از چه سایتی برای بکاپ و ارشیو و دانلود استفاده میکنید ؟

شروع موضوع توسط akhavan ‏14/1/15 در انجمن رفع اشکال ( troubleshooting )

تاپیک از چه سایتی برای بکاپ و ارشیو و دانلود استفاده میکنید ؟ تالار رفع اشکال ( troubleshooting ) در persian-music.org.

1. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,547 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    چند وقت پیش ( کمتر از ده روز قبل ) حدود ۶ گیگ سمپل رو مستقیم کردم و به اکانت سایت uploadkade منتقل کردم .
    این سایت رو به این دلیل انتخاب کردم که سرورهای داخل ایران رو استفاده میکرد و کمی در سرعت دانلود تاثیر داشت ضمنا مجانی بود ..
    بعد از ۴ روز و تا الان فایلهای من برای دانلود موجود نیست . یا حداقل سرور در دسترس نیست :) مطمینا کسی هم پاسخگو نیست و مثل هر کار دیگری در ایران به بن بست خورد :) من چون هزینه ای نداده بودم پس نباید از صاحب اون شاکی باشم . :)

مقدمه ای شد بر اینکه بدونم شما کاربران گرامی از چه روشهای برای دانلود و یا ارشیوگیری استفاده میکنید.

بعد از بررسیهای فراوان دو سایت قدیمی adrive و mediafire رو انتخاب کردم که البته تصور من این هست سایتهای دیگری هم موجود باشد ولی در فهرست و تاپ ۱۰ ها بهتر از این دو رو پیدا نکردم. adrive با ۵۰ گیگ فضا و امکان بکاپ گیری خیلی خوب هست ولی نرم افزار رموت فایل اون ایراد دارد و هر لینکی رو مستقیم نمیکند. خیلی برای بکاپ و ارشیو گیری انلاین از وب سایتها و وبلاگها مناسب هست . مدیا فایر نیز مشکل دانلود و ساخت لینک رو دارد .

ایا شما سایت دیگری با امکانات : رموت فایل + بکاپ گیری منظم + لینک مستقیم دانلود با قابلیت resum و مهمتر از هرچیزی - رایگان - میشناسید ؟

اگر هست لطفا در همین تاپیک بفرمایید.

با تشکر و سپاس
    علی اخوان جمشیدی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. sarmad.dehnadi

sarmad.dehnadi

شغل :
    صدابردار و آهنگساز
    امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    Dropbox

3. akhavan

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,547 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    ممنون اقای دهنادی عزیز قبلا تستش کردم حجمش کم هست.

خوب طی این دو سه ساعت که از تاپیک گذشت به نتیجه ای نرسیدم و هاست بهتری از اون دوتا پیدا نکردم ولی راه بهتری رو پیدا کردم که مینویسم اگر برای شما هم نظیر این اتفاق افتاد راه حل رو بدونید .

من یک هاست ۲ گیگ داشتم با مدیر هاستم صحبت کردم هاستم رو ارتقا داد ۱۰ گیگ حجم خریدم و به همراه نرم افزار تورنت تحت وب +‌ لیچر رپیدشیر خریداری شد . مزیتش این هست که اتوماتیک بکاپ میگیرد و یک پلاگین کامپرس کننده هم داخل این پکیج هست که میتواند کل دیتا رو فشرده کند و همه رو یک جا دانلود کنم. و مهمتر از همه یک اپلودر تحت وب و FTP دارد که میتونم از اونور دنیا فایلای مورد نیازم رو تحویل بگیرم.

حالا من کاری که کردم این هستش که بکاپ رو به adrive انتقال میدم و هرموقع دلم خواست دانلود میکنم . adrive بخوبی لینکهای هاست خودم رو قبول میکند و تا چندسال مجانی نگه میدارد . بدون یک دلار شارژ :)

اگر این اتفاق هم برای شما افتاد بهترین کار همین روش هست و از خرید اکانتهای این سایتهای بی نام و نشان ایرانی خود داری کنید.
    ۶ گیگ از فایلهای من پاک شد در حالیکه سرویس مجانی بود . حداقل ضرر مالی نداشت :)

4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود استاد عزیزم ...
    گوگل درایو رو امتحان کردین ؟ حجمش چقدرِ ؟! فکذ میکنم مورد قبول باشه . من از 4shared استفاده میکنم . البته برای آهنگ و پروژه هام . نمیدونم در اون حجم که شما میخواین ، پاسخگو هست یا نه !! یه سر بزنید خالی از لطف نیست . دقیق یادم نیست . اما بین ۱۰ تا ۱۵ گیگ ، رایگان به کاربر میده .
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

5. akhavan

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,547 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    موضوع فقط فضای اختصاص داده شده نیست (البته امنیت و نگهداری اون هم مهم هست )‌ قابلیت لیچ فایل هم مهم هست که من نیاز دارم ولی این سرویسهای ارشیو گیری انلاین این امکان رو ندارند. و فقط برای اپلود فایهلای حیاتی مهم هستند.
    کاری که من انجام میدادم این بود از سایتهای رپید لیچ اکانت داشتم و لینک مستقیم میکردم و به سایتهایی مثل مدیافایر انتقال میدادم فقط مدیافایر و ای درایو خوب بودند . و از این سایتها به عنوان یک محل موقت برای نگهداری اونها استفاده میکنم. الان هم همه چی خوب شده ولی مجانی نیست :D ضمنا ظرفیت گوگل درایو ۱۲ یا ۱۵ گیگ هست ولی تا یکسال نگهداری میکند .
    ۴ شیرد و بقیه فایلها رو پاک میکنند.
    حتی این سایت ایرانی آپلودکده نتونست برای ده روز فایهلای من رو نگهداری کند یعنی برای ده روز نمیتواند گارانتی کند چه برسد به اینکه من هزنیه یک سال رو بپردازم. ولی ashare این کار رو مجانی کرد و چند وقت پیش فایلی که ۲-۳ سال قبل اپلود کرده بودم رو تونستم دانلود کنم . :)

بارگذاری...