استاد آواز از گرجستان

شروع موضوع توسط davit ‏21/5/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک استاد آواز از گرجستان تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. davit

davit عضو سایت

امتیازات:
    +152 / 0 / -0
    دوستان استاد آواز من خانم Irma Moralishvili به من گفتند که میخوان طبق پیشنهادی که یک سال پیش بهشون داده بودم تعطیلات امسال رو بیان ایران و اونجا تدریس کنن.حالا سوال من اینه به نظر شما اگه ایشون بیان تهران چقدر هزینه زندگیشون میشه و چقدر درآمد میتونن داشته باشن و آیا به صرفه هست براشون یا نه؟
    البته احتمالا سه نفر باید باشن استاد آواز . کنسرت مایستر (نوازنده پیانو برای همراهی با آواز چه سر کلاس چه هنگام اجرا) و مترجم که شاید من باشم.
    اگه میشه هزینه کلاس ها در تهران برای هنرجو (با توجه به اینکه سه نفر هستند) و اینکه چقدرش سهم اساتید میشه و هزینه اجاره مسکن رو برام بنویسید
    پیشاپیش بابت کمکی که به من میکنید متشکرم.
    davit davitashvili

2. davit

davit عضو سایت

امتیازات:
    +152 / 0 / -0
    از دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

3. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    دوست عزیز اینجا استاد آواز حرفه ای خیلی خیلی کمه . اگه روی تبلیغات کار کنید مطمئنا درآمد فوق العاده بالایی داره .
    یکی از استادایی که خواننده ی ما پیشش میره دکترای آواز از اتریس داره . البته ایرانین . ایشون برای هر جلسه نیم ساعته 80 تومن میگرفتن . البته ماه دیگه که برگردن ایران قراره قیمت ها رو ببرن بالا و مطمئنا بالاتر از 80 خواهد شد .
    اگر بتونید کاری کنید که استادتون در منزلشون تدریس کنن به نفعشون خواهد بود چون آموزشگاها درصدی از پول رو برمیداره .
    برای هزینه ی زندگی در تهران هم به نظرم یه جایی رو رهن کامل کنید تا فقط بمونه هزینه های روزمرگیشون .
    به نظر من درآمد خیلی خوبی میتونن کسب کنن به شرطی خوب براشون تبلیغ کنید تا بتونن تمام وقتاشون رو با هنرجو ها پر کنن .

4. davit

davit عضو سایت

امتیازات:
    +152 / 0 / -0
    متشکرم دوست عزیز قیمتی که گفتید قیمت خوبیه فقط مشکل من اینجاست که نه تهرانو خوب میشناسم نه میدونم چطور باید تبلیغ کنم برای همین به نظر من اگه یه آموزشگاه باشه هم مشکلی نیست به شرطی که کمیسیون زیاد نگیره یا نهایت اینکه 100 تومن بگه به ما 80 تومن بده چون اینجوری آموزشگاه خوب میدونه چطور تبلیغ کنه و بالاخره حقشم هست که کمیسیون بگیره تازه برای آموزش تو منزل باید یه ساز هم بخریم که اگه تو آموزشگاه باشه این مشکل هم حل میشه چون وقتی برمیگردیم مسئله فروش ساز هم پیش میاد.
    در مورد هزینه منزل اجاره تو تهران یه جای معمولی مگه چنده؟
    در مورد استاد هم بگم واقعا استاد بسیار عالی و پر انرژیی هستند.به غیر از اینکه آواز تدریس میکنن طوری کار میکنن که گوش موسیقیایی رو هم قوی میکنن امیدوارم بشه یه راه حلی پیدا کرد.تازه گفتم یه کنسرت مایستر هم همراهشون میارن که ایشون هم استاد پیانوی بسیار قویی هستند.

5. rh.mohammad

rh.mohammad عضو سایت

امتیازات:
    +256 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, studio_one
    اجاره نکنید . رهن کامل کنید . هزینش رو من نمیدونم از بنگاهای مسکن باید بپرسید .
    استاد پیانوی خوب هم اینجا کم داریم . کلا اونطرف اصول آموزش خیلی بهتر از اینجاس . پیانیستتونم میتونن کلاس جداگونه واسه آموزش پیانو تشکیل بدن .
    واسه هماهنگی به چند تا آموزشگاه معروف از الان زنگ بزنید ببینید چی میگن . مثلا آموزشگاهای پارت و پارس . شماره هاش تو نت هست .
    ولی باز هم به نظرم تدریس در منزل رو هم در کنار تدریس آموزشگاه داشته باشن خیلی بیشتر به نفعشونه .

6. davit

davit عضو سایت

امتیازات:
    +152 / 0 / -0
    متشکرم دوست عزیز بابت راهنماییهاتون امروز با استادم مشورت میکنم.

بارگذاری...