اولین نمونه کار ما (من و دوستم)

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
سلام، این اولین نمونه کار من و دوستم توی این سایت هست که البته توی وبلاگمم قرار داده بودم و کلا یه دمو هست و هنوز کامل نشده (در حقیقت برای Intro ی وبلاگ ساخته شده).
درضمن کل کار با FL بوده و از هیچ پلاگینی غیر از خود نرم افزار FL استفاده نشده.
منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستم.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام دوست من،
کار خوبی بود جا برای خلق و استعداد کافی رو داری،اما این رو بدونید که شنونده وقتی موزیک یکنواخت باشه خوابش میگیره!
برای جلوگیری از این هر 1 دقیقه یا بسته به سلیقه شوک قرار بدین یا جای خالی بزارین مثل همونی که گذاشتین و برای زیبا تر از HAT ها در pan های دوطرف و بصورت ریتم های متفاوت اما دلنشین بزارین!!
اگه این کارو کنین نه شنونده خسته میشه نه خوابش میگیره،کارتون خوب بود در کل....

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
خوب بود ولی یکنواخت
از نظری که دادی ممنونم
سلام دوست من،
کار خوبی بود جا برای خلق و استعداد کافی رو داری،اما این رو بدونید که شنونده وقتی موزیک یکنواخت باشه خوابش میگیره!
برای جلوگیری از این هر 1 دقیقه یا بسته به سلیقه شوک قرار بدین یا جای خالی بزارین مثل همونی که گذاشتین و برای زیبا تر از hat ها در pan های دوطرف و بصورت ریتم های متفاوت اما دلنشین بزارین!!
اگه این کارو کنین نه شنونده خسته میشه نه خوابش میگیره،کارتون خوب بود در کل....
از این که من رو راهنمایی کردین ممنونم و البته منم توی آهنگ از این نکاتی که شما گفتید تا حدی استفاده کردم ولی بازم از شما متشکرم و حتما حرف شما رو ملاک قرار میدم.

2/12/09
9
0
0
کارتون خوبه !! اما موزیک بی کلام یا باید خیلی ملودیش قوی باشه و تکنیکای مورد استفادش یا سازهاش و ریا ریتمش و مسترش که شنونده رو بکشونه !! ولی شما مطمئنم اگه علاقه داری ادامه بدی می تونید خوب پیشرفت کنین

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
کارتون خوبه !! اما موزیک بی کلام یا باید خیلی ملودیش قوی باشه و تکنیکای مورد استفادش یا سازهاش و یا ریتمش و مسترش که شنونده رو بکشونه !! ولی شما مطمئنم اگه علاقه داری ادامه بدی می تونید خوب پیشرفت کنین
بله شما درست می گید و منم تا تونستم سعی کردم این موارد رو رعایت کنم، از نظر سازندتون ممنونم

18/12/09
8
0
0
فارس
خوبه
اما تو ثانیه 45 و 46 یک مشکل داری
گوش کن متوجه میشی کجا رو میگم

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام

خوبه ولی ثانیه 46 چه اتفاقی میتونه افتاده باشه؟!!سکته میزنه موزیک...
جای استرینگ خیلی خالیه با 2تا (فقط 2تا) نت استرینگ میتونی یه فضای خوب به کار بدی

موفق باشی
خدانگهدار

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
خوبه
اما تو ثانیه 45 و 46 یک مشکل داری
گوش کن متوجه میشی کجا رو میگم
البته متوجه شدم و صداش رو توی fl کم کردم و بهتر شد. ممنون از این که یادآور شدین

سلام

خوبه ولی ثانیه 46 چه اتفاقی میتونه افتاده باشه؟!!سکته میزنه موزیک...
جای استرینگ خیلی خالیه با 2تا (فقط 2تا) نت استرینگ میتونی یه فضای خوب به کار بدی

موفق باشی
خدانگهدار
سلام، از پیشنهاد شما متشکرم، حتما روش کار می کنم، شما هم موفق باشین