افکت های مورد استفاده yngwie malmsteen

شروع موضوع توسط fender ‏12/2/10 در انجمن افکت ( FX )

تاپیک افکت های مورد استفاده yngwie malmsteen تالار افکت ( FX ) در persian-music.org.

1. fender

fender Banned

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    fender درباره تجهیزات (rig) اینوی صحبت میکنه :

افکت های مورد استفاده yngwie malmsteen-malmsteen_rig.gif

خوب اگه صدای آهنگ های neo classical و اینجور سبک ها رو دوست دارید توجهتان را به تجهیزات اقاي مامستین جلب میکنم

ایشون از یک پدال وای وینتیج استفاده میکنن 0 تا + زیادی نداره ولی صداش باحاله انتظار cry baby sig dime(cry baby from hell رو نداشته باشین قیمتش تو ایران 350 تومانه

dist ای که استفاده میکنه یه اوردرایو هستش که اگه پیکاپ هاتون قوی نیس دنبالش نرین اصلا دیست نداره و حساسیت گیتار میاد پایین البته ماهیت اوردرایو همینه افکتی با دیسته کمه . قیمتش تو ایران 120 تومانه

بعد از اون میرسیم به oc-2 کارش شبیه وامی پداله اکتاو رو تغییر میده ( ژان گولر بازی) بعد به یه یونیت باحال میرسیم به نام a.b.box این یونیت یه سیگنال رو میگیره یه ایمیج از روش میگیره میکنه 2 تا سیگنال چون خوب گیتار منو هستش دیگه قیمت در ایران 50 تومان جمهوری ندیدم آریا شهر پیدا کردم

2 سیگنال ایجاد شده میرن تو 2 تا ns-2 که الحق والانصاف که نویز گیر های شاخی هستند جالبه که مالمستین برای وکال هم از این یونیت استفاده میکنه ns-2 سیستم send و return هم داره که کارو راحت کرده ضمنا اگه یه ns-2 داشته باشی تا 8 تا یونیت رو از نظر برق تامین میکنه دیگه 100 تا آداپتور نمیخواهید وصل کنید من استفاده میکنم راضی ام

قیمتش هم 130 تومانه نمایندگی roland ستاره آبی کیش اسمشه .. البته فرقی با جاهای دیگه نمیکنه فقط جنسش جوره

بعدش میره تو 2 تا dc-10 که آنالوگ اکو به جای اون میشه پراسسور های دیگم گذاشت

اینو قیمت ندارم اینجا ندیدم

بعدش میره تو یه هد لامپی jmp mk2 مارشال من یه head cabinet full stock مثل همین دارم jmp 100w
    6 تا لامپ 12ax7 برند rca میخوره 2 تا 6l6 اونم rca چهار تا ورودی داره هر هد 2 تا خروجی
    کابینتش هم 4 تا باند سلسشن 30 وات داره من بهتر از این امپ ندیدم کلا من از دبی خریدم 5000 دلار jmp mk2 مدل سال 1974 هستش . البته مالمستین 2 تا 50 وات استفاده میکنه با 2 تا half stock میزاره رو هم میشه full stock

http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=ztnxme3zt2y

فایل های ضمیمه:

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏12/2/10
بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. تجهیزات مالمستین