آخرین ارسال‌ها

اصطلاحات علم صدا سازی

20/1/16
240
35
تبریز
با سلام. از دوسنتن عزیزی که در سبک الکترونیک و یا زیر شاخه های اون یا هر سبکی که نیاز به صداسازی و طراحی صدا هست میشه منبع یا توضیحی در باب اصطلاحات صداسازی بگن؟مثلا من چندین جا دیدم تو ویدیو های آموزشی که تقریبا از ناب ها و پارامترهای یکسان استفاده میکنند.میخواستم توضیح این پارامترهای رو اگه میشه بدونم.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,255
34
Vengeance Land
با سلام. از دوسنتن عزیزی که در سبک الکترونیک و یا زیر شاخه های اون یا هر سبکی که نیاز به صداسازی و طراحی صدا هست میشه منبع یا توضیحی در باب اصطلاحات صداسازی بگن؟مثلا من چندین جا دیدم تو ویدیو های آموزشی که تقریبا از ناب ها و پارامترهای یکسان استفاده میکنند.میخواستم توضیح این پارامترهای رو اگه میشه بدونم.
کدوم پارامتر ها؟
دونه دونه بنویس که بشه توضیح داد چیزی که دنبالشی رو...:geek:

آخرین ویرایش:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,255
34
Vengeance Land
بعنوان مثال در سینت های نرم افزاری تا جایی که دیدم Saw میگن.اینا تو سخت افزاری ها هم هستن ؟یا ping pong و ....
اره اینا شکل موج های صوتی هستن که توی سینت های سخت افزاری هم هستن و در اصل اول سخت افزاری بوده بعد پلاگینشو ساختن:sneaky:

یه کتاب خیلی جالب که اتفاقا فارسی تالیف ترجمه شده رو بهت توی پیغام خصوصی معرفی میکنم...
(اینجا بخاطر قوانین سایت نمیتونم ازش اسم ببرم:hilarious-10:)
توی اون کتاب مطالب خیلی جالب و مفیدی راجب سینتی سایزر ها نوشته...
از سطح 0 تا سطح متوسط داستان البته!:bored-20: چون مابقی این مبحث تجربی یادگرفته میشه ینی کار با سینته تا جایی که اطلاع دارم...

بالا