استفاده بهینه از رم و cpu و ...

شروع موضوع توسط mehran.fitness ‏10/7/13 در انجمن نرم افزارهای دیگر

تاپیک استفاده بهینه از رم و cpu و ... تالار نرم افزارهای دیگر در persian-music.org.

1. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم از بین daw ها کدوم یک تو استفاده بهینه از رم و cpu و کارت صدا و ... سیستم بهتر عمل میکنه
    مثلا با رم 2 شاید تو یکی نشه کار کرد و هنگ کنه و یا چند تا لاین باز کنی هنگ کنه ولی تو دیگری بهتر عمل کنه و مثلا تا 10 تا لاین هم جواب بده
    یا کارت صدا شاید بعضیا با حتی کارت صدای آنبورد روی سیستم هم جواب بده ولی بعضی دیگه اصلا نرم افزار بالا نیاد
    میخواستم اینارو هر کی استفاده کرده یا میدونه از نظر قطعات سیستم بگه

2. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    اینطوری که نیست ! تمامی daw ها تقریبا در بارگذاری داده ها و اشغال کردن فضای رم و cpu یکجور هستند و همچین چیزی نیست که مثلا شما nexus رو در یکی راحت تر و بدون تاخیر و در دیگری سخت تر بیارید ..

ولی یکسری ابزار مثلا در fl studo قرار داره مثل asio که تاخیر و حجم کار رو برای cpu به حداقل میرسونه .. و شما تقریبا میتونید پروژه های نیمه سنگین رو با این ابزار بسازید و ویرایش کنید ..

3. nkaq

nkaq Gold User

امتیازات:
    +941 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    سلام من تو یکی از این سایتایی که مقایسه میکنم ترتیب زیر رو دیدم البته همرو یادم نیست ولی این ترتیب از بالا به پایین CPU بشتری اشغال میکنه:
    Ableton live - Logic
    Cubase - nuendo
    Protools
    خود من که تجربه استفاده از کیوبیس و پروتولز رو دارم کاملا متوجه میشم که باز کردن همون پلاگین ها توی پروتولز سی پی یو خیلی بیشتری اشغال میکنه که خود این یکی از دلایلی شد که من کمتر برم سراغ پروتولز

بارگذاری...