از کار افتادن کرک ابلتون لایو 10

20/1/16
280
191
43
36
تبریز
با سلام.بنده حدود سه هفته س که ویندوز رو عوض کردم و ابلتون رو نصب و کرک کردم.از طریق فایروال ویندوز هم برنامه رو مسدود کردم.الان برنامه به لایسنس ایراد میگیره و در واقع راه ذخیره سازی و اکسپورت رو بسته.با تصب مجددش مشکلی ندارم متاسفانه حدود 28 گیگ پک روش نصب کردم که این نصب مجددش رو یکم سخت تر میکنه.از دوستان ابلتون کار کسی میدونه چجوری رفع مشکل کنم؟

MJR

عضو سایت
20/4/12
64
33
18
گرگان
دو علت ممکنه وجود داشته باشه. یک اینکه تو preferences ایبلتون،تیک automatic updates رو برنداشتی . دوم اینکه توجه کن برای کرک کردن، تنها باید فایل authorized رو drag drop کنی توی ایبلتون (در حالیکه پنجره offline authorization در ایبتون بار هست). اگه روش دوبار کلیک کنی یا ارور میده یا بعده مدتی دوباره میپره.
درضمن چرا پک رو دوباره نصب کنی؟ شما سعی کن location پک هات رو جای ثابت در نظر بگیری. برای نصب های آینده لازم نیست نصبشون کنی ، بلکه فقط تو prefrences محل Ableton pack رو مشخص کنی. نه نصبی سراغ میگیری نه مشکلی.

20/1/16
280
191
43
36
تبریز
سلام . هنگام نصب اینترنت قطع کن . بعد نصب که اجرا کردی وقتی پنجره اکتیو رو آورد فایل کرک رو بکش و به اصطلاح درگ کن روی همون پنجره.برنامه رو ببند و دوباره باز کن و از تنظیماتی که دوستمون بالای پستم گفتن آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کن

KiuMars_TR

عضو سایت
22/8/16
179
29
28
29
دوستان من عمومأ عادت دارم در صورت مشكل تو forumهاى زبان اصلى سوالامو مطرح كنم ولى اين سوال چون مربوط به كرك هست و معمولأ تو ايران از نسخه كرك شده نرم افرارها استفاده ميشه گفتم شايد تو فورم هاى زبان اصلى به نتيجه دلخواه نرسم.حقيقتا من چند ماهى است كه نسخه جديد ableton liveرو نصب كردم و كرك كردم ومشكلى نبوده،ورژن 10.1.1.چند روز پيش يه دفعه كركش پريد،دوباره كركشو نصب كردم درست نشد،و اين پيامو داد كه اين كد روى اين كامپيوتر كار نميكنه.حتى نرم افرار رو دوباره حدف و نصب كردم درست نشد.اسم كامپيوتر رو عوض كردم و حتى با يه يوزر ديگه امتحان كردم بازم درست نشد.registery key هارو حذف كردم بازم فايده نداشت.در حاليكه نسخه قبلى نرم افزار رو نصب كردم اكى شد ورژن 10.0.5.ولى من اين نسخه جديد رو ميخوام به خاطر آپديت هاى خوبش.كسى راه حلى داره؟

18/8/20
2
0
1
درود . اساتید گرامی من یک مشکلی دارم با کیجن . به طور جداگونه هم دانلود کردم ولی زمان باز کردن فایل ارور ویروس یا کامل نبودن میده و پاک میشه . فکر میکنم ویندوز ویروس میبینتش . البته ویندوزم و عوض کردم . ویندوزه 10 . جه باید کرد . سپاس

MJR

عضو سایت
20/4/12
64
33
18
گرگان
درود . اساتید گرامی من یک مشکلی دارم با کیجن . به طور جداگونه هم دانلود کردم ولی زمان باز کردن فایل ارور ویروس یا کامل نبودن میده و پاک میشه . فکر میکنم ویندوز ویروس میبینتش . البته ویندوزم و عوض کردم . ویندوزه 10 . جه باید کرد . سپاس
برو تو taskbar (پایین سمت راست دستکتاپ)، و windows security رو باز کن. حالا از سمت چپ Virus & Threat protection رو انتخاب کن. بعد مثله شکل پایین میری توی protection history.
Windows_Security_Protection_history-2.png
حالا باید allow رو انتخاب کنی تا به فایل اجازه بدی :
Windows_Security_Protection_history-5.png