اموزش نواختن ریتم درامز. ( تصویری و اختصاصی برای سایت )

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,278
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اخه سبکها رو که نمیشه توی یه تاپیک و دو تا تاپیک آموزش داد.
ضمن اینکه علم و سواد من اونقدر بالا نیست که همه اونها رو بتونم اموزش بدم. من خودم هم سعی میکنم ارشیوم رو کامل تر کنم و اگه لازم باشه سکبی رو که تا حالا کار نکردم کار کنم. به اونها رجوع میکنم و برداشتهای خودم رو از اونها انجام میدم مثلا نوع ادوات مجاز اون ها . نوع و جنس درامز و باس و ریتم و ...... سازبندی کلی

artman

هنرمند
15/7/10
183
123
43
26
Iran-ilam
نمیدونم منظورمو درست گفتم یا نه

من گفتم مثلا تو سبک ترنس هوس بلوز و اینا که بیشتر اشنا هستیم

یکی یدونه اهنگ که دقیقا ماله همون سبکه و درام دراه بصورت اینکه مثلا تو پوشه پاپ یه اهنگ تو پوشه ترنس یه اهنگ بعد کلا مثلا شدن حدوده 20 پوشه شامل بقیه سبک ها اونا رو زیپ شه اپلود شه که فهمه بیشتری از درام های سبک های دیگه داشته باشیم

حالا من نمیدونم زیره شاخه این سبک ها چندتا دیگه هست ولی فک کنم شدنیه

خودم زیاد وارد نیستم ولی اگه تونستم اینکارو میکنم

HAMED HAMRAH

عضو سایت
29/8/10
298
107
43
رشت
سلام
با تشکر فراوان از وقت و حوصله ای که استاد گرامی صرف می کنند پیشنهاد می کنم آموزش در یک پست جدا و سوال و جواب در پستی دیگر به صورت مجزا باشه تا مجموعه آموزش پی در پی قرار بگیره باز هم تشکر و سپاس فراوان

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,278
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام
با تشکر فراوان از وقت و حوصله ای که استاد گرامی صرف می کنند پیشنهاد می کنم آموزش در یک پست جدا و سوال و جواب در پستی دیگر به صورت مجزا باشه تا مجموعه آموزش پی در پی قرار بگیره باز هم تشکر و سپاس فراوان
همینطور هم هست

10/3/13
109
10
0
mezzo
منم کاملا اماده هستم امید جان
شما توی تمرین از های هت ها استفاده کردین حالا سوال من این هست که همونطوری که میگن ساخت ریتم درام سلیقه ای هست
میشه بجای .های هت ها مثلا از Cabasa و یا Maracas استفاده کرد که فکر میکنم اینها دیگه از ادوات پرکاشن هستن؟

SaeedMohebbi

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,259
2,194
113
28
تهران
درود آقای محبی
ممنون بابت این ویدیئو ها خسته نباشید
خواستم بگم اگر میشه تو جلسات بعد روی پاساژ ها هم لطفا تمرکز کنید و تعدادیشونو آموزش بدین... نواختن ریتم ها خیلی به طبع آسون تر هستن...
ممنون :)

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,278
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
بله چرا که نه ؟
البته fill ها خیلیهاشون بسته به آهنگ و نوع اون فرق میکنند. در واقع جوری ساخته میشن که روی ملودی ها و موزیک بشینند.
اما سعی میکنم یه آهنگ رو گذارم و روش درامز بزنم که راحتتر باشه

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,961
2,832
113
تهران
خیلی کارتون مفید هستش و واقعا ممنون.
اگه پرکاشن هم وارد کنید(نه خیلی کامل -فقط چند تا اصلی ها مثل کونگا) ،لطف بزرگی کردید.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,278
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خیلی کارتون مفید هستش و واقعا ممنون.
اگه پرکاشن هم وارد کنید(نه خیلی کامل -فقط چند تا اصلی ها مثل کونگا) ،لطف بزرگی کردید.
دوست عزیز
من سالهاست به دلیل اینکه برادرم نوازنده حرفه ایی این سازه با این ساز اشنایی دارم. اما این بحث در این تاپیک نمیگنجه ضمن اینکه واقعا نمیشه اون رو خوب و کاملا طبیعی نواخت.
اما اگه دوستان موافق باشند در کنار این موضوع و در یک تاپیک مجزا اون رو هم کار میکنیم.

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,961
2,832
113
تهران
دوست عزیز
من سالهاست به دلیل اینکه برادرم نوازنده حرفه ایی این سازه با این ساز اشنایی دارم. اما این بحث در این تاپیک نمیگنجه ضمن اینکه واقعا نمیشه اون رو خوب و کاملا طبیعی نواخت.
من فکر می کردم مثل درام خوب در می اد.گویا اشتباه فکر میکردم.البته من به همون معمولیشم (بدش حتی)راضی ام.
اما اگه دوستان موافق باشند در کنار این موضوع و در یک تاپیک مجزا اون رو هم کار میکنیم.
اگه براتون امکان پذیر باشه، که خیلی خوبه.ما منتظریم.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,278
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
فعلا سعی بر این هستش که این بحث تموم بشه و انشالله بحثهای دیگه رو هم میپردازیم بهشون.
امروز هم یه آموزش رکورد وکال قرار دادم. که میتونید اون رو هم استفاده کنید و انشالله به مرور زمان اونها رو زیاد تر خواهم رکد

28/8/12
1,542
412
83
جناب محبی اجازه هست که سبکی که دوست داریم یه چند ثانیه از اون سبک بزاریم توی تاپیک یا نه؟

- - - - - - - - - -

یه سوال دیگه هم داشتم چطوری میتونم ترتیب درام ها رو توی کیوبیس درست کنم؟

- - - - - - - - - -

منظورم همون چیدمان ادوات درام توی نرم افزار هست

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,961
2,832
113
تهران
یه سوال دیگه هم داشتم چطوری میتونم ترتیب درام ها رو توی کیوبیس درست کنم؟

- - - - - - - - - -

منظورم همون چیدمان ادوات درام توی نرم افزار هست
از پلاگین های استاندارد استفاده کنید نیاز به تنظیم چیزی نیست