اطلاعاتی درباره موسیقی الکترونیک (درخواست راهنمایی)

شروع موضوع توسط amir-roli ‏11/11/13 در انجمن الکترونیک ( Electronic )

تاپیک اطلاعاتی درباره موسیقی الکترونیک (درخواست راهنمایی) تالار الکترونیک ( Electronic ) در persian-music.org.

1. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    عرض سلام دارم خدمت عزیزان.
    بدون مقدمه سوالمو مطرح میکنم.پایان نامه بنده در مورد موسیقی الکترونیکه.از چند تا از دوستان پرسیدم و راهنمایی هایی هم گرفتم.اما منابعم کامل نیست.
    از دوستان تقاضا دارم اگر در مورد تاریخچه موسیقی الکترونیک،ورودش به ایران،تاریخچه سینتی سایزر،کیبورد، کاربرد سیستمهای کامپیوتری در موسیقی و کلا هر موضوع حاشیه ای درباره موزیک الکترونیک اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنن.کتاب الکترونیکی یا مقاله (معتبر و ثبت شده).اطلاعاتی که دوستان زحمت نوشتنش رو در همین فروم(و سایر سایتهای فارسی زبان) کشیدن متاسفانه به عنوان رفرنس نمیتونه استفاده بشه.
    اگر منبع فارسی باشه خیلی بهتره.چند تا از دوستان گفتن کتاب "درباره موسیقی الکترونیک" رو تهیه کنم که من متاسفانه این کتاب رو نه در بازار مشهد و نه در نت پیدا نکردم.
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی های دوستان.:smile (46):

2. F. METAL

F. METAL کاربر با تجربه عضو سایت VIP هنرمند

شغل :
    Guitar/Guitar Accessories Importer - Retailer
    امتیازات:
    +2,321 / 0 / -0
    پاسخ : اطلاعاتی درباره موسیقی الکترونیک (درخواست راهنمایی)

دوست عزیز، اگر بتونید منابعی در رابطه با سبک Krautrock در اینتر نت پیدا کنید کارتون رو کاملا راه می‌اندازه. چون اصولا این سبک پدر بزرگ سبک‌های الکترونیک فعلی‌ هست، بالطبع کمتر در ایران (مخصوصاً جوانان) به آن پرداخته شده (جوانان فعلی‌. جوانان قدیمی‌ مثل بنده با اون سبک زندگی‌ کردیم). پیدایش این سبک در نیمه دوم دهه ۱۹۶۰ میلادی، و در کشور آلمان اتفاق افتاده و به همین خاطر گروه‌ها و هنرمندان آلمانی از قدرت‌های بلامنازع این سبک هستند گروه‌هایی‌ همچون Can, Amon Düül II, Ash Ra Tempel, Faust, Popol Vuh, Cluster, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Neu!, Kraftwerk, و Peter Baumann از بزرگان این سبک محسوب میشوند. این سبک یک نگاه هم به مکتب مینیمالیسم داره که جذابیت این سبک رو دو چندان، و مطمئناً به پایان نامه شما کمک بسیاری خواهد کرد.

Tangerine Dream, Klaus Schulze, Kraftwerk و Peter Baumann معروفیت جهانی بیشتری از دیگران دارند.

بارگذاری...