اهمیت کلاس آواز

شروع موضوع توسط javad11 ‏29/9/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک اهمیت کلاس آواز تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. javad11

javad11 عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    با سلام خدمت همه ی عزیزان.
    من چندوقت هست دچار مشکل شدم.
    من نمی دونم کلاس آوازی که من می رم کلان کمک می کنه یا نه ؟ ( یا کلاس سلفژ)
    یعنی منظورم اینه که من از بین خواننده هایی که ما می شناسیم که معروفا بیشترشون کلاسی و آکادمیک یاد نگرفتن . از پاشایی بگیر تا ابی .... حالا درسته که اون ها استعداد داشتن و البته تلاش زیاد. اما من از کجا بفهمم که شاید من هم بتونم به صورت خود آموز و با تمرین زیاد به اونجا برسم. ( چون راستی پول این آموزشگاه برام زیاده و می دونم که مدت کامل شدن صدا و به اون مرحله رسیدن طولانی و صبر باید داشت ) اما می خواستم بگم من باید کلاس رو ادامه بدم یا شایدم می تونم بدون اینکه پولی از جیبم بره به اونجا برسم . مثلا رضا صادقی هم هیچ کلاسی نرفته و فقط با تمرین به اینجا رسیده. حالا من از کجا بفهمم که این استعداد من دارم ؟ یعنی یه جورایی تو گل موندم . (آصلا نمی دونم چجوری توضیح بدم)
    لطفا اگه می تونین کمک کنین
    با تشکر

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. hosseinkhosh

hosseinkhosh عضو سایت

شغل :
    ترانه سرا، خواننده، نوازنده گیتار
    امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    سلام دوست خوبم، با تمرین توی خونه تا حدودی میتونی پیشرفت کنی، اما خوانندگی قلقهایی هم داره، زیر خوندنش، بم خوندنش، سعی کن اگه کلاس نمیری از تجربه دیگران استفاده کنی، برای تمرین هم اول با صدای بم تمرین کن تا صدات گرم شه حدود 25 دقیقه، بعدش چند دقیقه اوج تمرین کن حدود 5 دقیقه یا 10 دقیقه، زمان تمرین هم مهمه، صبح سعی کن تمرین نکنی چون تارهای صوتیت ممکنه آسیب ببینن،دوساعت بعد خواب استارت بزنی خوبه، سعی کن همیشه صداتو ضبط کنی تا پیشرفتتو حس کنی، رژیم غذایی رو هم یادت نره، اونهایی هم ک استعداد داشتن همینکارهارو کردن و تونستن خودشونو به اثبات برسونن، موفق باشی، یا علی.

3. javad11

javad11 عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    با سلام و تشکر. منظور شما اینه که کلاس ها رو ادامه بدم بهتره یا نه ؟! یعنی اونایی که کلاس می رن موفق ترن یا که نه؟

4. hosseinkhosh

hosseinkhosh عضو سایت

شغل :
    ترانه سرا، خواننده، نوازنده گیتار
    امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    بله صد درصد، اما انتخاب یک استاد خوب خیلی مهمه، اگه کلاس برید مسیرتون برای رسیدن به هدف کوتاهتر میشه.

5. koorosh_kabir

koorosh_kabir عضو سایت

امتیازات:
    +351 / 1 / -0
    نرم افزار:
    StudioOne
    این افرادی که نامشون رو بردید به جایی نرسیدن که!!!!
    فقط افرادی باهوش هستن که از نا آگاهی مردم عادی نسبت به موسیقی خوب سواستفاده کردن برای به جیب زدن پول های نازنینشون!!!
    شماهم باید ببینید هدفتون چیه
    همراه شدن با این افراد برای رسیدن به پول یا اینکه "موسیقی" !!!
    شما با توجه به اینکه کدوم رو میخواید بگید تا من دقیقا راهنماییتون کنم که چی ها لازم دارید :)

6. آرنیکا

آرنیکا عضو سایت

امتیازات:
    +80 / 1 / -1
    سلام...
    ببین دوست عزیز ...
    خونه تمرین کردن خیلی خوبه اما پیش یه استاد مجرب کار کردن باعث پیشرفت میشه،خیلی چیزا رو نمیشه تو خونه یاد گرفت حتی اگه استعداد داشته باشی وقتی پیش یه استاد مجرب کار میکنی،کلی فوت و فن و تجربه ازشون یاد میگیری که میتونه در آینده کمکت کنه...
    و سعی کن استادی که باهاش صداسازی کار میکنی حتما ادم مجرب و کار بلدی باشه که میتونه تمرین صداسازی شما بلعکس عمل کنه و صداتو خراب کنه...

موفق باشی

بارگذاری...