استادگیتارفلامینکوی خانم توتهران وجودداره؟

شروع موضوع توسط mojdeh ‏13/7/11 در انجمن گیتار

تاپیک استادگیتارفلامینکوی خانم توتهران وجودداره؟ تالار گیتار در persian-music.org.

1. mojdeh

mojdeh عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام برهمگی دوستان هنرمندوهنردوستم.من 3ساله گیتارکلاسیک کارمیکنم 1ساله شدیدابه سبک فلامینکوعلاقمندشده ام برام مهمه که خانم باشه شمامیشناسید؟اصلاتوتهران هست؟چندوقته دنبالشم ولی پیدانکردم خواهش میکنم هرکس میتونه کمکم کنه مرسی

2. M.A.H.Y.A.R

M.A.H.Y.A.R عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    حقيقتش من تا حالا نشنيدم استاد خانوم اونم واسه فلامنكو. ايني كه ميگم رو تجربه ديدم، خواهشن كسي برداشت ديگه نكنه، به جز ليلي افشار استاد موفق زن حداقل تو تهران نديدم!!!
    منم خودم اول با كلاسيك شروع كردم، شما هم كه سه سال پايه گيتار دارين به نظرم اگه واقعا مشتاق هستين و نميتونين صبر كنين با كتاب خوان مارتين شروع كنين بعدشم كتاب پاكو پنيا حتما ميتونين موفق بشين حالا تا زماني كه استاد پيدا كنين.
    حالا اگه دوستان ديگه هم اطلاعات داشته باشن حتما كمك ميكنن.
    موفق باشيد.

3. mojdeh

mojdeh عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    واقعاممنون ازجناب مهیار.لطف کردین راستش کتاب وسی دی خوان مارتینو دارم وخیلی ازتکنیکهاشوبلدم وچندتاازآهنگهاشوزده ام امامردد بودم که آیاتکنیکهای تخصصی فلامینکورومیتونم بدون استاددرست یادبگیرم یانه .شمادرست میگین بره شروع خوبه.بازم ممنونم

4. M.A.H.Y.A.R

M.A.H.Y.A.R عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خواهش ميكنم. بله كتاب خوان مارتين در اين سطح كاملا ميتونه نياز هاي شما رو براورده كنه و خيلي از تكنيك هاي فلامنكو هم توش هست. اين كتاب چون هر درسش با برنامه ريزه ارائه شده و درسا به مرور سخت ميشن خيلي خوبه. اگه تونستين اين كتاب رو تموم كنين بعدش كتاب پاكو پنيا رو شروع كنين.
    البته يه نكته در مورد فلامنكو وجود داره، اونم اينكه فلامنكو بر پايه نت نويسي بنا نشده و خيلي با قاعده نيس و معمولا بداهه نوازي توش خيلي زياد ديده ميشه، به همين دليل يه سري تكنيك ها ابداع خود نوازنده ها هست و تو هيچ كتابي آموزش داده نميشن، به همين دليل پيشنهاد ميكنم در كنار كتاب، فيلم و كنسرت نوازنده هاي بزرگ رو پيدا كنين و ببينين كه هم سبك و سياق نوازندگي در فلامنكو رو متوجه بشين و هم يه سري ريزه‌كاري ها دستتون بياد.
    موفق باشيد.

بارگذاری...