آخرین ارسال‌ها

پروژه آهنگسازی اهنگ Headphone از امیر کسائی

6/6/16
21
20
اراک
با سلام و عرض ادب

این آهنگ سومین آهنگ من در سبک ترنس و الکترونیک هستش که با FL ساخته شده و برای ملودی نیز از Sylenth1 استفاده شده.

از عزیزان و سروران این انجمن تقاضا دارم ک کارمو گوش کنن و تمامی ایرادات و خوبی های کارو بگن.چون به شدت ب نظرتون احتیاج دارم تا کارمو استاندارد تر کنم.
کیفیت آهنگ:128kbps

فایل های ضمیمه

• 2.8 مگابایت نمایش‌ها: 100

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,511
خرمشهر
درود

دوست عزيز مستقيم ميرم سر اصل مطلب :
راستش ملودي كار بيشتر شبه به كارهاي R&B بود تا ترنس ، خط درامز بنظر من در فضاي ترنس نبود ، يك خط ملودي از ابتدا تا انتهاي كار تكرار ميشد و هيچ تغييري توي كار نبود ، شما اگه كارهاي ترنس رو گوش بديد متوجه تغييرات در فضاي آهنگ هاي ترنس رو ميشيد ، تمپو كارهاي ترنس مشخصه ، ولي خب بهر حال شما كار ساختيد و زحمت كشيدين خسته نباشيد ميگم بصورت كلي نظرمو گفتم اميد وارم كه كارهاي بعديتون بهتر باشه و بيشتر به فضاي ترنس نزديك باشه ، پيشنهاد ميكنم كارهاي Paul Van Dyk رو گوش كنيد .
موفق باشيد .

oxygenx

مدیر تالار پروژه های کاربران
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/11/09
875
رشت
خیلی ممنونم به خاطر این اشتراک گذاری و خسته نباشید..
در ذهن چیزهایی داری و میخوای پیاده سازی کنی ...خیلی خوبه ... ولی باید بیشتر آهنگ گوش کنی و در ابتدای کار از اونها تقلید کن...
در آهنگ باید یه مرکز ثقل وجود داشته باشه که همه اعضای آهنگت در حالیکه مستقل هستند..هم برای نمایش اون

Mamad Messy

هنرمند
24/1/10
37
سلام آقای کسائی
کارتون رو شنیدم به عنوان سومین کار قابل قبول بود
حال و هوای خوبی داشت
و این رو بگم که سبک این کار ترنس نبود
شروعش تا حدودی شبیه سبک tropical house
(برای مثال سبک justin bieber - what do you mean )
در ادامه هم شبیه سبک deep house
برای اطلاعات... سبک های هاوس بیشتر ریتم محور هستن مثل این کار و سبک های ترنس بیشتر میلودی محور و با ریورب ها فلنجر و افکتهای زیاد

برای رسوندن آهنگ به اوج خودش نیاز به استفاده از snare داشت.. مکث قبل از شروع قسمت دراپ (یا اوج) میتونستی کمی بیشتر روش کار کنی خیلی خلوت بود به نظرم
بعضی قسمت ها هم از کیک استفاده کردی اما بیس همراهیش نمیکرد ..که به نظر شخصی من در این مواقع( که ازش معمولا قبل از دراپ یا بعد از اون استفاده میشه) بهتره صدای کیک رو با lowcut یا hicut کردن کمی کمرنگ تر کنی
چند جا هم احساس کردم pitch ملودی رو عوض کردی که مناسب نبود و حس خارج شدن از گام میداد...از تکنیک زیاد کردن pitch یا استفاده از porta هم اکثرا برای پاساژ و رسوندن ملودی و آهنگ به اوج یا دراپ استفاده میشه

امیدوارم کارتو ادامه بدی و با مطالعه و زیرو رو کردن ویدیو های آموزشی فراوون یوتیوب به ایده آلی که میخای برسی و موفق باشی

بالا