آخرین ارسال‌ها

اسپیکر مانیتورینگ در استودیو

علیرضا خزان

عضو سایت
27/2/20
6
سلام.من اسپیکر مانیتورینگمو وقتی که رویه میز میزارم گاهی اوقات با صدای ریزی از اسپیکر که وز وز میکنه مواجه میشم البته وقتی گوشو بهش بچسبونی راحت میتونی بشنوی.اسپیکر مشکلی نداره چون جاهای دیگه تست کردم اوکی بود.میز رو خودم ساختم پایه هاش اهنیه و چون اسپیکر روشه،حس میکنم برای همین این مشکلو داره از شما راهنمایی میخوام که چطور بتونم این مشکلو حل کنم. و دیگر اینکه این صدا برای اسپیکر مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟.مدله اسپیکر پریسینوس اریس ای 5

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,341
35
Vengeance Land
شاید از پد های زیر اسپیکر یا پایه های استاندارد موجود در بازار استفاده کنی مشکل برطرف بشه...

علیرضا خزان

عضو سایت
27/2/20
6
شاید از پد های زیر اسپیکر یا پایه های استاندارد موجود در بازار استفاده کنی مشکل برطرف بشه...
زیرش وسیله ای کارتن مانند گذاشتم ولی بازم همین مشکلو داشت.پ

علیرضا خزان

عضو سایت
27/2/20
6
زیرش وسیله ای کارتن مانند گذاشتم ولی بازم همین مشکلو داشت.پ
زیرش کارتنه اسپیکرو گذاشتم ولی مشکلش حل نشد.با این حال شما بازم پد رو پیشنهاد میکنید؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,341
35
Vengeance Land
در صورتی که اسپیکر مشکلی نداشته باشه که باعث این صدا شده
بله پد رو پیشنهاد میکنم....
البته من خودم زیر اسپیکرام از فوم های دوطرف توی کارتن کیبورد(سینتی سایزر) استفاده کردم!
چون دقیقا اسپیکرام اندازشون با اون فوم یکی هست به شکلی که اسپیکر داخل فوم قرار گرفته و ظاهری مثل پایه است تا حدودی...
نمیدونم تو عکس چقد مشخص هست...
IMG_20190917_143024.jpg

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
116
61
اقا از مانیتورهات یه تست کرونا بگیر ضرر نداره

آخرین ویرایش:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,341
35
Vengeance Land
بله کاملا مشخصه.ممکنه به خاطر برق هم باشه دلیله این خش خش هایه ریز ؟
یدونه اسپیکر خش خش میکنه یا دوتاشون؟
بله میتونه از برق باشه. اسپیکرای خودم زیاد اینطوری میشدن
ببینید اگه تو ولوم های مختلف هم این اشکال هست...یانه...

علیرضا خزان

عضو سایت
27/2/20
6
یدونه اسپیکر خش خش میکنه یا دوتاشون؟
بله میتونه از برق باشه. اسپیکرای خودم زیاد اینطوری میشدن
ببینید اگه تو ولوم های مختلف هم این اشکال هست...یانه...
نه.اصلا به ولوم ربطی نداره.وقتی موزیک پلی هم نیست به گوش میاد.البته وقتی که رو میزن.جفتش یه صدایه خیلی ریز میده

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
116
61
اقا اگه جکهات رو خودت هویه کاری کردی یه بررسی بکن احتمال زیاد نویز داری و مربوط به اتصالات بین اسپیکر و کارت صدات هست

علیرضا خزان

عضو سایت
27/2/20
6
اقا اگه جکهات رو خودت هویه کاری کردی یه بررسی بکن احتمال زیاد نویز داری و مربوط به اتصالات بین اسپیکر و کارت صدات هست
حتی وقتی به کارت صدا وصل نیست یه صدایی میده . ثلهله ارتعاشه ولی نویز نیست یه خش خش طوریه.مشکله نویز نداره

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,341
35
Vengeance Land
بنظرم بهتره که یه تعمیر کار خبره اسپیکرات رو ببینه
چون این چیزی که تعریف کردی به مشکلات مربوط به پاور اسپیکر شبیهه...

بالا