استاد تار و سه تار خوب در غرب تهران کسی میشناسه

23/7/20
2
0
1
سلام عزیزان من دنبال یه استاد تار خوب برای ردیف میگردم ، ترجیحا غرب تهران اگر کسی میشناسه راهنمایی کنه

23/7/20
1
0
1
سلام عزیزان من دنبال یه استاد تار خوب برای ردیف میگردم ، ترجیحا غرب تهران اگر کسی میشناسه راهنمایی کنه
سلام به شما اقا بابک
استاد پوریا سبزواری و استاد عزیزی به نظر من در تهران بهترین هستند البته اساتید زیادند و شما باید ببینید با کدوم استاد ارتباط خوب برقرار می کنید . من خودم پیش استاد سبزواری کلاس میرم و تا الان ماهور و شور رو پیش ایشون زدم و خیلی راضی بودم قدرت انتقالشون و حوصلشون خیلی خوبه
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

23/7/20
2
0
1
سلام به شما اقا بابک
استاد پوریا سبزواری و استاد عزیزی به نظر من در تهران بهترین هستند البته اساتید زیادند و شما باید ببینید با کدوم استاد ارتباط خوب برقرار می کنید . من خودم پیش استاد سبزواری کلاس میرم و تا الان ماهور و شور رو پیش ایشون زدم و خیلی راضی بودم قدرت انتقالشون و حوصلشون خیلی خوبه
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم
ممنونم از راهنماییتون کاش شماره یا آدرسی از کلاس ها میدادید ممنون میشم اگر شماره تماس استاد عزیزی یا استاد سبزواری رو دارین بهم بدین

ارائه هرگونه لینک وبسایت فارسی، وبلاگ، آی دی شبکه های اجتماعی، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و هرگونه راه ارتباط شخصی یا تبلیغاتی از طریق پست های این سایت ممنوع است. پیش از ایجاد پست قوانین سایت را مطالعه فرمایید. مدیریت

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: