افکتها و جنریتور های FL Studio (آموزش پیشرفته)

• شروع کننده موضوع rahava
  • تاریخ شروع

rahava

عضو سایت
19/5/10
12
3
3
اصفهان
با سلام
چند وقته کاربا اف ال رو شروع کردم ولی به طور جزءی کار با تمام افکتها و ساز های اونو مخصوصا افکتهایی مثله EQ2-edison- vocodex-maximus انواع کنترلر ها سمپلر ها و سینتهای toxic- sawer- slicex - otugon , ... رو زیاد بلد نیستم اگه میشه یه توضیحاتی بدین البته نه همشونو یه جا تا اونجایی که مقدوره

6/11/09
696
26
0
مریخ
سلام در مورد edisonمن توضیح میدم
edisonکارش اینه که صدا رو ضبت می کنه حالا هر چی باشه برای این کار شما به یک مایکرفن و ASIO4ALLنیازمندین
بعد از اینا باید شما این edisonرو بالا بیارید و در بالای قسمت افکتها ورودی خودتون رو انتخاب کنید بعد از اون با فشار دادن دکمه رکورد ادیسن که یک شبیه یک نقطه هستش انجام عمل رکورد رو انجام دادین حالا کافی که با میکرفن بخونید یا میکرفن جلوی گیتار بزارید و بزنید
هر وقت که کار تموم شد دکمه استاپ رو بزنید
البته اگر ادیسن دکمه یا لامپ on inputش روشن باشه باید بعد از زدن رکرد بخوانید به محض خواندن خودش اتوماتیک شروع به ضبت میکنه

peymansh

Banned
10/3/10
21
3
0
با سلام
چند وقته کاربا اف ال رو شروع کردم ولی به طور جزءی کار با تمام افکتها و ساز های اونو مخصوصا افکتهایی مثله eq2-edison- vocodex-maximus انواع کنترلر ها سمپلر ها و سینتهای toxic- sawer- slicex - otugon , ... رو زیاد بلد نیستم اگه میشه یه توضیحاتی بدین البته نه همشونو یه جا تا اونجایی که مقدوره
در جواب این دوست عزیز باید گفت : آموزش اینایی که شما گفتین خودش یه کتابه ولی با این وجود من به سهم خودم سعی می کنم آموزش ویدیویی مطالبی که گفتید رو هر چند روز یه بار بذارم البته اگه دوست داشته باشید و مورد استقبال قرار بگیره فکر میکونم بتونه کمکتون کنه

rahava

عضو سایت
19/5/10
12
3
3
اصفهان
با تشکر فراوان از دوستان عزیز POORYA PLAY OUT و peymansh ولی خدمت آقا poorya عرض کنم همون طور که گفتم کلیات رو مثله ضبط با edison و غیره رو میدونم منظورم جزئیات و تنظیمات خاص اوناست باز هم صمیمانه تشکر می کنم

6/11/09
696
26
0
مریخ
بله اما موارد خیلی هاش تنظیمی هستش و زیاد رو کار اثر نداره مهم اینه بتونی هر جوری که شده به خواستت برسی
اما باشه برات یه اموزش پیشرفته ادیسون میزارم اما این اموزشها چون موارد جزی زیاد داره با تایپ کلامت نمیشه زیاد خوب منظور رو رسوند اگر بخوایم با تصویر هم نشون بدیم وقت زیادی میبره واسه همین خیلی از کاربرها این کار رو نمی کنند حق به ما بدید

29/6/11
7
0
1
--
سلام داداش رضا این لینک فیلر شده دوباره بزارش خواهشن:smile (58):