اموزش کار با pa 50 sd

شروع موضوع توسط mohamad2012 ‏5/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک اموزش کار با pa 50 sd تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان خواهشا به من کمک کنید من 1 کیبورد pa 50 sdخریدم وبلد نیستم زیاد باش کار کنم و مثلا میخواستم بدونم که چجوری باید روش ریتمهای شاد ایرانی ریخت و هر اطلاعاتی که خودتون دارید بگید چون از خیلی چیزاش سر در نمیارم خلاصه خواهشن همجوره کمکم کنید و راستی اگه ازش دفترچه راهنما ی فارسی دارید بیزحمت برا دانلود بزارید
    با تشکر

2. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست من مبارکت باشه آخر هم pa50 خریدی ساز بدی نیست انشالاه باهاش مجلس های خوبی بری
    من زیاد یادم نیست چطوری بود 7-8 ساله 50 ندارم فقد میدونم باید ستهارو لود کنی برای ریتم های سمپل هم تا فلش کارت جا بزنی ریتمها میاد بالا
    من کتاب فارسیشو دارم اما پی دی اف نیست کتابه بگو دقیقا کدوم بخشش میخوای برات عکس بگیرم بزارم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    قربون دستت اره اخر سر هم اینو گرفتم والا نمیدونم چی بگم هخه بگم کجاش وقتی نمیدونم چی به چیه فقط 1 سوال این خودش 128 مگ حافظه داخلی داره که خالییه میخواستم بدونم تا فلش کارت نداشته باشیم نمیشه روش ریتم ریخت؟؟؟؟
    اخه من ندارم بعدشم این اصلا ریتم فارسی روش نی ؟ ببینم فلش کارت چقده بخوام بخرم ؟؟؟؟
    با تشکر

4. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase
    فلش کارت از 25 تومن هست به بالابستگی به حجم فلش داره مثلا 64 مگیش 50 تومنه
    برای ریتم های غیر سمپل به وبلاگ من سر بزن ریتم زیاد گذاشتم برای 50
    این ریتم هارو دانلود کن بعد بریز تو یه کارت sd بزار تو دستگاهت و ست لود کن
    ریتم ها و بکاپ های سمپل هم گذاشتم اما تا فلش نداشته باشی نمیتونی به دستگاهت بدی تازه اگر فلش هم بخری احتیاج به کابل و رم ریدر کم یابی داری تا بتونی از ست های دیگه استفاده کنی فروشنده یک ست برات تو فلش میریزه ستهای دیگه یا باید همینطور پول بدی فلش بخری یا کابل بخری به همون فلشت ریتم بدی.

5. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی دوست من فقط 1 چیز دیگه کارت sd چیه و اونو از کجا بخرم وچقده؟؟؟؟

6. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    امیر جان رفتم تو وبلاگت وبلاگ خیلی توپی داری ولی من هرچی دمو و ست دانلود کردم هیچ کدوم تو کامپیوتر اجرا نمیشدن و این ست ها و بکاپ هاتم که به صورت زیپ دانلود میشن میخوام از زیپ درشون بیارم اصلا نمیشن فک کنم مشکل دارن ها ؟ اگه میشه 1 خورده برام توضیح بده که چطوری بگیرمشون که مشکل نداشته باشن ممنون میشم :smile (75):

7. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام.دوست عزيز من خودم زياد با كيبورد كارنكردم اما اين ست ها قابل اجرا با هربرنامه كامپيوتري نيست.بعضي هاش فرمت هاش مثل styleجوري نيست كه قابل اجرا باشه فقط رو كيبورد شناخته ميشه.كارت sdهم همون رم بايد باشه.وروديش كه رو كيبورد دقيقا مثل ورودي رم ريدر هستش.به احتمال زياد شما يه رم با خشابش بايد تهيه كني كه رم رو ميخري خشاب هم روشه.و با خشاب وارد كيبورد كني.چون از اسمش كه معلومه sd.بازم دوستان اطلاعات بيشتر دارن دراختيار بزارن.
    اموزش کار با pa 50 sd-memory_sd_standard.jpg

8. آرارات

آرارات عضو سایت

امتیازات:
    +277 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    آقا مبارک باشه.
    این بکاپ هایی که دانلود کردی فقط روی خود دستگاه اجرا میشن.
    در مورد آنزیپ کردن فایل ها هم بگم که شما احتیاج به برنامه WinRAR یا WunZIP یا امثال اینهارو دارین که بعد از دانلود فایل اونارو از حالت فشرده در بیارین. روی مموری SD کپی کنید و داخل دستگاه بذارین و لود کنید.

