اموزش کار با pa 50 sd

4/5/15
1
0
1
ضمن عرض سلام و خسته نباشیدخدمت شما دوستان عزیز:
من pa 50 sd به تازگی خریدم. سوالی داشتم از خدمتتون : اینکه : برای نواختن ساز دوم روی آهنگ ضبط شده روی کارت مموری sd چطور میتونم ولوم آنرا زیاد یا کم کنم ؟ و از سازهای ترکیبی که خودم مخلوط کردم (مثلا صدای ویولن با سلو ویولن و نی ) رو چطور میتونم به عنوان ساز دوم روی آهنگ ضبط شده استفاده کنم و رکورد کنم ؟ چون هنگام رکورد نمیتونم گزینه perform رو فعال کنم و فقط کلید program که ساز خام هست فعاله ...

16/1/15
165
92
28
سنقر
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
من این کیبوردو ۱ماه پیش خریدم.
راستش وقتی روشنش میکنم و یه استایل اجرا میکنم،ولومی که صدایه نوتارو کمو زیاد میکنه،(assing slider)کار نمیکنه.
حتما باید یبار بره روی song تا کار کنه!!
این عادیه!؟
ی
سلام بله عادیه

16/1/15
165
92
28
سنقر
ضمن عرض سلام و خسته نباشیدخدمت شما دوستان عزیز:
من pa 50 sd به تازگی خریدم. سوالی داشتم از خدمتتون : اینکه : برای نواختن ساز دوم روی آهنگ ضبط شده روی کارت مموری sd چطور میتونم ولوم آنرا زیاد یا کم کنم ؟
سلام به این ترتیبی که میگم عمل کنید
menu
mixer
فشردن دکمه مثبت یا منفی(افزایش یاکاهش ولوم ساز دوم درسمت راست صفحه نمایش)
write disk in use
انتخاب گزینه اول(سمت چپ صفحه نمایش)
enter
enter

16/1/15
165
92
28
سنقر
و از سازهای ترکیبی که خودم مخلوط کردم (مثلا صدای ویولن با سلو ویولن و نی ) رو چطور میتونم به عنوان ساز دوم روی آهنگ ضبط شده استفاده کنم و رکورد کنم ؟
همون روال رو انجام بدید بااین تفاوت که در قسمت افزایش یا کاهش ولوم شما ساز مورد نظر رو جایگزین کنید
موفق باشید[/QUOTE]

16/9/16
1
0
1
64
سلام دوستان من تازه میخوام شروع کنم قراره کورگ p50 بگیرم sd خوبه یا معمولیه pa50 قبلا آ هزار داشتم عالی بود البته بلد نبودم باهاش بزنم زود فروختمش اینو میخوام بگیرم باهاش یاد بگیرم pa 50 sd خوبه یا pa50 معمولی یا pa80 بگیرم یا pa500 بی زحمت راهنمایی کنید تا دچار مشکل نشم همه صحبتاتونو شنیدم یعی دارم pa50 بگیرم ضرر نمیکنم میشه بگید قیمت صفر این دستگاه چقدر کارکردش چقدر 80 چقدره پی آ پنجاه گیرم اومده میگه نو نوه سالمه عالیه 2میلیون و صیصد خوبه اگه دسته دوش این قیمته نوش جقدره ممنون از راهنماییتون دوستان گلم

13/6/21
5
0
1
سلام دوستان خواهشا به من کمک کنید من 1 کیبورد pa 50 sdخریدم وبلد نیستم زیاد باش کار کنم و مثلا میخواستم بدونم که چجوری باید روش ریتمهای شاد ایرانی ریخت و هر اطلاعاتی که خودتون دارید بگید چون از خیلی چیزاش سر در نمیارم خلاصه خواهشن همجوره کمکم کنید و راستی اگه ازش دفترچه راهنما ی فارسی دارید بیزحمت برا دانلود بزارید
با تشکر
آپارات و
یوتیوب

بچه ها آموزش در این دوکانال تصویری اشتراک کردن اگر با یک کیبورد کار کنی با همه کیبورد ها میتونی کار کنی ارگ یک ساز آسان هست