اموزش و تشريح مراحل ساخت يك اهنگ

شروع موضوع توسط saeidtroy ‏23/3/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک اموزش و تشريح مراحل ساخت يك اهنگ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. saeidtroy

saeidtroy عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام خدمت همه دوستان و اساتيد گرامي. با عرض تبريك سال جديد اميدوارم كه براي همه دوستان سال خوبي باشه و به موفقيت هاي بسياري برسيد. هدف از استارت زدن اين تايپيك اين بود كه با اكتفا به تجربه ي كوچكي كه در ضمينه موسيقي در اين مدت بدست اوردم چندين نمونه موسيقي رو همينجا مرحله به مرحله ساخته و هركدوم رو كاملا تشريح كنم. پست اول رو جهت تو ضيحات ميذارم و در پست هاي بعدي به اميد خدا كار رو شروع خواهم كرد. ابتدا نكاتي هست كه لازم دونستم بگم
    اين موسيقي ها رو بر اساس ميدي ميسازم بنابراين همه دوستان كه با هر برنامه اهنگ سازي كار ميكنند ميتونن از اين ها استفاده كنند.
    تايپيك نياز به سوال و جواب خاصي نداره چون همه مراحل رو خودم كاملا تشريح خواهم كرد و اگر سوالي بود اينجا بيان نكنيد تا انسجام موضوع بهم نخوره. سوالات رو پيام خصوصي كنيد و من تمام سوالات رو به همراه جوابشون با نظم و ترتيب در همينجا بيان خواهم كرد(و يا يك تايپيك ديگه). اين كار دو حسن داره. اول اينكه از پرسش و جواب به سوالات تكراري پرهيز ميشه دوم اينكه من هم در اين بين سوالاتي كه ممكنه به ذهن شما خطور نكرده باشه رو طرح و بهش جواب خواهم داد.اين كار هفته اي يك بار انجام خواهد شد چون زياد وقت ندارم...
    در ابتدا از ساخت يك موسيقي كوتاه شروع خواهم كرد تا آرام آرام جلو بريم. اما اهنگ ها كامل و پر خواهند بود از قرار دادن فايل هاي ساده و معمولي پرهيز خواهم نمود.
    در اخر اميدوارم بتونم كمكي در اين ضمينه به دوستان انجام بدم هرچند كه جلوي اساتيد فقط دارم درس پس ميدم.
    يادمون نره كه زكات دانش آموختن اون به ديگرانه......

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  2. sn1370

sn1370

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام.خسته نباشی.لطفا مراحل ساخت یک آهنگ خالی و مراحل ساخت یک آهنگ روی شعر را لطفا کامل توضیح دهید؟با تشکر

3. aramsaudal

aramsaudal عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    1.نوشتن شعر(text)
    2.آهنگ سازی
    3.تنظیم
    4.ضبط
    5.میکس
    6.مستر