اولین کار من اهورایی ترین بانو ... اساتید لطفا نظر بدید!

شروع موضوع توسط A.Barani ‏8/4/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک اولین کار من اهورایی ترین بانو ... اساتید لطفا نظر بدید! تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. A.Barani

A.Barani عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام
    این اولین کار من هست که خوندم با یکی از دوستانم که البته ما چون نخواستیم هزینه کنیم برای تنظیم آهنگ هزینه ای نکردیم و خیلی مبتدیانه شد درواقع فقط یه تجربه بود و بیشتر دوست دارم راجب صدا نقد بفرمایید
    اولین شخصی که شروع میکنه آهنگ رو من هستم و نفر دوم هم یکی از دوستانم
    لطفا نظر خودتونو بفرمایید راجب هر دو نفر
    نام آهنگ : اهوریی ترین بانو
    ترانه و ملودی : سهیلا غلامی
    با صدای امیررضا بارانی - پوریا یعقوبی زاده

http://www.zeytooni.com/music/Ahooraei tarin Banoo.mp3

با تشکر از همه دوستای عزیزم

2. A.Barani

A.Barani عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان گرامی ممنون میشم نظر بدید

3. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    به عنوان یه شنونده براتون نقد میکنم.

صدای هردوتون خوب هست جنس صداییتون خوبه احساس خوبی داره و دنبال کنین ولی در حال حاضر نت ها رو به خوبی نمیشناسین
    تکنیک ها و به خوبی نمیشناسین یه سری از تکنیک ها مثل تحریر رو اونم فقط در حده شنیدن و.............. میدونین.
    ساسشن های صداتون وایبره های صداتون ضعیف هست داینامیک صدایی و نت ها به خوبی نمیشناسین و نمیتونین به خوبی با این نت ها بازی کنین
    این که میگم نمیشناسین نه اینکه اصلا نشناسین میشناسین ولی در حد خیلی خیلی ضغیف یعنی خیلی جای تمرین داره.کنترل اصلا ندارین
    محدوده رنج صدایی خودتون رو باید پیدا کنین که رویه کدام نت ها و گام ها و اکتاو ها بیشتر تسلط دارید که باید زیر نظر یک استاد کارتون رو دنبال
    کنین اگر به عنوان سرگرمی میخواین کار کنین یا.......... در همین حد خوبه ولی اگر هدفتون این هست که حرفه ای کار کنین که اگر روزی صدای خودتون
    رو شنیدین حداقل از صدای خودتون لذت ببرین برین دنبال یه استاد و کارتون رو دنبال کنین و.................

آفرین بیشتر تلاش کنین و کارتون رو ادامه بدین ( زیر نظر یک استاد ).

موفق باشید.

4. A.Barani

A.Barani عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    Shushiant جان مرسی از نظر و نقد کاملت صد در صد همین مطالبی رو که فرمودی دنبال خواهم کرد
    و صد در صد میخوام که به جاهای خیلی خوبی در زمینه خوندن برسم و کاملا جدی این کارو دنبال کنم
    الان در حال فراگیری سلفژ هستم گیتار هم میزینم و دنبال ی استاد آواز خیلی خوب توی تهران هستم که امیدوارم بتونم از طریق استاد خیلی پیشرفت کنم

بازم ممنون
    منتظر نظر باقی اساتید هم هستیم .

بارگذاری...