازي با كامپيوتر پرداخت. البته كار با كامپيوتر ميتونه تاثير آموزشي هم داشته باشه.اما در كل توصيه بنده به شما دوست گرامي محكم كردن هرچه بيشتر پايه هاي تئوريك در موسيقي هست.نواختن يك ساز كلاويه اي نظير پيانو يا سينتي سايزر هم كمك بزرگيه به پيشرفتتون.

بارگذاری...