استودیو بدون مجوز

• شروع کننده موضوع kingfa
  • تاریخ شروع
18/9/09
32
0
0
با سلام خدمت شما دوستان عریر دوستان یک سوال خیلی مهمی داشتم :smile (16):

یکی از دوستانم استودیو زده در کرج مکانی هم که داخلش هست تجاری هست

اما این دوست ما مجوز نداره با با این حالت باید هر روز بترس نکنه بیان بهش گیر بدن ؟ :smile (25):

و بعد این که همون بار اول که بیان وسیله هاشو میبرن یا اختار بهش میدن

و دوم اینکه راهی داره بدون مجوز به کارش ادامه بده با خیال راحت ممنون میشم جواب بدبد .

:smile (15)::smile (46):

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خوب البته اگه بتونه مجوز بگيره مسلما به نفعشه.
اما اگه كارهاي مثل موسيقي هاي بي محتوي و مورد دار ركورد نكنه موردي نخواهد داشت. چون ميتونه بگه استوديوم شخصي هستش و براي كارهاي خودم راه انداختم. كه حق طبيعي ايشون هستش كه براي خودش استوديو داشته باشه. اما همونطري كه گفتم در صورت ركورد كردن كارهايي كه همه ميدونيم چيا هستن و افتادن سر زبون ديگه...
در صورت اينكه متوجه بشن در وهله اول اخطار خواهند داد .

11/8/09
413
41
28
اهواز
اگه مجوز بگیره خیلی خوبه چون دیگه زیاد بهش گیرنمیدن ولی هر یکی دو ماه بازرس میاد چک می کنه

البطه به بعضی استودیوها سالی یکبار هم سرنمیزنن

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
البته به استودیو های مجوز دار بازرس سر میزنه
تو استودیویی که مجوز ندارن مسلما برخورد شدیدتر خواهد بود
یکی از دوستان من هم چنین استودیویی داشت و وسایل استودیو رو ضبط کردن
اگه می خواد خیالش راحت باشه بهتره بره دنبال مجوز

سلام من خودم 2 سال پیش یه استودئو بدون مجوز داشتم تمام وسائلم و گرفتن 3 ماه حبس و 2 ملیون جریمه نقدی حتما مجوز بگیره صد در صد به نفع خودشه کارای مورد دارم به هیچ عنوان نباید ظبط کنن

18/9/09
32
0
0
مرسی از راهنمایی های شما دوستان حالا اگه از این دوست ما کار مورد دار (رپ و .......) پیدا نکنند یا اصلا هیچ رکوردی پیدا نکنند بازم بهش گیر میدن.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
اما اگه كارهاي مثل موسيقي هاي بي محتوي و مورد دار ركورد نكنه موردي نخواهد داشت. چون ميتونه بگه استوديوم شخصي هستش و براي كارهاي خودم راه انداختم. كه حق طبيعي ايشون هستش كه براي خودش استوديو داشته باشه. اما همونطري كه گفتم در صورت ركورد كردن كارهايي كه همه ميدونيم چيا هستن و افتادن سر زبون ديگه...
جواب سوالتون تو پست جناب امید بود

:smile (31):

20/6/10
148
1
0
Teh
آقا امید میتونه بگه برای کارای خودمه ولی توی جای تجاری داره کار میکنه این مگه مشکل نیست؟!

20/6/10
148
1
0
Teh
مرسی از راهنمایی های شما دوستان حالا اگه از این دوست ما کار مورد دار (رپ و .......) پیدا نکنند یا اصلا هیچ رکوردی پیدا نکنند بازم بهش گیر میدن.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوسته عزیز منم 2 سال استودیو داشتم به صورت زیر زمینی بود ولی مشکلی نداشتیم....بستگی داره اگه راپورت بدن یا اینکه امارتون در بره مشکل سازه!
ما هم مثل شما بودیم یکی از دوستامون که چن تا ک.چه بالا تر از مابود رو ریختن گرفتن بردن!
البته بعد 3-4 سال فعالیت تو هاردشونم کارای سیاسی و وکال دختر بود که شانس اوردن هارد بازرسی نشد....ولی ریسک داره مواظب آمار باشید!از کار های فوش دار و سیاسی و وکال دختر جدا خودداری کنید!
سعی کنید هر کاری که انجام میدید بزن رو سی دی پروژشو به مشتری بدید از هازد هم پاک کنید اینجوری خیلی بهتره!