1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

اسپیکر هایی با صدای واقعی تر

شروع موضوع توسط djoverlordj ‏25/10/16 در انجمن دیگر ابزار

تاپیک اسپیکر هایی با صدای واقعی تر تالار دیگر ابزار در persian-music.org.

1. djoverlordj

djoverlordj عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 1 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان ، من خواستم اسپیکر مانیتور برای میکس و مستر تهیه کنم خودم نظرم روی dynaudio مدل bm5 mkiii بود ولی یکی از دوستام بهم گفت برای میکس و مستر hs8 بگیرم ، من بهش گفتم bm5 سه عدد امپلی فایر برای فرکانس های پایین ، وسط و بالا داره ، کلاس جهانیش ۱ هست در حالی که hs8 کلاس ۲ و چنین امکاناتی نداره و قیمت خیلی کمتری هم داره ، دوستم گفت برای میکس و مستر نیاز به این داری که صدا رو جوری بشنوی که همه میشنون و صدایی که hs8 به تو نشون میده صدایی هست که اسپیکر های افرادی که میخوان اهنگ تورو گوش بکنن بهشون نشون میده ، من یکم با حرفش تحریک شدم و تو سایتای خارجی هم دنبال برترین اسپیکر های میکس و مستر گشتم دیدم hs8 توی لیست هست ولی اثری از dynaudio نیست ، خواستم بدونم از شما دوستان کسی هست که تو مبحث میکس و مستر با این دوتا محصول کار کرده باشه و نظر دوست من رو تایید یا رد میکنین ؟ ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏24/10/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏24/10/16 ---
    کسی از دوستان نبود؟
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏25/10/16 ---
    اساتید؟؟؟

2. saman_arenger

saman_arenger عضو سایت

شغل :
    music arrangement
    امتیازات:
    +77 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست عزیز این 2 تا اسپیکر باهم قابل مقایسه نیستند خودتون هم گفتید کلاسشون متفاوته شما برایمیکس و مسترینگ هر چه صدا را درست تر و صادق تر بشنوید قطعا میکس بهتری خواهید داشت و اسپیکر dynaudio فوق العادست و صدای که تحویلتون میده با صداقت کامله البته Hs8 هم محصول خوبیه اما باهم قابل مقایسه نیستند در ضمن بهترین راه خرید یک مانیتور خوب اینه که خودتون از نزدیک به صدای جفتشون گوش کنید و بهترین نتیجه رو بگیرید موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
    • موافقم موافقم x 1
  3. djoverlordj

djoverlordj عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ممنون دوست عزیز