استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)

شروع موضوع توسط StreetBoy ‏4/8/09 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون) تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام خدمت همه دوستان استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(26).gif

خواهش می کنم از دوستان که من رو راهنمایی و کمک کنین. استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(16).gif

من می خوام یکه Home Studio تقریبا حرفه ایی تا اونجا که در حد توانم باشه درست کنم. استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(4).gif
    کارم هم خوانندگی، خوندن و ضبط صدا هست (سبک کاریم رپ و هیپ هاپ هست) بیشتر کارم ضبط وکال هست. استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(6).gif استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(14).gif
    چه کارت صوت و میکروفونی به درد کار من می خوره با توجه به این چیزهایی که گفتم!؟!؟
    این نکات رو هم اضافه کنم که آهنگها در کامپیوتر وجود داره و آماده شده است و من فقط می خوام بخونم و صدام رو با بهترین کیفیت ممکن ریکورد کنم (تاکید می کنم که با بهترین کیفیت ممکن می خوام صدام ریکورد بشه) تن صدام هم نه زیر هست نه بم یک صدایی با تن معمولی، باز اضافه می کنم که در آهنگهای من فقط خواننده رپ نمی خونه بلکه در بعضی کارها و بعضی قسمتها خواننده پاپ هم که یا خودم یا کسه دیگه ایی هست وجود داره (80% رپ، 20% پاپ)، یعنی میکروفونی میخوام که هم صدای خواننده رو بصورت رپ هم پاپ به بهترین شکل ممکن ریکورد کنه، و نکته مهم اینه که تغییری در صدا بوجود نیاد یعنی خش صدارو میکروفون نگیره یا بم کنه یا هر چیزه دیگه، صدا رو با بهترین کیفیت و به همون شکلی که هست ضبط کنه. استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(18).gif
    هزینه ایی که برای کارت صوت می تونم بکنم تا 650 هزار تومن هست و برای میکروفون تا 200 تومن یا اگر نیاز به میکروفون بهتر با قیمت بالاتر باشه بیشتر هزینه می کنم. استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(3).gif
    نیاز دیگر من اسپیکر مانیتور یا هدفون مانیتور هست که لطفا بگین بهترین هدفون مانیتور که ارزونترین باشه چه مدل و چه قیمتی هست چون نمی تونم واسه هدفون زیاد هزینه کنم. یعنی هدفون معمولی نمی خوام هدفونی که مانیتور باشه ولی قیمت مناسبی هم داشته باشه. استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(42).gif
    درسته که در حال حاضر کار من فقط ضبط وکال هست ولی کارت صوتی می خوام که علاوه بر داشتن خصوصیت ضبط صدا با کیفیت بالا ورودیهایی داشته باشه که اگر من بعدا خواستم در آهنگهام ساز هم ریکورد کنم (گیتار-ارگ-درام-...) بتونم از این کارت صوت به راحتی استفاده کنم و قابلیت اتصال یا ریکورد سازها رو هم داشته باشه (میکروفون مورد نظر هم به همین ترتیب باشه) یعنی درسته از کارت صوت و میکروفون بیشتر انتظار ضبط وکال هست ولی در کنارش در آینده نیاز به ریکورد و ضبط ساز هم بوجود خواهد آمد.
    ممنون از توجه همگی، لطف می کنین اگر من رو راهنمایی کنین. استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-N_aggressive%20(17).gif

2. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,478 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دوست ِ من مهمترین موضوع که داشتن محیط آکوستیک هست رو فراموش کردی
    شما اگر بهترین تجهیزات صدابردای رو داشته باشید ولی محیط آکوستیک خوبی نداشته باشید نمی تونید کیفیت خوبی ازشون بگیرید
    اگر جای بودجه ی کارت صدا و میکروفن رو با هم عوض کنید خیلی بهتر هست

هدفون مانیتور هم توی بازار ایران از 150 به بالا شروع میشه ( چند مدل در سایت معرفی شده در بخش هدفون ها )
    و اسپیکر مانیتور هم اگر درست یادم مونده باشه از 250 شروع میشه

برای ضبط صدای چندین ساز یا میکروفن شما به یک میکسر نیاز دارید که همه اون ورودی ها رو به میکسر می دید و رکورد می کنید
    ( امید عزیز بهتر می تونن راهنمایی تون کنن )

توصیه اول این هست که محیط آکوستیک خوب ایجاد کنید و بعد تجهیرات رو بخرید

آخرین ویرایش: ‏4/8/09
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام

من به شما اگه ورودي زياد نياز دارين با توجه به قيمتي كه مشخص كردين esi1010 رو پيشنهاد ميدم با 8 ورودي يا اگه كمتر نياز دارين m-audio fast track pro ultra با 4 ورودي..

