اهنگسازی من -- پاپ ترنس -- (( نظر بدید ))

شروع موضوع توسط p30box ‏30/12/09 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک اهنگسازی من -- پاپ ترنس -- (( نظر بدید )) تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    با سلام به شما دوستان و مدیران و کاربران حرفه ای این وبسایت دوستان عزیز من سعید هستم این کار اهنگسازی خود من هستش که قرار بود وکال بگیرم مسترینگ کنم ودرکل ماکت بزنم تحویل خواننده بدم اما متاسفانه سرما خوردگی و گلو درد به سراغ من اومد به همین دلیل نتوستم وکال بگیرم و حالا هم این کار رو با کیفیت 56 واستون میزارم که حجم زیادی نداره و سبک پاپ ترنس هست و زمان کار هم 3 دقیقه هست و هدف من از قرار دادن این کار این هستش دوستان و کاربران و مدیران حرفه ای این کار را دانلود کنند اگر ایرادی داره همینجا به من اطلاع بدهند و اینکه اگر ایده ای برای بهتر شدن کار تا قبل از تحویل این کار به خوانده دارند از من دریغ نکنند و اینکه اگر شما اهنگساز این کار بودید چقدر بابت این کار از مخاطب دریافت میکردید ممنون میشم که همه دانلود کنند و گوش بدهند و نظر بدهند

Vst :
    Dvisymphstrings
    session Drummer
    Nexus
    Rapture
    Analog WarFare 3
    Elastik
    Stylus Rmx

اینم لینک دانلود با حجم 1.20 MB

2. LYRIC

LYRIC عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ای کاش سعیتو بیشتر میکردی یا از چند نفر که کار کشته ترن کمک میگرفتی.

کار خوبیه اما میتونست بهتر باشه.
    در کل تبریک میگم.

راستی کار اشتباهی کردی که اینجا قرار دادی. فکر کنم صاحب اثر بفهمه خیلی ناراحت شه . هرچند که کیفیت اصلیش نبود ولی بازم...

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏30/12/09
  3. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی دوست عزیز من با کیفیت 56 قرار دادم هیچ کسی نمیتونه رو این کار وکال بگیره و با کیفیت در بیاره چون کیفیت در حدی نیست که بشه صداو روش مستر کرد و ... اما مرسی که نظر دادی منتظر نظر بقیه دوستان هستم

4. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    سعید جون کارتو شنیدم ، خوبه !!!
    اما خب یکم دچار یکنواختی شده...
    ضمناً در بعضی قسمتا که کار میاد پایین بیش از حد آهنگو خالی کردی - یعنی قبلش آهنگ پرتر بود و یه دفعه خالی میشه ! تقریباً وسط آهنگه...
    ضمناً کارت باید غمگین باشه و اینطور کارا زمانی قشنگیشون مشخص میشه که شعر و ملودی هم داشته باشی.
    از پاساژات خوشم اومد و انصافاً پاساژای خوبی دادی.
    راجع به جنس و رنگ صداها و یا میکس و مسترینگ هم با این کیفیت نمیشه نظری داد !
    ضمناً راجع به قیمت والا بابت این کار خدا رو خوش نمیاد که بیشتر از 150 بگیری البته هرکی یه نظری داره - ببین دوست عزیز فکر نکنی که میگم کار بده ها اما همیشه هزینه رو بر طبق زحمتی که کشیدی محاسبه کن.
    من خودم حالا نمیخوام زیاد وارد مباحث اقتصادی بشم اما پایه ی قیمت تنظیمم (فقط تنظیم - بدون شعر و ملودی) 250 هست و کارایی هم داشتم که بیشتر از یک ملیون فروختم و البته کل کار ارکسترال بوده که نمونه هم به زودی بعد از پخش کار خواهم گذاشت.

با تشکر

5. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی مسعود جون ممنون که نظر دادی در مورد کار هم باید بگم تا اونجایی که بوده سعی کردم که یک نواخت نباشه و به نظر من هم نیست اما همونطور که گفتی این کار غمگین هستش و حتما بعد از ضبط کار اینجا قرار میدم دقیقا مشخص میشه چون الان بدون وکال هستش اینجوری به نظر میرسه و در مورد قیمتی هم که دادی من از خواننده های زیادی پرسیدم که همچین کاری رو از اهنگساز تحویل گرفته بودن و قیمتی بالای 800 هزار پرداخت کرده بودند که من متعجب شدم اما در کل این قیمت رو گرفته بودن ممنون از بابت نظر دادن منتظر کارهای شما هم هستم مسعود جان

6. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    بابا سعید جان بی خیال 800 تومن برای اینطور کارا اصلاً نمی ارزه و ببخشیدا اما واقعاً هرکی بابت این ترکا همچین پولی داده واقعاً اشتباه کرده و تنظیم کننده ی اون کار واقعاً کار درستی نکرده !!!!
    من با 800 تومن یه کار سمفونیک میبندم....
    اما شما سعید جان هیچ وقت اشتباه نکن و همیشه طوری عمل کن که خدا هم راضی باشه.
    ببین کارت انصافاً خوبه اما این پول واسش گرونه هرچند من معتقدم کار هنری رو نباید با پول مقایسه کرد - اگه کار تو مورد توجه قرار بگیره بیشتر از هر پولی می ارزه اما ما باید منصف باشیم تا در حقمون دیگران انصاف به خرج بدن.

با تشکر

7. Psymfonius

Psymfonius هنرمند ارشد Gold User

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    سلام دوست عزیز کار خوبی شده.
    آهنگ خوبی هست (البته بیش از حد خلوت شده)و اگه وکال روش قرار بگیره جالب تر خواهد شد.
    فقط حجم صدای کیک بیش از حد زیاد هست.اگه از جنس ملایم تری استفاده بشه به تم آهنگ بنظرم بهتر بیاد.کلا در میکس کردن باید دقت کرد که صدا یا صداهایی بیش از حد از لحاظ حجم صدا خودشونو نشون ندن.
    البته اگه از صداهای بیشتری برای قسمت درام کیتها استفاده کنید آهنگ پرتر خواهد شد.
    موفق باشید.

8. LYRIC

LYRIC عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    800 تومان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :smile (23)::smile (23)::smile (23):
    من که تنظیم بخوام دوستام حرفه این و کاراشونم عالیه و واسه من مجانی.

قیمت کاراشونم تو حیطه حرفه ای از 300 تومان شروع میشه...مشتریشونم زیاده(خصوصا اونایی که کارو با این قیمت میخرن و تو البوم یا ترکشون اسمه خودشونو به عنوان تنظیم کننده میذارن)

9. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    والله من و خیلی از دوستانم پایه ی قیمتمون واسه تنظیم از 250 هست به بالا - فکر نکنم الان بابت اینطور کارا کسی 800 بده - به ما که نمیدن...!

10. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اتفاقا من هم همیشه با این رنج قیمت مشکل داشتم چه الان چه قبلا که میخاستم واسم اهنگسازی و تنظیم کنند من که واسه کاری که اهنگسازی کنم بیشتر از 300 نمیگیرم اخه خدارو خوش نمیاد بیخیال قیمت دوستان در مورد کار من نظر بدید ممنون میشم

11. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام كارتون رو گوش كردم.
    ميشد بيشتر فضا براش قائل شد و پر ترش كرد.
    اما در كل خوب بود. سعي كن از تكرار در روندها و همچنين تكرار كوردها تا جائي كه ميتوني خودداري كني

بارگذاری...