افکت گذاری در لاین stereo out

شروع موضوع توسط ihiphop ‏4/7/14 در انجمن آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ

تاپیک افکت گذاری در لاین stereo out تالار آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. ihiphop

ihiphop

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام عرض میکنم خدمت شما دوستان عزیزم.نمیدونم واقعا شاید سوالم خنده دار باشه.شایدم پرسیدنش اشتباه باشه ولی دیگه به بزرگی خودتون ببخشید و بزارید به پای اماتور بودنم
    من توی لاین stereo out کیوبیس از ایزوتوپ اوزون 5 استفاده میکنم واسه مستر نهایی.و همه ی گزینه هاشم انجام میدم.منظورم گزینه های پلاگین ایزوتوپ هست.اکولایز.لیمیتر.ریورب.وو.ایا این کار روش درستی هست.
    واقعا ازتون ممنونم که بدون هیچ چشم داشتی.علم خودتون رو در اختیار دیگران قرار میدین.مرسی

سبک کار من رپ هست و معمولا.. میکس و مستر وکال روی بیت انجام میدم..بازم ممنون

فایل های ضمیمه:

• افکت گذاری در لاین stereo out-Snap1.jpg
      Snap1.jpg
      اندازه فایل:
      127.6 KB
      نمایش ها:
      15
    • افکت گذاری در لاین stereo out-Snap2.jpg
      Snap2.jpg
      اندازه فایل:
      178.5 KB
      نمایش ها:
      15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. ihiphop

ihiphop

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان کسی نیست راهنمایی کنه.عجب انجمن سوت و کوری هستش.چند روزه که منتظریم خبری نیست.:(

3. lavayi

lavayi عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز شما باید پلاگین ایزوتوپ رو توی لاین مستر کیوبیس قرار بدی و اونجا مستر کنی .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. pejjman

pejjman عضو سایت

امتیازات:
    +35 / 0 / -0
    درود دوستان عزیز
    توی قسمت stereo out که دوستمون گفتن باید از چه افکت هایی استفاده کنیم؟ و چرا این بخش sends نداره(فقط inserts داره)؟
    برای مستر لاین دو بخش inserts و sends رو داریم؛ برای هر کدام از چه افکت هایی باید استفاده کنیم؟ تشکر...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...