براي ميكروفون هم من با توجه به قيمتتون... m-audio nova بين 180 تا 190
    اگه هم بهتر ميخواين كه البته گرونتر هم هستش rode. nt-2a

من در اين مورد به شما پيشنهاد ميدم از مانيتورهاي m-audio bx-5a استفاده كنين. 420000 يا اگه ارزونتر مخواين m-audio av-40 كه حدود 250000 هستش اما توصيه ش نميكنم.
    ياماها هم تو اين رنج قيمت مانيتور داره. مدل هاي hs-50 يا hs-80
    اگه هم هدفون ميخواين كه البته پيشنهاد نميدم byerdynamic dt-770 كه نزديك به 300000 قيمت داره يا roland rh-200 اما مانيتور بهتره.
    براي اتاق ضبط هم ميتونين هدفون akg-k66 بگيرين كه 40000 هستش.

اما اول اتاق سكوت و مهيا كنيد.
    به ريكورد درامز هم فكر نكنيد... من با داشتن 24 تا ورودي و ست ميكروفون مخصوص درامز هنوز نتونستم صداي خوبي ازش بگيرم. يعني هنوز امكان ضبطش تو ايران به صورت كاملا حرفه ايي نيست...
    منم به خاطر همينه كه v-drums خريدم و درامزهامو با اون و البته با vst ميزنم.. كه حس درامر القا بشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    در مورد آکوستیک کردن والا نمی تونم هزینه کنم یعنی بودجش رو ندارم ولی تصمیم دارم یه باکس آکوستیک برای میکروفون بسازم (PortaBooth) تنها کاریه که از دستم ساختست. حالا اگه پیشنهاد بهتری دارین خوشحال می شم بگین.
    مطمئنید که میکسر لازم دارم!؟!؟ چون من زیاد ورودی ندارم فقط یه میکروفون هست شاید بعدها بخوام ساز ریکورد کنم یه ورودی برای ساز هم می خوام. با این حال فکر می کنید به میکسر نیاز دارم!؟!؟

5. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی امید جان از راهنماییت.
    نظرت راجب Delta 1010 چیه!؟!؟ به دردم می خوره!؟؟! قدیمی نیست!؟!؟
    در مورد میکروفون با توجه به کاری که می خوام بکنم نظرتون راجب Behringer B2 چیه!؟!؟! این مدلهایی که گفتین بهترن یا Behringer!؟!؟
    در مورد مانیتور خیلی گرونه نمی تونم اینقدر هزینه کنم. مجبورم هدفون مانیتور بگیرم. هدفون مانیتوری که کار مانیتور رو بکنه و ارزون هم باشه به من معرفی می کنین؟؟؟ کارش خوب باشه!؟!؟
    البته اینی که گفتین برای اتاق ضبط منظورتون چیه!؟!؟! من هدفون رو هم برای هنگام ضبط می خوام هم برای میکس و مستر کردن دیگه!!!! همین هدفون مانیتوری که گفتم.

6. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,478 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase

در این صورت نیازی به میکسر نیست و همون کارت صدایی که امید جان معرفی کردند عالی هست برای شما

در حال حاضر هزینه ی 650 برای کارت صدا خیلی زیاد هست و همین Fast Track Pro برای کار شما عالیه

دوست ِ من به این توجه داشته باش که اگر محیط آکوستیک مناسب نداشته باشی همه این هزینه ها هدر میره

ساختن اتاق رکورد هم هزینه ی خیلی زیادی نداره
    می تونید برای این کار از گوشه های اتاق استفاده کنید
    یک طرح L شکل بدید به نجاری براتون بسازه یک در هم توش در بیاره
    وقتی بزاریدش گوشه اتاق یک مربع شکل دارید که می تونید خودتون داخل و بیرونش رو با استفاده از انواع عایق ها آکوستیک کنید فکر نمی کنم کل هزینه اش بیشتر از 200 بشه ولی نتیجه اش عالیه

شما اضافه بودجه کارت صدا رو روی اسپیکر مانیتور بزارید و اون مدلی که امید عزیز معرفی کردند بگیرید

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  7. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    من ازش دوتا دارم اما بيكار افتادن.. كارهامو با digidesign 003 انجام ميدم. اگه دلتا 1010 رو بگيريد بهتره كه ميكسر هم داشته باشين. اما esi يا fasttrack نيازي به ميكسر نداره.

b2 بد نيست اما nova صداش گرمتره و براي همه چيز حتي گيتار هم كاربرد داره همچنين rode nt-2
    akg-k66 همين خوبه... خودمم 4 تاازش دارم. البته اگه هدفون close داشته باشين مسلما بهتره.. اما گرونه..

