آخرین ارسال‌ها

اموزش نواختن ریتم درامز. ( تصویری و اختصاصی برای سایت )

20/5/13
290
33
persian-music
کتابی از داریوش فرسایی منتشر شده
ساخت ریتم در موسیقی
من گرفتم
اصلا جالب نیست
اگه مشکل وزن خوانی دارین بدرد میخوره در غیر اینصورت نه
خواستم در جریان باشین :)

محمد-بیگوردی

هنرمند
عضو سایت
دوستان شرمنده بابت تاخیر
جلسه بعدی به زودی قرار داده خواهد شد
با توجه به اینکه دوستان میفرمایند تمرین ها رو انجام دادند سعی بر این خواهد بود که در این جلسه ریتمها رو کارکنیم و با توجه به اینکه نمیشه به دلیل گستردگی ریتمها همه رو اموزش داد. چنانچه دوستان ریتم خاصی رو مد نظر دارند بفرمایند تا روی اونها مانور بدیم.
سلام و خسته نباشید خدمت استاد بنده
دیدم کسی در مورد نوع ریتم درخواستی نکرده گفتم من اولیش باشم چون تو این کار مشکلاتی دارم و دودستی نمیتونم بزنم.
خواستم عرض کنم اگر امکانش فراهم باشه در ویدئوی بعدی در مورد ریتمهای پاپ راک و پاپ صحبت کنید و طول ویدئو رو هم یکمی بیشتر کنید.
به نظر من این ها پرکاربردترین ریتمهایی هستن که در بین آهنگ های فارسی استفاده میشه. ممنون میشم اگه بعد این هم یه گریزی به ریتم لاتین بزنید و مقداری هم با انواع اون مارو آشنا کنید. بسیار ممنون

دوستان یه ساز هست البته دیجیتاله به نام پرکاشن spds خیلی میشه باهاش ریتمارو خوب و زنده تر در اورد
بهتون پیشنهاد میکنم تهیش بکنید

samandar

عضو سایت
23/3/11
767
ایران
دوستان یه ساز هست البته دیجیتاله به نام پرکاشن spds خیلی میشه باهاش ریتمارو خوب و زنده تر در اورد
بهتون پیشنهاد میکنم تهیش بکنید
قیمت؟

- - - - - - - - - -

امید خان یه سوال داشتم...برای درام نوازی 4 اکتاو کافیه؟؟؟مثلا اکسیژن 49 نیو جواب میده یا نه باید 5 اکتاو باشه تا تمام اجزا درامر در دست باشه؟

31/3/13
3
رشت
پاسخ : اموزش نواختن ریتم درامز. ( تصویری و اختصاصی برای سایت )

استاددددد ادامه بدید دیگه... آدم انگیزه ش کم میشه :smile (9):

samandar

عضو سایت
23/3/11
767
ایران

قیمت؟

- - - - - - - - - -

امید خان یه سوال داشتم...برای درام نوازی 4 اکتاو کافیه؟؟؟مثلا اکسیژن 49 نیو جواب میده یا نه باید 5 اکتاو باشه تا تمام اجزا درامر در دست باشه؟
امید خان جواب نمیدید؟؟4 اکتاو کافیه یا تعدادی از ادوات درام تو 4 اکتاو جا نمیگیره و باید حتما 5 اکتاو باشه؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس

دوستان کمی این روزها مشله کاریم زیاده.
در اولین فرصت مباحث بعدی رو قرار خواهد داد.

16/6/12
448
شیراز
باعرض سلام من یه میدی 4 اکتاو دارم برای تمرین درام اکوستیک میخوام یه عکس بهم بدید یا فیلم از یوتیوب تا ببینم چطوری مرسی

16/2/16
1
21
سلام استاد محبی
آموزش رو ادامه نمیدید؟
خیلی عالی بود من مدتیه که دارم تمرین های این دو جلسه رو انجام میدم
اگه امکانش هست لطفا آموزش ها رو ادامه بدید
متشکرم

10/4/10
262
من تازه اومدم تو کار درام.منتظر آموزش ها هستیم...

صفحه ما در اینستاگرام

بالا