آخرین ارسال‌ها

اطلاعات کامل در مورد YAMAHA-psr1000

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
واقعا مرسي.قيمت حال حاظر اين كيبورد دست دومش چنده؟اگه بخوايم بگيريم به غير از جنبه ظاهري كه سالم باشه از لحاظ فني ميشه تست كرد قطعات داخلي رو؟ميشه اطمينان كرد براي خريد اين كيبورد؟جوري نباشه بعد از خريد خرج كني بهش و باعث پشيموني بشه.در ظمن اين موضوع تست كه با كليد هاي دو دیز فا سل دیز انجام ميشه براي تست كلاويه ها،يا تست كلي كيبورد مثل دكمه ها و صدا و ريتم و كلاويه هاست؟
این تست واسه تمامی کلیدهای موجود روی کیبرد هست و خیلی چیزای دیگه مثل ای سی دی و اسپیکر و مموری و ......

قیمت جدید رو ندارم چون دیگه قیمت صبح و عصر هم باهم تفاوت دارن...............

کلاویه ها رو تک تک با دقت تست کن گیر نداشته باشن و صدا ندن و اینکه توی شدت ضربه های مختلف تستشون کن ببین دقت لازم رو دارن؟
فلاپی رو تست کن یه فایل رو کپی کن تو حافظه و دوباره کپی کن رو فلاپی چندتا ریتم رو اجرا کن از تو فلاپی ببین سالمه

میتونی محل پیچها رو با یه نور قوی نگاه کنی ببینی خراش نداره که علامت بازشدن دستگاه باشه روی پیچها جای پیچگشتی نیست اصلا ببین همه پیچ ها هستن!! من کیبورد قبلیم یه پیچ کم داشت!

ببین زیر ال سی دی خاک نرفته باشه ورودی خروجی هارو تک تک تست کن

با همه اینها کسی که بازاری باشه آخرش کاره خودش رو میکنه.................................!

11/9/11
125
قزوين
مرسي واقعا خيلي اطلاعات خوبي بود دوست درظمن،يه سوال ديگه اينكه فروشنده درمقابل فروش دستگاه ها و كيبوردهاي دست دوم تظميني هم به من ميده؟يا من خودم ميتونم يه تظمين بگيرم كه تا فلان تاريخ مشكل خاصي پيش اومد به عهده فروشنده؟دستگاه هاي نو چطور؟داراي گارانتي خاصي هستند كه واقعا ساپورت كنن؟

سلام دوستان. اگه کسی قیمت کنونی یاماهاpsr1000 رو لطف کنه.ممنون میشم.درضمن لطف کنید قیمت های جدید سال91رو بدین ممنون.بای

سلام.دوستان کمتر از 650 تومن دیگه چه ارگایه خوبی می شه پیدا کرد که بشه بهشون ریتم ریخت؟

سلام علی جون.اگه شانس داشته باشی یک دونه a1000 .که من الان یدونه سراغ دارم میگه700تومن.بد نیست منتهی یکی از کلاویه ها درست کار نمیکنه.
A300 مثل اینکه قیمت آکبندش بین400تا500باشه.که بیشتر جنبه آموزشی داره.psr1000وpsr740وpsr640 هم متمایل به کارهای شرقی هستن. به همشون هم میشه ریتم داد.منتهی توی a300باید با کابل این کارو بکنی.بقیه ارگهایی که نام بردم با فلاپی. نظر منو میخای یا a1000 یا سریpsr رو انتخاب کن اگه از ریتم هاش خوشت نیومد بتونی بهش ریتم بدی.چون ریتم های سریaوpsr هرجا بری موجود هست.با تشکر

11/9/11
125
قزوين
منم با مهدي موافق ام چون ديگه انتخاب ديگه اي كه مناسب با اين قيمت ها باشه وجود نداره..من خودم يه 640 پيدا كردم درحال سرويس اگه تو قيمتش به توافق برسيم احتمالا طي اين هفته بيارمش..ريتم هاش هم تو وب آقا امير هستش..البته دستش دردنكنه كه فراهم كرده!!!امير جون مرسي!

خواهش میکنم معین جان
دوستانی که کیبورد یاماها or700 یا a2000 بخرن یک ست بهشون هدیه میدم که ریتم هاش بسیار با کیفیت و کم یابه خودم گلچین و ویرایش کردم این ست هنوز برای دانلود قرار ندادم فعلا فقط هدیه میدم.

11/9/11
125
قزوين
e423 رو نميدونم اطلاعي ندارم اما در مورد 640و740 بايد بگم ريتم بندري كه زياد هستش واسش درست شايد قديمي باشه نسبت به ريتم هاي امروزي اما خودتون تست كنيد مطمنا بدتون نمياد ريتم هاي بندري قشنگي هستش/آذري هم واسش هست من خودم از وب امير گرفتم نشستم با برنامه اونارو اديت كردم.اما فوقش ريتم آذري واس50و80 هم باشه ميشه با برنامه style work اونارو به ست هاي ياماها تبديل كرد!البته اگه تو كيبورد مشكل پيدا نكنه.

11/9/11
125
قزوين
تو يه پست هم اشاره كردم به قيمت اين مدل من الان يه 640 ديدم.طرف سرويس داخلي كلاويه ها و ولوم و پستونك هاي داخلي و ... رو قراره سرويس بكنه و قيمتي كه امروز زنگ زدم گفته 480و490.طرف ميگه قيمت بازار بازم رفته بالا.اما خب من خودم بيشتر از450 پول نميدم حالا بايد ديد چطور ميشه.اطرف دو دستگاه a3 هم داره اما خب من طرفدارش نيستم زيادي درسته همين 640 رده خارجه اما a3 ديگه فوق رده خارجه انگار..اين آ3 هارو 430 تومن ميفروشه.اما خب بايد ببينيم چطور ميشه و سر چه قيمتي توافق ميرسيم..البته از همين 640 تو فروشگاه سايت ارتعاش هم گذاشتن با قيمت 470 تومن..

740 که آکبند نداره.ولی تمیز همون نزدیکای 400تا480باید باشه.
من خیلی دنبال psr1000 هستم.به نظرتون می تونم با 400تا500تومن یدونه پیدا کنم.؟؟؟؟؟؟؟

11/9/11
125
قزوين
اگه بخواي اكبند بگيري فكركنم سري e بتوني چيز خوبي پيدا كني مثل e423 يا e413. من اطلاعات زيادي درباره شون ندارم اما سري آكبند هستن و آموزشي بايد ببيني ريتم و صدا واسشون هست و خوب از اب دراومده يا نه..

علی جان شما اول باید خیلی چیزهارو بگی تا بیشتر بتونیم راهنماییت کنیم:
هدف:(آهنگسازی یا اجرای زنده)
نحوه کار با کیبورد:(غربی یا شرقی)
حداکثر بودجه:
جنبه آموزشی یا ....
و....

صفحه ما در اینستاگرام

بالا