در مورد اتاق سكوت هم كه light عزيز مفصلا توضيح دادن.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  8. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی از جوابتون. پس شما می گین همین Fast Track Pro Ultra از بقیه کارت صوت ها بهتر و برای کار من عالیه!؟!؟؟! من شنیدم این کارت صوتها که USB می خوره مقداری Latencey داره و PCI ها مخصوصا با پنل بیرونی مثل Delta 1010و...بهتره و کلا اکسترنالها بیشتر برای جابجا کردن و لپتاپ ها خوبه. نظر شما چیه!؟!؟ آیا PCI ها بهتر از External ها نیست!؟!؟
    در مورد آکوستیک کردن حق با شماست اگر من برای کارت صوت کمتر مجبور بشم هزینه کنم می تونم برای آکوستیک کردن بیشتر هزینه کنم.
    من می خواستم PortaBooth درست کنم مثل شکل زیر، نظر شما چیه!؟!؟

استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-portaboothFullFront.jpg

فکر می کنم منظور شما همچین اتاق آکوستیکی هست:
    استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-silverseries.jpg
    ولی داشتن پنجره و در فکر نمی کنین هزینه رو خیلی می بره بالا!؟!؟
    نظرتون راجبه یه همچین اتاقک آکوستیک 3 گوشی چیه!؟!؟
    استودیو خانگی (کارت صوت و میکروفون)-127848d1247014556-opinions-porta-booth-singing-pmb-2.jpg
    خوبه یا نه!؟!؟ فکر کنم این هزینش خیلی کمتره!؟!؟
    ببخشین من زیاد سوال می پرسم چون دور و برم کسی اینکاره نیست که بتونه کمکم کنه مجبورم از شما عزیزان کمک بخوام. بازم مرسی که وقت می ذارین.

9. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام

اينا خوبن اما ايران پيدا نميشه. دنبالش هم نگردين.
    سايتي هستش كه اتاق سكوت اماده و البته با نصب بهتون ميده كه قابل جا به جايي هم هست ..
    خواستين تو پيام خصوصي ميگم.

10. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی امید جان خیلی لطف می کنی که راهنماییم می کنی.
    پس شما می گین بی خیال Delta 1010 بشم و برم سراغ ESI یا Fast Track Pro Ultra (می شه برام کامل روشن کنین که مد نظر شما کدوم یکیه: Fasttrack Pro یا Fasttrack Pro Ultra یا Fasttrack Ultra 8R؟؟؟؟)
    البته من یه مطلبی برای Light عزیز نوشتم که برای شما هم می نویسم که منو بیشتر راهنمایی کنین.
    من شنیدم این کارت صوتها که USB می خوره مقداری Latencey داره و PCI ها مخصوصا با پنل بیرونی مثل Delta 1010و...بهتره و کلا اکسترنالها بیشتر برای جابجا کردن و لپتاپ ها خوبه. نظر شما چیه!؟!؟ آیا PCI ها بهتر از External ها نیست!؟!؟
    در مورد میکروفون شما می گین یا Nova یا Rode؟؟؟ کدومش بهتر. مخصوصا برای VOCAL؟؟؟؟
    این AKG که گفتین مانیتوره!؟!؟!؟ شما هدفون مانیتور برای من فقط همین یه مدل رو پیشنهاد می کنین که هم کاراییه بالایی داشته باشه هم قیمت مناسب؟؟؟؟؟

در آخر می شه قیمت اینها رو بهم بگین؟؟؟

Sound Card:
    ESI 1010: $
    M-Audio Fasttrack Pro Ultra: $

Mic:
    M-Audio Nova: $
    Rode NT-2A: $

Headphone Monitor:
    AKG 66: $
    Roland RH-200: $

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/8/09
  11. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,478 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    چرا Fast Track Ultra رو انتخاب کردید ؟ تفاوتش با Fast Track Pro فقط تعداد ورودی هاست
    ولی حداقل 250 تومان گرونتر در میاد واستون Ultra 8 ورودی Pro 4 ورودی در حال حاضر به 8 ورودی نیاز دارید ؟
    External بودن این کارت فقط به دلیل حمل و نقل راحت تر نیست
    دیگه نیازی ندارید برای تغییر جای کابل و ... پشت کیس برید
    FastTrack Pro ورودی هدفون هم داره که واقعا یک نعمته

