افکت های لیزر و چند صدایی

27/7/09
11
3
3
سلام
من تازه کارم رو با انجمن شما آغاز کردم.
به عنوان اولین پستم ، درخواست دارم :

من افکت یا پلاگین یا vst لیزری کردن صدا و همچنین چند صدایی کردن صدای خواننده رو میخواستم .
مرسی.

29/5/09
150
26
0
تهران
براي چند صدايي كردن بهتره كه چند بار ركورد بگيريد اينجوري نتيجه كار خيلي بهتر ميشه تا اينكه بخواهيد با نرم افزار كار كنيد

27/7/09
11
3
3
با چه نرم افزاری میشه آنتارس AutoTune رو راحت کار کرد ؟
چون برخی برنامه ها این پلاگین رو اجرا نمیکنن.
اما sound forge اجراش میکنه.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
اصولا همه نرم افزارهایی که VST رو پشتیبانی می کنند می تونند این پلاگین رو اجرا کنن
شخصا در Adobe Audition ، Sonar و FL Studio اجراش کردم و کلا مشکل خاصی نداره این پلاگین

alame

هنرمند
عضو سایت
8/6/09
128
29
28
کرج
سلام ممنون مي شم اين لينك دانلود پلاگين ها رو اصلاح كنيد چون هر دوشون خرابن
فقط از يه سايتي جز ريپيدشر آپلود كنيد تا مدت زمان بيشتري براي دانلود بمونه

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
alame جان لینک های رپیدشر توی اکانت رپیدشر من آپلود شدن و سالم هستند
( این لینکها پاک نمیشن مگر اینکه خودم حذفشون کنم احتمالا به خاطر share بودن ip نمی تونید از رپیدشر دانلود کنید )
در هر صورت براتون در 2shared.com هم آپلودشون کردم :smile (19):
خدمت شما :

آنتارس Auto-Tune 5.8

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
آنتارس Harmony Engine
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

Amir

Producer
هنرمند
26/5/09
53
70
18
Iran | Netherlands
متاسفانه لقب ليزري واژه مناسبي نيست.
اولين بار توسط موسسه ي هنر صدا اين اسم اختراع شد ! اميد جان.

سلام با تشكر از زحمات شما من نرم فزار بريده بريده كردن صدا رو ميخواستم سرچ كردم دايمنشن پرو رو معرفي كرد سايت گوگل ولي قابلبت دانلود نداشت يعني رايگان نبود از شركت سونار هست ولي من فقط همين وي اس تيشو ميخوام كه صدارو بريده بريده ميكنه مثل صداي چاووشي توي آهنگ عروس قصه اميدورم بتونيد واسه دانلود بزاريدش عزت زياد:smile (75):

دوست عزيز:

موضوعي به همين اسم رو دو بار ايجاد كرديد..
موضوعي به همين نام موجوده :
https://www.persian-music.org/showthread.php?t=560

لطقا از ارسالهاي تكراري خودداري كنيد.

21/9/09
50
0
6
دوستان من این آنتارس Harmony Engine رو دان کردم و باهاش تا حدودی کارکردم اصلا چیز خوبی از آب در نمیاد. یعنی نوک سوزن با کارای سخت افزاری شباهتی نداره.. این وی اس تی فقط از تکنیک pitch کردن استفاده می کنه.. دوستی گفته بودن که برای بهتر شدن کار بهتره که چند بار رکوردکنی. مقصود چی بوده ؟

30/7/09
267
478
63
شماره 14
دوستان من این آنتارس harmony engine رو دان کردم و باهاش تا حدودی کارکردم اصلا چیز خوبی از آب در نمیاد. یعنی نوک سوزن با کارای سخت افزاری شباهتی نداره.. این وی اس تی فقط از تکنیک pitch کردن استفاده می کنه.. دوستی گفته بودن که برای بهتر شدن کار بهتره که چند بار رکوردکنی. مقصود چی بوده ؟
سلام!
منظور این هست که فواضلی رو که نیاز دارید خودتون باز خوانی کنید و رکورد بگیرید .

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوست ِ من کلا autotune برای کارهای حرفه ایی پیشنهاد نمیشه اونجوری که فکر می کنید در نمیاد
همه ی خوانندگان حرفه ایی فواصل مختلف رو خودشون اجرا می کنن برای اینکه بهترین نتیجه رو بگیرن
منظور اون دوستمون هم همین بود که اگر صدای خوب و حرفه ایی می خواید بهتر هست خواننده فواصل رو اجرا کنه

21/9/09
50
0
6
اونجاهایی که بازخونی میشه کاملا مشخصه اما بعضی جاها هست که کاملا معلومه که از effect های خاصی استفاده میشه... خودم بهتر از این vst درست می کنم. البته برای پر کردن خلا خیلی خوبه.
پلاگین دیگه ای هم به غیر از این هستش ؟

21/9/09
50
0
6
وااااااااای خدا سرم درد گرفت اینقدر با این پلاگین سر و کله زدم.. چرا save نمی کنه. دوباره بعد از اینکه از برنامه خارج بشی و برگردی میره به حالت پیش فرض خودش.. سعی کردم براش preset درست کنم اما اینطوری زیاد جالب نیست که هر لحظه بخوای انگولکش کنی. راهی نداره ؟

18/10/09
13
0
0
ساوه
من هم با چند بار رکورد کردن موافقم.
رکوردهای بعدی رو میتونید با نت های بالاتر صداتون بخونید و روی کمپرس صدا تغیراتی ایجاد کنید این طوری خیلی قشنگتر میشه

8/2/10
291
22
18
دوستان من این آنتارس harmony engine رو دان کردم و باهاش تا حدودی کارکردم اصلا چیز خوبی از آب در نمیاد. یعنی نوک سوزن با کارای سخت افزاری شباهتی نداره.. این وی اس تی فقط از تکنیک pitch کردن استفاده می کنه.. دوستی گفته بودن که برای بهتر شدن کار بهتره که چند بار رکوردکنی. مقصود چی بوده ؟
دوست عزیز اشتباه نکن همون شکلی که اساتید محترم به شما گفتن که برای بهتر شدن میتونی چند بار رکورد کنی این یعنی اینکه دیگه اون قدر ها هم ساده نیست که با دو کلیک بتونی صدای یه خواننده رو به شکل هارمونیک در بیاری یکم باید خلاقیت به خرج بدی یا یه کار دیگه شما میتونی قسمت قسمت صدای خواننده رو گام به گام جداگانه افکت رو اعمال کنی برای هر افکت هم آکوردی رو که خواننده توش خونده رو بدی اینشکل خیلی قشنگ و بهتر میشه برای نمونه آهنگ---- بوی عید---- از خواننده ی خوبمون علی لهراسبی دقیقا نشون میده گوش بدی بهتر موجه ی منظورم میشی

سلام دوست عزیز
برای به اصطلاح لیزری کردن صدا از پلاگین آنتارس AutoTune استفاده می شه
و برای چند صدایی از آنتارس Harmony Engine استفاده میشه

دانلود آنتارس AutoTune
دانلود آنتارس Harmony Engine
با عرض سلام و خسته نباشید. این لینک ها برای من کار نکرد. اگه امکانش هست، این لینک رو جوری قرار بدید که محدود به تعداد استفاده کننده نباشه. الآن چند روزه دارم تلاش می کنم که این نرم افزار رو دانلود کنم، امّا موفّق نمی شم. اگه لطف کنین و لینک رو عوض کنین و مثلاً 4Shared کنین، واقعاً لطف بزرگی کردید (نرم افزار آتوتیون 6 رو می خواستم). :smile (16):