استفاده از رکوردر بجای کارت صدا

شروع موضوع توسط sohrab.h ‏24/10/12 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک استفاده از رکوردر بجای کارت صدا تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. sohrab.h

sohrab.h عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان من می خوام صدای درامز ضبط کنم اما چون استودیوی خودم کوچیکه و صدای درامز هم خیلی زیاده نمی تونم توی استودیو ضبط کنم و می خوام توی یک اتاق دیگه تو خونه ضبطش کنم و نیازمند یک سیستم ضبط پورتابل هستم. یک مدل رکوردر حرفه ای صدا 727 در اختیار دارم می خواستم ببینم میشه با این ضبط کرد؟ اینم لینک اون رکوردر: http://www.sounddevices.com/products/722/images/ می خوام اون 5 تا میکروفن با پایه واسه درامز بزارم و میکروفن ها رو به میکسر و میکسر رو به این رکوردر وصل کنم. آیا خوب در میاد؟ اگه نکته ای راجب ضبط درامز می دونید لطفاً کمک کنید چون این اولین تجربه ضبط درامز من هست. در ضمن میکسر من Behringer Eurorock هست و میکروفن ها هم AKG

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    شدن که میشه اما رکورد رامز کار ساده ایی نیست
    ضمن اینکه اگه شما قرار باشه با 5 میکروفون درامز رو بگیرید و درنهایت همه اون 5 میکروفون رو در یه خط استریو رکورد کنید عملا جایی برای میکس اجزا و پردازش اونها باقی نخواهد موند و بعدا در میکس نمیشه روی تک تک اونها کار کرد

3. sohrab.h

sohrab.h عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون آقای محبی عزیز... ولی برای اینکه بشه صدای هر لاین رو جدا تو سیستم آورد که بعداً بشه میکس و لول گیری کرد نیازمند کارت صوت با حداقل 5 ورودی هست اینطور نیست؟؟؟ اگه رو میکسر لول 5 لاین رو بگیری طوری که به یک صدای خوب برسی بعد همه رو روی یک لاین رکورد کنی چطور میشه؟ بازم ممنون میشم راهنمائیم کنید.

- - - - - - - - - -

ممنون آقای محبی عزیز... ولی برای اینکه بشه صدای هر لاین رو جدا تو سیستم آورد که بعداً بشه میکس و لول گیری کرد نیازمند کارت صوت با حداقل 5 ورودی هست اینطور نیست؟؟؟ اگه رو میکسر لول 5 لاین رو بگیری طوری که به یک صدای خوب برسی بعد همه رو روی یک لاین رکورد کنی چطور میشه؟ بازم ممنون میشم راهنمائیم کنید.

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بله لول رو شاید بشه
    اما بعدا تو میکس که لازمه اجزا جز به جز پردازش بشن به مشکل برخواهید خورد.
    ضمنا کارت با 5 رودی هم برای رکورد درامز اونم رکورد خوب کمه و لااقل باید 8 وروی و بیشتر داشته باشه

بارگذاری...