اهنگی از یک اهنگساز تازه کار

شروع موضوع توسط no1on ‏26/8/10 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک اهنگی از یک اهنگساز تازه کار تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. no1on

no1on

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام اساتید و دوستان محترم
    من یک اهنگ ساز تازه کار و بی بضاعتم و تازه دارم اهنگسازی میکنم.این اهنگی که ساختم رو فقط با fl studio ساختم و از هیچ سمپل و وی اس تی استفاده نکردم به جز korg.
    از اساتید و دوستان خواهش میکنم که نظرها و انتقاداتشون رو بگن چون من اصلا ناراحت نمیشم و چون میدونم که برای پیشرفتم به انتقادات شما دوستان نیازمندم.
    با تشکر
    امید
    http://www.4shared.com/audio/qCnsVwLM/michael_jackson-for_HB_MUSIC_B.html

2. shahrdad

shahrdad عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, protools
    انتقاد

از اون جايي كه منم با كمترين امكانات شروع كردم اگه اولين كارته ميشه گفت بيشتر يه ريتم تا يه موزيك انگار كه از لوپ هاي آماده خوده برنامه استفاده كردي يكي از ضعف هاي مهمش درامس آهنگ كه خيلي يك نواخت و پاساژ هاي تكراري و بيجا در مورد ملودي هم بخاطر تكرار بيش از اندازه بيشتر نقش همان سازهاي آكورد را دارند و در آخر تعداد آكوردها رو ميتوني بيشتر كني تا موزيك از يك نواختي در بياد و اوج و فرود داشته باشه تا البته اين با همين چند آكورد هم ميتوني تنوغ به موزيك بدي اونم با استفاده از سازهاي مختلف در كل اگه كاره اولت خوب براي مثال اين لينك رو گوش كن كل آهنگ تنها از دوآكورد استفاده شده ولي با اضافه شدن تدريجي سازهاي مختلف اوج فرود ها همچنان جاي خالي كمبود آكورد جبران شده براي پيشرفت بهترين روش براي كسب تجربه تمرين و نواختن كارهاي ديگر خوانندگان و يا نوازنگان است
    اميدوارم اين نكته ها بدردت بخوره
    موفق باشي ابنم لينك آهنگ

http://www.4shared.com/audio/9OZAcrdl/music_shahrdad_.html

اگه با windows media player ميدي equalizer nv halat rap bezar
    با سپاس فراوان شهرداد

3. M19

M19 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +279 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, reason
    به نظرم واسه كاراي اول خيلي خيلي خوبه. فقط اگه ملودي رو اينقدر تكرار نميكردي خيلي بهتر هم ميشد. و در كل به نظر من خيلي خوب بود. تبريك ميگم

بارگذاری...