از یک فیش کارت صداهای فایر وایر هم میشه استفاده کرد ؟

• شروع کننده موضوع ART
  • تاریخ شروع

ART

هنرمند
28/11/09
235
15
18
تهران
www.sedabardar.com
با سلام مجدد.

از یک فیش کارت صداهای فایر وایر هم میشه استفاده کرد یا باید هر دوتاش حتما به کامپیوتر وصل بشه؟
چون همشون 2تا فیش فایر وایر دارن!
مادر بردم asus p5e3 یک پرت فایر وایر داره.
اگر کارت صدامو با همون یک فیش وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟ فانتوم پاورش چی عمل میکنه؟

11/8/09
413
41
28
اهواز
اول باید بگید مدل کارت صداتون چیه؟
معمولا همه ی کارت صداها با یک کابل به کامپیوتر وصل میشن و بصورت قطع سخت افزاری به کامپیوتر معرفی میشن!
بعدشم مگه کارت صداتون آداپتور نمیخوره؟ با وصل کردن آدپتور فانتوم پاور براحتی کار می کنه !

30/7/09
267
478
63
شماره 14
کارت صدام pro fire 610 هست.
ممنون.
کارم راه افتاد.
سلام!
بسیار نیکو که مشکل حل شد . خوب حالا جریان رو کامل توضیح بدید که اگر دیگری هم همین مشکل براش پیش میاد بتونه استفاده کنه و کسب تجربه ای هم برای دوستان دیگرتون هست :smile (13)::smile (38):

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
نه دوست عزيز.
بايد از يكيشون استفاده كرد.
معمولا دوتا خروجي براي فاير واير ميذارن.
اما هر دو كارشون يكيه.

3/7/09
50
2
0
مشهد
آقا من کارت صدای امآیدیو فایروار 1814 دارم...اما بلد نیستم وصلش کنم....و اصلا پورتش به کامپیوترم نمیخوره...باید چیکار کنم...و اینکه آیا کارتهای صدا سی دی راه انداز همراهشونه؟؟چون من فقط خود کارت صدا و سیم فایروارشو دارم....خواهش میکنم زود جوابمو بدین پای آبرو وسطه:ِ:smile (74):

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
آقا من کارت صدای امآیدیو فایروار 1814 دارم...اما بلد نیستم وصلش کنم....و اصلا پورتش به کامپیوترم نمیخوره...باید چیکار کنم...و اینکه آیا کارتهای صدا سی دی راه انداز همراهشونه؟؟چون من فقط خود کارت صدا و سیم فایروارشو دارم....خواهش میکنم زود جوابمو بدین پای آبرو وسطه:ِ:smile (74):
-شما باید یک کارت فایروایر (ترجیحا با چیپست Texas Instruments) بخرید و سپس کارتتونو وصل کنید.
-بله همراه کارت صدا حتما سی دی راه انداز هست.در غیر اینصورت مجبورید از سایت سازنده دانلود کنید.

3/7/09
50
2
0
مشهد
ایولا...کارمو آسون کردی...آقا شما لینکی نداری؟؟من این کارارو بلد نیستم..میشه لینکشو بزاری؟؟یا راهنماییم کنی؟؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
بايد بگيد كه از چه ويندوزي و با چه سرويس پكي استفاده ميكني?
از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
ميتوني مدل كارت و نوع سيستم عامل و سرويس پك رو انتخاب كني و درايور مورد نطرت رو دانلود كنيد.

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
ممکن هم هست کامپیوتر شما پورت Firewire 800 داشته باشه ولی اینترفیس M-audio 1814 پورت اتصالش firewire 400 هست که اگه اینطور باشه شما میتونید از کابل firewire 400 به firewire 800 استفاده کنید.

3/7/09
50
2
0
مشهد
راجب این کارت صدا و کارایی اون گشتم تو سایت...میشه یکم راجب کارایش توضیح بدین ی باید تایپیک زد؟؟اگه جای دیگه جوابمو میدین لطفا خبرم کنین..آقا من اصلا فارسی نوشتن رو بلد نیستم مغزم هنگ میکنه..اما چون عاشق این سایت هستم اگه بگن کله ملاق بزن هم میزنم:smile (46):