اولین دمو با عنوان Light In Space

شروع موضوع توسط Holymen ‏13/5/11 در انجمن Trance

تاپیک اولین دمو با عنوان Light In Space تالار Trance در persian-music.org.

1. Holymen

Holymen عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز.

میشه گفت مدت خیلی کمی هست که موسیقی و آهنگسازی رو شروع کردم تقریبا یک ماه و همچنین به نرم افزار FL Studio تسلط کافی ندارم. جست و گریخته از پی دی اف های موجود در سایت های مختلف در حد مبتدی با نرم افزار FL Studio آشنا شدم. به دلیل علاقه ای که به سبک Trance مخصوصا استایل Nitzhonot داشتم، تصمیم گرفتم هر طور شده بطور آزمایشی یک کار ساده رو انجام بدم و در نهایت نتیجه چند ساعت کار و آشنایی با تنظیمات ساده و اولیه برنامه، شد ساخت این آهنگ که البته نت و ملودی رو از یه آهنگ قدیمی سبک Trance Nitzhonot الهام گرفتم و از طریق Piano Roll با کلیدهای کیبورد ویندوز پیاده سازی کردم. این Intro ساده قطعا مشکلات بسیار زیادی ممکنه داشته باشه و این مسئله کاملا مشهود هست. امیدوارم دوستان عزیز با نظرات سازندشون بنده حقیر رو راهنمایی کنند تا در صورت امکان ادامه آهنگ رو بعد از یادگیری کامل موسیقی و نرم افزارهای آهنگسازی ادامه بدم.
    منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات دوستان عزیز هستم.

با تشکر...

Light In Space - Intro
    DAW: FL Studio 9 , Sytrus , Drum Kit

2. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام دوست من اولا که تبریک می گم که اولین دمو رو رو سایت گذاشتی که دوستان و اساتید این سایت نظرش رو بگن ..

من به عنوان یه شنونده چند نکته بعد از شنیدن این موزیکت به ذهنم اومد که می گم ..

1- Intro که بهش Fade In داده بودی خیلی زیاد بود یعنی برای اینکه بیاد به موزیک برسه که دیگه شنونده کلافه می شه اینو کمش کن ...

2-ملودیت خوبه که بصورت آرپژ کار کردی ....

3- جنس صداهای آرپژو ملودی و ... اینا خیلی خوب بود ...

4- ریتم سازیت ضعیفه و باید کار کنی اجزای ریتمت همش خام هستند و توی ذوق میزنن باید نرم باشن جوری که گوش اذیت نشه

5- حتما کیک و هت و .... رو عوض کن بهتر و توپر تر استفاده کن .

6- یه خط ملودی تو کارت بیار که قشنگ تر بشه

7- Crach به نظرم زیاد خوب کار نکردی ...

و اینکه همونطور که خودت می گی واسه کاره اولته و مبتدی هستی خیلی خوبه ...
    ادامه بده ..منتظر تکمیلش هستم...

میکس و مستر هم ضعیف باید کار کنی ..

یه پیشنهاد هم می کنم یه سر به تالار های تئوری بزن که تئوریت رو کامل کنی بعد بتونی بدون دغدغه موزیک سازی کنی ..

[HIGHLIGHT]
    تئوری موسیقی تکمیلی
    [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT]
    مبانی هارمونی
    [/HIGHLIGHT]

3. Holymen

Holymen عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با تشکر از شما دوست عزیز بابت نظری که دادین که قطعا باعث دلگرمی شد. حتما توصیه هایی که گفتین رو لحاظ میکنم تا اینشالله به مرور کار پیشرفت بیشتری به خودش بگیره. آموزش های بسیار زیادی هست از تئوری موسیقی و گام های اولیه ساخت یک آهنگ گرفته تا جنبه های نرم افزاری و کار کردن با پلاگین ها و vstهای تخصصی. راه سختی در پیش هست که با توکل بر خدا و تلاش روزافزون سعی دارم مهارت ها رو بالا ببرم. منابع خارجی هم خوشبختانه بسیار زیاد هستن و به نظرم یادگیری جزییات از این طریق میتونه بسیار مفید باشه. در مراحل مقدماتی هستم و این کار صرفا گامی برای شروع بود. به نظر خودم هم این کار خیلی مصنوعی، خشک و فاقد هیجان لازم بود که عدم تجربه و دانش کافی که داشتم دلیل اصلی ضعف ها بود.

اینشالله در آینده بعد از تسلط کافی روی مبانی موسیقی، آهنگسازی روی میکس و مسترینگ هم تمرکز میکنم.

4. Mohammad Sedighi

Mohammad Sedighi عضو سایت

امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام...

برای کار اول واقعا خوبه
    از ملودیش خوشم میاد
    ولی هنوز خیلی کار داره
    بقیه نکات هم رضا جان گفت

من مطمئنم با تمرین خیلی زود میتونی پیشرفت کنی چون از این کارت معلومه که میتونی

موفق باشی.

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - اولین دمو با
  1. Mohammad-R
    پاسخ ها:
    4
    نمایش ها:
    659
  2. DJ YAS
    پاسخ ها:
    12
    نمایش ها: