اموزش گیتار زدن

شروع موضوع توسط kambiz18 ‏14/10/11 در انجمن گیتار

تاپیک اموزش گیتار زدن تالار گیتار در persian-music.org.

1. kambiz18

kambiz18 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    من قصد دارم گیتار یاد بگیرم
    هیچی از گیتار نمیدونم و کاملا صفرم یک گیتار c70 رفیقم دستم هست که آکبنده می تونم از این استفاده کنم
    فقط ازتون یک راهنمایی می خواستم
    من چطوری شروع کنم ؟
    چون وقتم پره اصلا امکان کلاس رفتن ندارم حداقل تا یک سال دیگه ولی پشت کارم واسه خود آموزی خیلی خوبه
    اگر مسیر درست رو بزارین جلوم ممنون میشم که خودم یاد بگیرم
    در ضمن همین اول گیتار پرو رو دانلود کردم اما هرچی ور رفتم چیزی سر در نیاوردم
    اینم یادم رفت بگم من دوست دارم هم کلاسیک بزنم هم پاپ

2. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    خب دوست عزیزم ... خیلی خوبه که شما اینقد علاقه و پشتکار داری که خود آموز کار کنی.... منم بدون استاد کار کردم .... اما بدون راه سختی در پیش داری ممکنه خیلی وقتا مایوس بشی اما اینو یادت باشه برای اینکه یه چیزی رو با یه سرعت متوسط بزنی باید یه ماه حداقل با سرعت پایییییییین تمرین کنی و این حس خیلی خیلی بدی بهت دست میده ... اما باید بدونی ممکنه تو از روزی که مایوس میشی فقط یه ساعت تا اون سرعت فاصله داشتی باشی پس هیچوقت مایوس نشو داداش.... متد های خوبی برای شروع گیتار هست...کتاب های آموزش گیتار کلاسیک .... آموزش تمرینات انگشت و فایل های آموزشی و ویدئویی مختلف .... من بیشتر با ویدئو ها ،کتاب ها و همینطور استاد خوبم اینترنت سر و کار داشتم ... باید سرچ کنی و یاد بگیری

3. Shank

Shank Banned

امتیازات:
    +677 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام...
    تبریک میگم برای این که میخواید شروع کنید...
    اگر امکانش بود با یه استاد شروع کن چون واقعا تاثیر داره...
    اما اگر واقعا وقتت پره...عیبی نداره دست رد به سینه ی هنر نزن :D
    اما این نکته رو در نظر داشته باش ممکنه یه عادت اشتباه رو بگیری و این عادت رشد کنه جوری که دیگه خلاص شدن از دستش خیلی سخته و خیلی اذیتت می کنه...حالا راه چاره.اگر استاد داشته باشی بهت گوش زد می کنه اگر استاد نداری خجالت نکش یه کم حوصله به خرج بده اگر مثلا یه تیکه از یه مطلب رو حس می کنی درست نفهمیدی یا درست اجرا نمیکنی توی همین تالار ها پست بزار اساتید کمک می کنن...
    گیتار پرو هم کم کم درست میشه ازش نا امید نشو :D
    اگر میخوای با پیک کار کنی progressive guitar method ساده و خوبه...اگر هم بادست و پنجه کتاب از نواختن گیتار لذت ببرید کمک می کنه(نوشته ی اهورا کرباسی)
    موفق باشی...
    راستی ساز خوبی داری هواشو داشته باش

4. kambiz18

kambiz18 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون داداش
    سعی می کنم هر چند وقت یک بار پیش آدم های کار بلد برم ببینم اگر بد می زنم ایرادمو بگم { اما کلاس نمی تونم برم }
    گیتار پرو که من نفهمیدم چطوریه ، یک آموزش هم تو این فروم براش نزاشتن که چطوری ازش میشه گیتار یاد گرفت ؟
    با دست می خوام کار کنم ، همین کتابی که فرمودین رو پس تهیه می کنم
    با این کتاب نت و همه چیز پایه و آکادمیک رو یاد می گیرم دیگه ؟

ممنون داداش
    خدا رو شکر پشت کارم زیاده
    شما فیلم و کتابی معرفی نمی کنید ؟ چون سرچ که کنی ملیون ها عنوان میاد اما معلوم نیست کدوم بهتره

5. majid

majid عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    خوش اومدید
    گیتارپرو یه برنامه برای نت نویسیه ، آموزش گیتار نیست
    فقط یه کمکی که میتونه کنه ، علامتهایی رو که نمیتونی بفهمی اجرا کنه

6. siavash78

siavash78 عضو سایت

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    قربان اگر اصرار دارید بدون استاد کار کنید من فقط می تونم بگم که یک آینه بزرگ حتما بگیرید و همیشه بذارین جلوی خودتون بطوری که هنگام تمرین هر دو دست خودتون رو در آينه ببینید. به نظر من این از هر چیزی مهم تره. از خودتون و تمرین هاتون هم تا جایی که می تونید فیلم بگیرید. البته فیلم با کیفیت (نه اینکه مثلا با موبایل فیلم بگیرید)
    بعد حرکاتتون رو دقیقا با فیلم ها آمورشی (که به هر جال بدون استاد باید یا این فیلم ها رو بخرید یا از نت بگیرید مثلا از یوتیوب) مقایسه کنید. روی همه جزییات هم دقیق بشید.
    این مساله ممکنه تا جدی باعث بشه که تکنیک اشتباه یاد نگیرید (ولی نظر مرا بخواهید امکان نداره آدم بدون هیچ استادی تکنیک اشتباه یاد نگیره ، مگر اینکه واقعا خوش شانس باشه).
    نکنه بعد دیدن اجرای زنده است. هر وقت جایی کنسرتی، اجرایی چیزی بود برو ببین حتما.

7. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اول ورودتون رو به سایت خوش آمد میگم
    شما همین الان تو دریایی از اطلاعات هستی ولی دوست من بهتون پیشنهاد میکنم که نوازندگی رو با مسائل تئوری و اطلاعات نرم افزاری کمی متفاوت بدونید و حداقل یه دوره کوتاه رو کلاس برید.مثلا برای شروع پیکینگ حتما جزئیات استیل رو با دقت یاد بگیرید و خودتون بی هدف پیک نوازی نکنید.در ضمن نرم افزار گیتار پرو یه وسیله کمک آموزشی اونهم برای خط موسیقی و نت نویسی هست نه تکنیک ها و نحوه اجرا.
    ولی اگه دوستان نیاز به اموزشش دارند یه تاپیک برای این نرم افزار ایجاد میکنم و به صورت جلسه ای در خدمتتون هستم.
    پیروز باشید

8. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    خیلی متشکرم از هارمونی عزیز اگر بتونی تاپیک اموزش گیتار پرو را راه بندازی ممنون میشم

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. اموزش گیتار زدن

,
  2. چطوری گیتار را در دست بگیرم