در مورد Latency تا حالا نشنیدم کسی مشکلی داشته باشه هم USB 2 هست و هم اینکه از ASIO 2 پشتیبانی می کنه و همچنین این کارت یکی از کارت های پر فروش و پر طرفدار این رنج قیمت در دنیاست ( باز هم تاکید می کنم شما در حال حاضر نیازی به کارت صدایی با 8 ورودی نداری هزینه ی اضافی هستش )

من مدل 2496 که PCI هست رو دارم و کیفیتش دقیقا مثل Fast Track هست ولی با امکانات کمتر

این باکس ها به نظر من بیشتر به کار گویندگی میاد چون شما توی یک اتاق نشستید و همه وسایل توی همین اتاق هست این باعث وجود نویز زیادی میشه حالا 3 طرفش هم محدود بشه باز هم نویز رو خواهید داشت
    ببینید شما سخت می گیرید حتما نیازی نیست در و پنجره به این شکل باشه که
    وسط یکی از تخت چوب ها جای در رو در میارن 2 تا لولا می زنید و در رو نصب می کنید
    این کار رو خودم انجام دادم هزینه ی زیادی نداره
    پنجره هم خیلی نیاز نیستش

شما به محیطی احتیاج دارید که از همه طرف عایق باشه اون طرح L کمترین هزینه رو داره

12. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    كي اين حرفو زده...؟؟:smile (51): هيچ مشكلي ندارن.من براي 7 يا 8 تا از شاگردام گرفتم و نصب كردم همه هم راضي هستن. البته كارتهايي كه با سيستم فاير واير كار ميكنن. بايد از كارتهاي فاير وايري استفاده كنيد كه چيپ ست اون مارك تگزاس اينسترومتنت باشه. چون كارتهاي معمولي دچار مشكل ميشن. فقط همين .... وگرنه كارتهاي يو اس بي موردي نداره.

كارتهاي esi وروديشون بيشتره... اگه بيشتر از 4 تا نميخواين و تو رنج قيمت تا 550 fast track pro ultra. من براي اداره بهزيستي هرمزگان گرفتم و نصب كردم. و راضي هم هستن. و بيشتر هم ساز باهاش ركورد ميكنن. ultra 8 r قيمتش بالاست....

هر دوي اينها ميك هاي همه كاره هستن. هر دوشون صداي خوبي دارن اما rode nt-2 بهتره...
    akg-k66 يه هد فونه معموليه كه براي اتاق سكوت و تا قيمت 40 يا 50 مناسبه.
    Sound Card:
    ESI 1010: $ بين 600 تا 700
    M-Audio Fasttrack Pro Ultra: 550000

Mic:
    M-Audio Nova: 180000 ta 190000
    Rode NT-2A: 300000

Headphone Monitor:
    AKG 66: 40 ta 50
    Roland RH-200: 180 ta 200

13. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست خوبمون امید جان پیشنهاد Fast Track Pro Ultra رو دادن. من با توجه به صحبت ایشون گفتم. البته راستش رو بخواین وقتی ظاهر Ultra رو دیدم خیلی بیشتر خوشم اومد تا Pro :smile (22): پس فرقشون فقط تو تعداد ورودی هست؟؟؟؟
    می شه قیمت جفتش رو بهم بگین؟
    در مورد اتاق آکوستیک اینطور که می گین باید فکر اساسی بکنم. امیدوارم بودجم برسه که آکوستیک کنم. حتما پیگیرش خواهم بود اگه باز راجبه آکوستیک کردن به مشکل خوردم مزاحمتون می شم.

14. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    البته منم اصراري بر fast track ultra ندارم ...چون شما فرمودين كه براي اينده ممكنه ورودي بيشتر بخواين گقتم و گرنه تفاوتش فقط تو همينه.....
    fasttrack pro 260 ta 280
    fasr track ultra 550000
    اما اگه ورودي كمتري نيازدارين همون fasttrack pro رو بگيرين و با بقيه پولتون لوازم ديگه ايي بخرين.

15. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,478 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    شما تعداد ورودی زیاد خواستید واسه همین امید جان طبق بودجه تون پیشنهاد دادن
    زیبایی که مهم نیست مهم این کار زیبا باهاش ارائه بدین :D

Fast Track Pro حدودا 300 توی بازار ایران گیر میاد قیمت Ultra هم که امید عزیز فرمودن
    اگر فروشنده منصف پیدا کنید 550 هست حداقل

( سوالی داشتید خوشحال میشیم بتونیم کمکی کنیم ) :smile (31):

16. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خیلی خیلی ممنون امید جان.
    میکروفون هم فکر کنم Nova بهتر باشه!!؟ نظر شما چیه اون 100 تومنی که بخوام اضافه تر بدم بابت Rode می تونم بابت Headphone یا آکوستیک کردن هزینه کنم!؟؟ یا شما می گین حتما Rode رو بگیرم که صدای بهتری داشته باشم یا فرقی با Nova نمی کنه؟؟؟؟؟
    در مورد قیمتها هم خیلی ممنون.
    خیلی لطف می کنین و وقت می ذارین و جواب من رو می دین.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/8/09
  17. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    امید جان جایی به من اینارو پیشنهاد کردن نظرتون راجبش چیه فکر می کنین اینها بهتره و بیشتر بکارم میاد و کیفیت کارم رو بالا می بره یا نه همینایی که شما و دوستمون Light اشاره کردن بهتره!؟؟!

Sound Card:
    M-Audio Profire 610
    TC-Electronic
    M-Audio Firewire 410

Microphone:
    Shure
    Behringer B2
    Behringer B1

HeadPhone:
    Professional Active Headphone AKG K-240
    AKG K-99

18. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام

اول اين تاپيك رو ببينيد.:

https://www.persian-music.org/showthread.php?t=90

بنده هم كه عرض كردم nova كارتون و انجام ميده.
    اين كارت هم كارت خوبيه و اخيرا توليد شده و با 4 ورودي و 8 خروجي ميتونه بدردتون بخوره. و ميتونين از خروجي هاش در آينده براي كانكت به سخت افزار هاي صدابرداري هم استفاده كنين. اما بايد مبلغ 45000 هم براي كار فاير واير خوب و مناسب هزينه كنين.
    tc هم برند معتبريه ... فقط قيمتهاش كمي بالاست و از نظر كيفيت هم بسيار خوبه.
    firewire410 هم كه ديگه توليد نميشه و توصيه نميكنم.

اگه ميكروفون shure رو انتخاب كردين حداقل مدل ksm-44 روبگيريد.
    من ميكروفون nova رو بيشتر از behringer ميپسندم.

k-240 به نظر من وطبق نمودار فركانسي ارائه شده در سايت شركت مناسبتر و بهتره.

19. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    منظورتون رو درست متوجه نشدم؟!؟!؟

امید جان یکی از کسانی که 8 ساله استادیو داره این مارک کارت صوت رو بهم پیشنهاد کرد و تاکید زیادی هم روش داشت. خواستم نظر شما و یا بقیه دوستانی که اطلاعاتی دارند رو بدونم، کارت صوت: Presonus Fire Box

اینم اطلاعاتی در موردش: [DLMURL="http://www.presonus.com/products/Detail.aspx?ProductId=4"]Presonus Fire Box[/DLMURL]

و گفتن این میکروفون بیشتر از Rode NT2-A به کارم میاد. ==> Rode NT1-A

خوشحال می شم نظر شما و بقیه دوستان رو بدونم.
    بازم ممنون از توجهتون.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏21/2/16
  20. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اين كارت هم كارت خوبيه مهم اينه كه بتونه به شما 24 بيت و 96 كيلوهرتز رو بده و ورودي و خروجي هاش براتون كافي باشه. و يكي از دوستام هم نمايندگي اين كارتها رو تو تهران داره.
    كارتهاي صدايي كه با سيستم فاير واير كار ميكنن نيازدارن كه كارت فاير واير روي سيستم شما نصب باشه .
    اكثر مادربردها اين ورودي رو دارن اما سرعتشون براي كار اين كارتهاي صدا مناسب نيست به همين دليل بايد يه كارت فايرواير pci بخرين كه بهترين برندش كارتهايي كه داراي چيپست تگزاس اينسترومنت باشن هستش.

ميكروفون nt-2a داراي دو ديافراگم و از nt-1 قوي تر در دريافت صدا هستش.
    اگه دو ويافراگم بودنش براتون مهم نيستش ميتونين از nt-1 استفاده كنين
    من خودم هم همون اوايل كارم رو با اين مدل شروع كردم و هنوز هم ازش كار ميكشم.

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. قیمت میکروفون استودیو

,
  2. بهترین کارت صدا برای استودیو خانگی

,
  3. بهترین میکروفن برای استودیو

,
  4. قیمت میکروفون استودیویی,
  5. میکروفون مناسب استودیو خانگی,
  6. میکروفن مخصوص استودیو خانگی