انتشار آلبوم "پرتگاه" از سامان جلیلی

شروع موضوع توسط AliRezA Nasehi ‏28/8/14 در انجمن تازه ترین آلبوم ها و آهنگ های هنرمندان جهانی

تاپیک انتشار آلبوم "پرتگاه" از سامان جلیلی تالار تازه ترین آلبوم ها و آهنگ های هنرمندان جهانی در persian-music.org.

1. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,760 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    درود بر دوستان عزیز.
    آلبوم سامان جلیلی با نام "پرتگاه" منتشر شد.

دمو تصویری آلبوم رو هم براتون آماده کردم که می تونید در آپارات مشاهده کنید :
    آلبوم پرتگاه از سامان جلیلی

توجه کنید که سامان فقط 23 سالشه و این خیلی چیز ها رو می تونه به خیلی از جوونای ما ثابت کنه که با سن نچندان زیاد هم می شه آلبوم داد. خیلی از دوستان عادت دارن هزار تا دلیل برای شکست می آرن اما یک دلیل برای موفقیت نمی آرن. (از جمله خودم! :smile:)

انتشار آلبوم "پرتگاه" از سامان جلیلی-Saman Jalili - Partgah.jpg

انتشار آلبوم "پرتگاه" از سامان جلیلی-S.jpg
    همون طور که ملاحظه می کنید بیشتر زحمت کار به عهده ی "حامد برادران" عزیز بوده.
    همین جا بهش تبریک می گم و به نظرم وقتش رسیده که ما آلبوم ایشون رو هم بشنویم.
    برای حامد عزیز هم آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

انتشار آلبوم "پرتگاه" از سامان جلیلی-Saman Jalili - Partgah Back1.jpg

فایل های ضمیمه:

آخرین ویرایش: ‏28/8/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 7
  2. Student2014

Student2014 عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    وقتی بالا میخونه شبیه شادمهره وقتی پایین ملودی رو میخونه شبیه محسن یگانه ست صداش
    -
    خیلی خیلی تحت تاثیر شادمهر عقیلیه و بعد هم محسن یگانه
    و جالبیش اینه که خوده محسن یگانه هم در اوایل کارش شدیدا تحت تاثیر شادمهر بود
    البته به خودیه خود بد نیست نصف کسایی که در داخل ایران وارد موزیک میشن تحت تاثیر شادمهرن
    مهم اینه که کم کم راه خودشون رو پیدا کنن و بتونن با خلاقیت کارای خوب تولید کنن
    -
    ملودی تراک شعله دار هم کپی ملودیه "عادت" شادمهر هست

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
بارگذاری...