اولین پروژه ی من در fl studio

شروع موضوع توسط m-biainja ‏23/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک اولین پروژه ی من در fl studio تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام اگر تاپیکهای منو خونده باشید گفتم که من به خوانندگی علاقه دارم ولی برای خواننده شدن یا پاید پول داشت یا
    باید هم آهنگسازی بلد باشی هم بتونی شعر بگی هم تنظیمو میکس و مسترو...بلد باشی منم که پول ندارم :smile (41):رفتم سراغ راه دوم نمیدونستم با چه نرم افزار ی کار کنم که با مشورت دوستان بالاخره fl رو انتخاب کردم الان حدودا 2 هفته است دارم باهاش کار میکنم اینقدر پروژه ساختم و بد در اومد تا بالاخره از 4 تاشون یه مقدار خوشم اومد که گذاشتم تا حتما در موردشون نظر بدید(حتما حتما)میدونم شاید شما که حرفه ای هستید با گوش کردنش خندتون بگیره ولی انشاالله پیشرفت میکنم تو شهرمونم کلاس آموزشی نیست با نرم افزار آموزشی کارم راه میافته؟؟؟؟
    اشکالات کارها رو حتما بگید البته حتما پر اشکاله -خواهشا برای گفتن اشکالات از اصطلاحات استفاده نکنید چون تازه دارم اصطلاحات رو یاد میگیرم-اگه یکی پیدا شه یه لیست از همه ی اصطلاحات همراه با توضیحش به ایمیلم بفرسته ممنون میشم ایمیل من:قرار دادن ایمیل در پستها ممنونع میباشد لطفا رعایت فرمایید
    tank you:smile (2):

لینک دانلود fl proje.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

حجم : 370 کیلوبایت

::خواهشا به تمام سوالاتم پاسخ بدید::

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏26/5/11
  2. Omid A

Omid A عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام دوست عزيز . خب همه بزرگان و حرفه اي ها هم مانند من و شما يه روز مبتدي بودند و مسلما آهنگهاي اولشون پر از ايرادات و اشكالات بوده.
    اما در مورد اصطلاحات تو همين سايت پيشنهاد ميكنم از تئوري شروع كن كه در مورد همه اصطلاحات توضيح داده شده.

سورس :

سورس جز كيك و بيس چيز خاصي نداشت . يعني فقط از پترن استفاده كردي و از ميكسر و پلي ليست كه دو چيز اصلي ساخت آهنگند استفاده نكردي.
    حتما فايل pdf آموزش اف ال و مطالعه كن و بيشتر تمرين كن.
    خود پروژه هاي اف ال هم خيلي ميتونه كمكت كنه.

موفق باشي

3. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون - میکسر و پلی لیست چیه و جای اون تو fl کجاست منظورم اینه مثلا تو کدوم منو هست و اگر میشه یه آموزش از سطح مبتدی در موردش برام بزارید یا اگر تو سایت هست لینکش رو بزارید.

راستی دوست دارم بقیه ی استید هم نظر بدن بابا کار اولم کلی ذوق و شوق دارم:smile (79):

4. Omid A

Omid A عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    دوست عزيز فكر كنم تاپيكتونو جاي اشتباهي زديد.

شما تو اين تالار برنامه FL Studioهر سوالي داشتيد من و دوستان در خدمتتون هستيم.

پلي ليست واسه چيدمان پترنها و ميكسر هم واسه افكت گذاري و ميكس رو صدا هستش.

5. dj mhd

dj mhd عضو سایت

امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, adobeaudition, flstudio
    سلام
    سورستونو دانلود کردم
    خوب بود به هر حال ابتدای کار هستید و ...
    اما شما باید بیشتر با این نرم افزار آشنا بشید تا بتونید از قابلیتهاش بیشتر استفاده کنید و پیشرفت کنید
    من آموزش اف ال رو که خیلی خیلی بهتون کمک میکنه رو میذارم تا ازش استفاده کنید

FL studio دانلود ● مرجع تخصصی آهنگسازان و خوانندگان ایران

سوالی هم داشتید تو تاپیک برنامه FL Studio بیان کنید حتما به نتیجه میرسید
    امیدوارم موفق باشی

6. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    انشاالله هر کسی به هر چیزی که به صلاحش برسه
    منم تلاشم رو میکنم بقیشم با خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدای مهربون

بارگذاری...