اشکال در کتاب fernando carulli

شروع موضوع توسط kanan ‏22/6/10 در انجمن گیتار

تاپیک اشکال در کتاب fernando carulli تالار گیتار در persian-music.org.

1. kanan

kanan Banned

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام من در دو درس جدیدی که داشتم میزدم به چند مشکل برخوردم که دست شما عزیزان حرفه ای را میبوسه، البته این پست مدتها توی تاپیک رفع اشکال بود ولی کسی به اون جواب نداد،البته دلیلش معلوم بود چون دوستان وقتی اونا میدیدن فکر میکردن همون سوال قبلیه و حتما دوستان دیگه هم جواب دادن قافل از اینکه من خودم یه سوال دیگه پرسیدم،
    پس بهتره واسه این مشکل مدیران محترم چاره ای بیندیشن..

در شماره ی یک من هیچ جور نحوه انگشت گذاری را نفهمیدم،(مگه اون نقطه چین بالا و شماره ی سه و دو لاتین به این معنا نیست که انگشت یک پشت فرت دو و سه باشه؟؟؟) اگه این درسته پس...

در شماره دو ما در علامات دینامیکی صوت به این شکل، فقط سه حرف fmp را داشتیم دیگه s نداشتیم؟؟؟

در شماره سه هم من خیلی این قطعه را زدم؛ نمیدونم ولی به نظرم نت فا باید دیز باشه؛ آخه اینجوری خیلی بیشتر بش میاد...

فایل های ضمیمه:

• اشکال در کتاب fernando carulli-untitledw.JPG
      untitledw.JPG
      اندازه فایل:
      94.7 KB
      نمایش ها:
      4
  2. amaranth

amaranth عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic
    دوست عزیز
    اعداد یونانی نشونه فرتی هست که باید بگیری وتاجایی که نقطه چین ادامه داره باید دستت رو نگ داری گاهی اوقات مثل این مورد دو راه وجودداره یا میتونی نت می رو به صورت آزاد بزنی ودیگه فرت نگیری یا این که نت می رو روی سیم دوم فرت پنجم بزنی و باره بگیری زیاد خودت رو از بابت انگشت گذاری اذیت نکن میتونی هر وقت که احساس کردی سخته هر طور که راحت تری اجرا کنی واین اشتباه نیست بلکه نشونه خلاقیته اعدادی هم که داخل دایره هیتن همیشه نشون دهنده سیمی هست که نت روی اون اجرا میشه اعداد بدون دایره نشون دهنده فرتی هست که نت روی اون اجرا میشه
    در مورد شماره دو این علامت subito piano هست یعنی ناگهان ملایم شود مراجعه کن به کتاب تئوری موسیقی پورتراب
    در مورد شماره سه هم یا نت اشتباه یا نظر آهنگساز بوده برای مطمئن شدن تنظیمات دیگرو نگاه کن

بارگذاری...