استفاده از باند ضبط به عنوان مانيتور و نحوه اتصالات

شروع موضوع توسط sinateo ‏20/1/16 در انجمن Sound Monitor ( مانیتورهای صدا )

تاپیک استفاده از باند ضبط به عنوان مانيتور و نحوه اتصالات تالار Sound Monitor ( مانیتورهای صدا ) در persian-music.org.

1. sinateo

sinateo عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام

راستش یه مشکلی واسم پیش اومده عاجزانه تقاضامندم کمک کنین

من یه ضبط آیوا داشتم الان میخوام از اسپیکراش به عنوان مانیتور استفاده کنم و به کارت صوتی متصل کنم

از هرکدوم این اسپیکرها دو تا سیم ورودی بیرون اومده که یکی فیش RCA هستش و یکی دوتا سیم لخت هستش که واسه قسمت ساب ووفر اسپیکر هست.عكسش رو هم گذاشتم

حالا سوال من اینه که به اون سیم لخت ها چه فیشی باید وصل کنم که بتونم به کارت صوتی متصلش کنم

لطفا هرچه زودتر راهنمایی کنین با تشکر

فایل های ضمیمه:

• استفاده از باند ضبط به عنوان مانيتور و نحوه اتصالات-image.jpg
      image.jpg
      اندازه فایل:
      133.3 KB
      نمایش ها:
      17
  2. msnsat2007

msnsat2007 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -1
    با اجازه اساتید و مدیران
    دوست عزیز توجه داشته باشید که کارت صدا فقط یک خوروجی صدا هست نه امپیلی فایر پس قبل از هر چیز به یک آمپ نیاز داری ( که میتونه خود ضبط صوت هم باشه )
    نکته بعدی هم اینه که هر قدر هم اسپیکرهای شما خوب و با کیفیت باشن کار مانیتور رو نمیتونن انجام بدن
    امید وارم که کمکی کرده باشم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
    • قدیمی قدیمی x 1
  3. h@midreza

h@midreza عضو سایت

امتیازات:
    +298 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, StudioOne
    من چند روز پیش تصمیم ب این کار گرفتم.با توضیحات استاد خوبم جناب محبی و سرچ توی سایتای خارجی ، نصبشون کردم. ی عکسم قرار میدم ب این صورت اتصال بدیدشون.از سیم شیلد۶ استفاده کنید. ولی خب همینطور ک دوستمون هم اشاره کردند این کار هرگز جای اسپیکر مانیتور رو نمیتونه پر کنه .
    ب ۲تا کابل این مدلی نیاز دارید ک باید از یک طرف ب کارت صدا و از طرف دیگه aux ضبطتون وصل بشند

استفاده از باند ضبط به عنوان مانيتور و نحوه اتصالات-uploadfromtaptalk1453323304430.jpg استفاده از باند ضبط به عنوان مانيتور و نحوه اتصالات-uploadfromtaptalk1453323342162.jpg

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
    • موافقم موافقم x 1
    • آموزنده آموزنده x 1
بارگذاری...