1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

اسپیکر مانیتور tannoy مدل revael 501 a

شروع موضوع توسط ماهسون ‏25/8/15 در انجمن خرید و فروش هدفون و اسپیکر مانیتور

تاپیک اسپیکر مانیتور tannoy مدل revael 501 a تالار خرید و فروش هدفون و اسپیکر مانیتور در persian-music.org.

1. ماهسون

ماهسون عضو سایت

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    اسپیکر مانیتور tannoy مدل revael 501 a
    این سری از اسپیکر های مانیتور در دهه 90 میلادی به بازار جهانی عرضه شدند و از آن پس نظر بسیاری را به خود جلب کردند . سری revael از اسپیکرهای مانیتورینگ باتوجه به مهندسی آکوستیک از نظر ارگونومی و ساختار بدنه بسیار پیشرفته است و صدای فوق العاده شفاف ، واضح و بدون رنگ شدگی را در اختیار کاربران خانگی و حرفه ای می گذارد. این سری با توجه به ساختار خروجی هوا از جلو ، صدایی بسیار مستحکم و بدون رزونانس در فرکانس های پایین عرضه می کند و یکی از مانیتور اسپیکر های ساخته شده مطابق با استانداردهای جهانی است. این مدل برای فضا های کوچک بسیار مناسب است.
    قیمت 1.100

2. iran music

iran music عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام دوست عزیز این مانیتور چقدر استفاده شد یا آک هست؟؟

3. ماهسون

ماهسون عضو سایت

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    1 ماه استفاده شده. در حد آکبنده

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    Tannoy همچین قیمتهایی رو در خواب هم ندیده بود ! :cigar-40: یک زمانی همین مدل (آکبندش) رو میتونستید با ۴۰۰-۳۰۰ هزار تومان تهیه کنید( یک سری reveal مدل پسیو هم داشت ). هرچند که الان واقعا این موینتور صرفه اقتصادی نداره.
    خوشبختانه من presonus eris 5رو تست کردم و واقعا از همه ۵ اینچهای زیر ۴۰۰ دلاری نا امید شدم . در مقایسه با بقیه مونیتورهای موجود و همچنین این مونیتور tannoy اون خیلی خیلی بهتر هست . دست دوم و کارکرده هم نیست :cigar-40:.
    tannoy فقط یوزرهای خونگی رو نشونه گرفته بود چون در اون موقع هم شرکتهای خیلی کمی با اشل کمتری محصولات یوزرها رو تولید میکردند ولی الان میبینید که انواع و اقسام موینتور ها و کارتهای صدای بسیار با کیفیتتر ساخته شده که عملا این محصولات عتقیه در برابر اونها هیچ هست ویا بهتر عرض کنم محو شده اند.
    به همین علت بود تولید این مونیتور رو متوقف کرد و سری جدید رو ساخت.
    anyway روز جمعتون رو خراب نمیکنم :biggrin:
    به نظر من اگر هنوز جای امیدواری داشت حداقل در استودیوی بستگان گرامی میدیدم ولی ظاهرا فقط در کشورهای جهان سوم و اروپای شرقی کاربرد دارد. هر موقع در استودیوی یک پرودیوسر مرغوب ! این موینتور مشاهده شد که بجای ادآم استعمال میکرد اون موقع میشود تصمیم به خریدن گرفت
    ولی پیشنهاد میکنم با این قیمتها و موجودی بازار اول به عقل مراجعه کنید بعد تصمیم بگیرید .
    البته جسارت نمیکنم چون شناختی از استارتر گرامی ندارم ولی چون خود شرکت tannoy هم اندازه شما تبلیغ نکرده بود . :biggrin: لازم بود کمی شفاف سازی میکردم.

یک شوخی دوستانه :‌اگر خوبه چرا میفروشید ؟‌:cool-94:
    موفق و موید باشید .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...