اصول برخورد با مشتری در استدیو

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏15/9/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک اصول برخورد با مشتری در استدیو تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.ببخشید امیدوارم این تاپیک هم از اون تاپیک ها نباشه.واقعا سوال دارم و راهنمایی میخوام.
    من تازه دارم یکی یکی مشتری پیدا میکنم.خوب میدونین که تو شهر ما از این چیزا زیاد نیست.
    راستش دارم الان واسه یه نفر یه کاری میسازم که کارشم خیلی خوب شده به نظرم اما دیشب وقتی کار و براش بردم تا گوش کنه هی ایراد گرفت که فلان نداره اورتور میخوام و وسطش سکته نمیخوام و میخوام فلان صدا رو داشته باشه و فلان ساز زده بشه.
    به نظرتون آیا من باید نظرش و دخالت بدم تو کارم یا نه؟آخه با خودم میگم اگه قراره اون بگه چیکار کنم یا نکنم که دیگه نقش منی که تنظیم کننده هستم چیه این وسط.در حالی که چیز زیادی هم از موسیقی نمیدونه و فقط میخواد بخونه.
    منم چون این بنده خدا دستش تو وزارت ارشاد بنده و یجورایی میخش میره دیدم بد نیست نگهش دارم.
    اما نمیدوم باید چیکار کنم؟ نمیدونم چه رفتاری باید داشته باشم در قبال اینجور مشتریها

2. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    پاسخ : اصول برخورد با مشتری در استدیو

این دیگه بستگی به خودتون داره که کدوم برخورد رو انتخاب کنید
    اگه میخواید آهنگ دقیقاً مطابق نظر شما باشه پروژه رو با ایشون ادامه ندید
    ولی اگه میخواید همکاری داشته باشید،فراموش نکنید کارفرما ایشون هستند و شما سفارش رو از ایشون گرفتید،در هر صورت نظرشون مهم هست و تو کار باید لحاظ شه

3. DJ Mat

DJ Mat عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar

چون کسی با روش و سبک شما در ساخت آشنا نیست حتما باید نظر مشتری رو لحاظ کنید که از نظر حرفه ای مورد تایید بازار هم هست اما بعد از اینکه شناخته بشین
    دیگه به فراخور سبک کار شما بهتون سفارش داده میشه .

4. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne

اینکه چ ساز هایی توش زده بشه یا اورتور داشته باشه یا نه و بقیه مسائل رو شما باید قبل استارت زدن پروژه با مشتریتون طی کنین
    شاید اون چیزی بخواد ک در توان شما نباشه ..شاید چیزی بخواد شدنی نباشه ...شاید یه چیز خیلی ساده بخواد و شما بتونید انجامش بدید
    خلاصه نظر و رضایت مشتری خیلی مهمه . اینو مطمئن باش ک هر شخصی ک پیشتون میاد اگر همون کاری رو ک توی ذهنش هست رو بهشون تحویل بدی. هیچ وقت سراغ اهنگساز دیگه ای نمیره.
    اگر هم خواستید نظرشون رو برگردونید و پیشنهاد و انتقاد کنید ازشون فقط با دلیلو مدرک بهشون توجه کنید
    موفق باشید

5. M@JiD

M@JiD عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +179 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo

بنطرم باید نظرات مشتری یا همون خواننده رو توی کار دخالت داد.به هر حال اون باید از نظر احساسی بتونه با اهنگ ارتباط برقرار کنه و با صحبت های ذوستمون حامد جان کاملا موافقم.

بارگذاری...