انتخاب بین این vst ها...؟

شروع موضوع توسط asilent ‏13/12/12 در انجمن VST Instruments

تاپیک انتخاب بین این vst ها...؟ تالار VST Instruments در persian-music.org.

1. asilent

asilent عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام...
    من از بین این وی اس تی های ویلن نمیدونم کدوم رو دانلود کنم. به نظر شما کدام یک از این وی اس تی ها طبیعی تره و ارزش دانلود رو بین بقیه داره؟
    Gary Garritan Gofriller Solo Cello
    Symphonic Orchestra gold از east west

اگر هم وی اس تی بهتری میشناسید لطفا معرفی کنید. حجمش هم مهم نیست ولی اگه بیشتر از 1 گیگ نباشه بهتره...با تشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکر فراوان.

2. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    Gary Garritan Gofriller Solo Cello که صدای چلوئه نه ویلن . ولی ویلنش هم صدای خیلی خوبی داره . آموزشی که Rash عزیز نوشتن رو میتونید دنبال کنید و کار باهاشو تقریبا یاد بگیرید .
    String های East West حجمشون خیلی بالاس . فکر نمیکنم ویلن جدا هم داشته باشه .
    اگه میخواین ویلن سولو بزنید خیلی باید روی صداها کار کنید . خیلی سخت میشه صدای طبیعی دراورد . به نظرم زنده بگیرید خیلی بهتر در میاد .
    ولی اگه به عنوان accompaniment میخواین استفاده کنید Symphobia و LA Scoring String خیلی خوبن . ولی حجماشون بالاس .
    اگه یه چیز کم حجم میخواین من صداهای Big Fish Audio Prosonus Orchestral Strings رو پیشنهاد میکنم .حدود 700 مگه و نسبت به حجمش صداهای خوبی داره . لینک هاشم توی تالار موجود سرچ کنید راحت پیدا میکنید .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. asilent

asilent عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    راستش من میخوام به صورت سولو بزنم...این اموزشی هم که فرمودید نمیدونم از کجا پستشو پیدا کنم...اگر لینکشو قرار بدید عالی میشه

4. Saeed Canaan

Saeed Canaan Banned

امتیازات:
    +125 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من به خاطر علاقه شدیدی که به این ساز دارم خیلی رو وی اس تی هم حساس هستم به نظرم برای ویلون سلو Garritan Stradivari Solo Violin از همه بهتره
    در ضمن اگه قرار باشه یه پک وی اس تی حتی خیلی ساده را در نظر بگیریم Symphonic Orchestra gold یکی از پایه های ثابتش خواهد بود چون واقعا تقریبا نیاز کاربر را به استرینگ رفع میکنه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    عذر میخوام . آموزش رو جناب Mahmin نوشتن
    لینکش اینجاس دوست عزیز :
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

6. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    پیشنهاد میکنم برای ویلون در حالت سولو دنبال vsti نباشید فعلا vsti ساخته نشده که در این مورد نتیجه مطلوبی داشته باشه همگی صدایی کاملا مصنوعی دارند و شباهت خیلی کمی با صدای طبیعی ساز داره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. asilent

asilent عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    درسته.منم خیلی گشتم تا vst ویولون سولو رو پیدا کنم همشون به صورت string بودن...البته Gofriller Solo Cello دانلود کردم.صدای طبیعی داره و کاملا خام هستش...فقط خیلی باید روش کار کرد تا به صدای دلخواه برسه و مثل صدای دمو که تو سایتش هست برسه...که من هنوز نتونستم!

بارگذاری...