مموری SD: اموزش کار با pa 50 sd-sandisk-2gb-sd-card.jpg

9. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام.راسي ارارات جان اين كيبورد هاي sdتا چه حجم رم رو ساپورت ميكنن؟!منظورم از لحاظ 128,256,1gb,2gbبودنشه.چه مقدار ميتونن ساپورت كنن و لود كنن؟!

10. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی از توضیحاتتون فقط 1 سوال ببخشید میشه بگید ان رمی که عکسشو کذاشتید کجای کیبورد میخوره چون جایی که کیبورد من دار 2 دهنه هست 1کیش خیلی بزرگه که مال فلششه ودومیش 1 کم کوچیکتره میخواستم بدونم این میره تو اون اخه به نظر میاد از اون کوچیکتره خواهشن توضیح بدید وبگید قیمتش چقده؟

11. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ببینید به این شکل جایی که رم واین چیزا میخوره اولیش مال فلشه ولی دومیش که شما گفتید اون خشابی های رم من مال خشاب رم گوشیمو اوردم ولی خیلی کوچیک بود بش نمیخورد خواهشن بیشتر بم کمک کنید چیکار کنم

اموزش کار با pa 50 sd-20111017103.jpg

12. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ببين دوست عزيز اينطور كه اسم كيبورد معلومهsd.
    شما اگه مموريت به اين شكل:
    اموزش کار با pa 50 sd-OEM-1GB-to-8GB-Micro-Memory-Card-FT-M001-.jpg
    بايد اين مموري رو داخل اصطلاحا خشاب اون كه به اين شكل هستش قرار بدي:
    اموزش کار با pa 50 sd-med_3137_san2gb.jpg
    از زير اين خشاب اون مموري رو داخلش اين قرار بدي و وارد ورودي زيرين كيبوردت كني.اگه اينو ساپورت كرد كه هيچي.اگه نكنه اونجوركه رو اسم ورودي نوشته شما اين مموري رو تهيه كن به احتمال زياد از اين نوع هم ساپورت كنه.ولي بايد اون نوع رو هم ساپورت كنه قطعا.
    با نام:cf memory(compact memory)
    اموزش کار با pa 50 sd-SanDisk-Extreme-Pro-CompactFlash-Memory-Card.jpg
    درظمن فكرميكنم پشت اين كيبورد هايsdجاي مخصوص واس همين كارت هايsdرو داشته باشه.اما اين عكس شما نمياد پشت كيبورد باشه.بيشتر شبيه جايي كهpa50هاي قديم فلاپي ميخورد اونجاست.از اينجا هم جا داره.منتها فكرميكنم پشت كيبورد راحت تر باشه.
    اميدوارم توضيحات به حد كافي باشه و تونسته باشم كمكي بهت بكنم.:smile (70):

13. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی دوست من ولی با اینکه کیبورد من pa 50 sd هست عجیبه که رم های sd نمیخوره ولی اون cf هایی که عکسشم گذاشتی اونارو میخوره
    دوست من قیمتشون نمیدونی چقده؟؟؟؟؟

14. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    والا واس من هم جالبه اسم كيبوردsdولي مموريsdرو ساپورت نميكنه!!!مطمني؟دقيقا كيبورد رو برانداز كن ببين جا نداره واس اين نو مموري؟شما به اين عكس دقت كن:
    اموزش کار با pa 50 sd-pa50sd_port.jpg
    بگرد حتما بايد همچين جايي واس مموري هايSDباشه.يا شايد هم ورژن هاي كيبورد ها باهم فرق ميكنه.
    قيمت مموري2GB-CF:حدودا20تومن هستش.قيمت هارو هم سايت زير زده.
    منبع قيمت::: لوازم جانبی

15. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    معین جان خیلی ممنونم ازت ولی نداره میشه بدونم اون عکسی که گذاشته بودی ورژنش چنده مال من ورژنش3.06 هست
    معین جان اعصابم پاک خورد شد وناراحت شدم که مال من همچین جایی نداره ولی بازم خیلی ممنون از کمکت فقط بیزحمت ورژن اونی که عکسشو گذاشتیو بگو
    ممنونم ازت

16. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ناراحت نباش محمد اقا.حل ميشه غصه خوردن نداره كه.فوقش بجاي مموري اس دي.از اون مدل مموري ها ميخري.من خودم اروزمه كيبورد ترو داشتم عشق دنيا رو ميكردم!!!اما اگه تونستي حتما يه چندتا عكس از نماي مختلف كيبوردت بزار.مطمني حالا اين مدل كه گرفتيsd؟اخه به اين عكسها نگاه كن.مدلsdباز هم اين مدل مموريsdبجاي فلاپي داريوش ميخوره.درظمن ورژن اون كيبورد رو نتونستم پيدا كنم.اما تو گوگل سرچ كنيKORG-PA50SDكلا اين عكسهارو مياره واست.(اما دركل غصه نخور ناراحت نباش.عشق دنيارو بكن با كيبوردت)بازم كمكي بود در خدمتيم..
    اموزش کار با pa 50 sd-Pa50SD_pers_634062386940290000.jpg اموزش کار با pa 50 sd-Pa50SD_diag_634062387101300000.jpg

17. mohamad2012

mohamad2012 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی قربونت قابل شما رو هم نداره انشالا شما بتونی 1کی ازین بهتر داشته باشی راستی فک کنم اونا sd معمولی ان که فلش نمیخورن فقط sd رو میخورن یعنی فک کنم سمپل نیستن چون اخه طرف به من گفت این جدیدشه واز اونا بهتره و128 مگ حافظه داخلی داره و فلشو اینچیزا میخوره وتبدیل شده فابریک توسط خود شرکته به pa 80 شده
    عکسی هم که خودت گذاشتی اینم همونجوریه جز همون جای فلشش که قبل برات گذاشتم همین بازم از همه چی ازت ممنونم:smile (70)::smile (80):

18. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase
    اگر sd باشه پس حتما sd میخوره معمولا کرگ کارت sd خونه خودشو پشت دستگاه سمت راست پشت باند قرار میده اگر اونجا نخوره پس باید فلاپی بخونه که مال شما فلاپی هم نمیخونه پس پشت دستگاه بگردید حتما یه جا داره.
    راجب باز کردن فایل های زیپ هم اولین فرصت نرم افزارشو تو بلاگم میزارم میتونید بردارید و استفاده کنید.

19. Moein.s

Moein.s عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خب پس اينجور باشه مشكلي نداره كه.پس قطعا ورژن كيبورد شما از اين جديدتره؟شما تونستي از اون فلش كارت ها تهييه كن.بنظرمن فرقي نميكنه كار همون كارتsdرو انجام ميده.(راسي اگه واس فايل زيپ برنامه ميخواي كاري نداره.تو گوگل يه سرچ بزن.دانلود نرم افزارwin rarواست مياره و كار باهاش اسونه وقتي نصب كردي رو هر فايل زيپ كه كليك راست كني گزينه extract hereرو بزني همه فايل هاتو درقالب يه پوشه واست مياره.خيلي ساده..)

20. آرارات

آرارات عضو سایت

امتیازات:
    +277 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز علت اینکه از مموری CF توی دستگاه سمپلر استفاده میشه اینه که:

1: مموری های CF دارای سرعت و کَش بیشتری هستن. چون وقتی که میخواد سمپل رو اجرا کنه گیر نکنه.
    2: اجرای سمپل ها به صورت مستقیم از روی خود فلش امکان پذیره واسه دستگاه.
    3: خیلی هم قابل اطمینان هست واسه ذخیره اطلاعات. (یعنی سوختن یا پاک شدن اطلاعات تو کارش نیست)
    4: از لحاظ امنیت فیزیکی هم به خاطر ساختار خواص این مموری بسیار قابل اطمینانه.

منم خودم یه پرکاشن Roland-SPDs دارم که مموری CF میخوره. و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم.

شما هم الا نگران نباش. حتما یک دلیل محکمتری واسه خود سازنده دستگاه بوده که از این نوع مموری استفاده کرده که متاسفانه بنده بیشتر از این اطلاع ندارم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. آموزش کار با ارگ pa50

,
  2. اموزش کارکردن با ارگ کرگ pa50

,
  3. لود مموری ارگ pa50

,
  4. اجرا کردن سانگ pa50,
  5. نصب cf بر روی pa50,
  6. فلش ریدر pa50sd,