از اين دنيا سيرم

شروع موضوع توسط Nima Golestan ‏10/10/09 در انجمن پروژه های تایید شده ( آرشیو )

تاپیک از اين دنيا سيرم تالار پروژه های تایید شده ( آرشیو ) در persian-music.org.

1. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    بازم يه كار ديگه با همكاري دوست خوبم مهدي عزيز . اين كار با پيشنهاد مهدي جان سعي شده كه بلوز ساخته و اجرا شه . اگر نتونستم احساس بلوز رو درست بيان كنم ببخشيدم آخه سبك كار من فقط پاپ هست و R&B :smile (49):

تمام سازهاي توي اين موزيك زنده اجرا و ضبط شده به جز درام كه از BFD گرفته شده و يه قطعه كوچيك ساكسيفون كه از Saxlab گرفته شده . دوستان لطف كنيد مشكلات كار رو برام بگيد . چه ضبط و چه موزيك :smile (16): :smile (71):

پلاگين خاصي هم جز يه Reverb و Deley و يه ريزه هم از فيلتر چيز ديگه اي استفاده نشده . توي ميكس و مسترينگ هم كه باز از Digital Recorder استفاده شده .

http://www.4shared.com/file/139806246/9f3a9f8d/Az_In_Donya_Siram_.html

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام نيما جان.

احسنت كار خوبي بود....
    البته من فكر كنم بيشتر به r&b نزديك بود تا بلوز.... چون من واقعا توي موسيقيت روند 12 ميزاني كه اصول بلوز هستش رو نديدم.
    البته اين موضوع چيزي از زيبايي اهنگ كم نميكنه و بسيار زيبا بود.
    وكالهاي هم خوب بودن اما فقط كمي آواها زياد بود به نظرم . هارموني هاي خوبي رو توي موسيقيت ديدم. احسنت.... در مورد ميكس و مستر هم چون با هدفون گوش كردم نميتونم نظري بدم.
    اما به نظرم همه چي خوب بود.
    اميدوارم بيشتر توي اين سبك كه مورد علاقه منه فعاليت كني...:smile (19):

نيما جان اين تاپيك رو هم ببين يه نمونه كار بلوز برات گذاشتم از اونهايي كه دوست داري.
    من هر وقت گوش ميكنم ياد فيلمهاي امريكايي ميافتم كه بازيگره سوار يه ماشين روبازه و داره تو بيابون رانندگي ميكنه.:smile (61):

آخرین ویرایش: ‏10/10/09
  3. ham-rock

ham-rock عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    البته روند دوازده میزانی جز اصول بلوز سنتی هستش.و در قدیم موزیسینهای بلوز از این روند بسیار استفاده میکردن کرچه الانم این روند استفاده میشه ولی یک اثر بلوز محدود به 12میزانی بودنش نمیشه و خیلی از اهنگهای بلوز هستند که این روند درشون رعایت نشده.ولی کاملا بلوز هستند. مثلا old love &sanferancisco bay blues که اریک کلاپتون در کنسرت unplage خودش اجرا کردویا اثر معروفstill got the bluesاز گری مور.

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    البته سنت شكني در سبكها همه جا ديده ميشه.
    منظورمن فقط اصول پايه بلوز بود.

5. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo

ممنون اميد جان . زحمت كشيدي كه كار رو گوش كردي . آره درسته فرم 12 ميزاني رو رعايت نكردم اما توي وكال يه ريزه اومدم رعايت كنم ولي نمي دونم شد يا نه
    :30: ولي سعي ميكنم توي كاراي بعدي حتما اصيل تر كار كنم اين سبك رو :smile (19): . شايد اينكه بيشتر به R&B نزديك بوده به خاطر اين هستش كه R&B و POP ديگه رفته توي رگهام و كشيده شدن به طرف ديگه خيلي سخت شده برام :smile (81): :d

6. ham-rock

ham-rock عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    سلام
    کار و گوش کردم موزیک در عین سادگی بسیار زیبا بود و زیباتر میشد اگر:
    خطوط ملودی گیتار بیشتر بود. و بجای یه یه یه یه اورتوری چیزی بود که شنونده بیشتر حس بگیره با اهنگ(یه یه یه یکم دیگه لوس شده )راستی صداتون واقعا زیباست.:smile (70):اگر فراز و فرودها بیشتر بود و بعضی جاها ریتم یه تعغییر کوچولو میکرد هم بد نمیشد.
    در کل بسیار لذت بردم از کار و برات آرزوی موفق میکنم.:smile (19):

یه یه یه:smile (92)::smile (17):

7. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo

يه يه يه يه :smile (71): :d سلام ham-rock عزيز . مرسي كه زحمت كشيديد و كار رو گوش كرديد . حتما از نظرات زيباتون استفاده خواهم كرد به خصوص توي قسمت يه يه يه يه :smile (75): چون خودم هم پي بردم كه يه خورده زيادي هست و جاي يه solo خاليه . :smile (33):

بارگذاری...