ارور کیوبیس

29/8/17
54
43
18
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان هنرمند
بنده ویندوزم رو update کردم و بعد از اون دیدم وقتی کیوبیس رو باز میکنم ارور no valid license found.the program will quit رو میده و باز نمیشه تا قبل از آبدیت چنین مشکلی نداشتم بعد از اون اینطوری شد...آیا راه حلی داره که بدون حذف و نصب مجدد این مشکل رو حلش کرد؟؟یا باید حتما مجددا نصب کنم برنامه رو؟؟ممنون میشم کمکم کنید

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,361
2,216
113
36
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
نه راه دیگه ای نیست.
اپ دیت های ویندوز بعد از نصب ویندوز باید غیر فعال بشن!
چون در صورت نصب به تدریج سیستم رو از کار میندازن
چون ویندوز های ما تو ایران قفل شکسته و کرک شده هستش خود ماکروسافت یکسری اپدیت مخرب بجای اپدیت اصلی برای شما طبق شماره سریال جعلیه ویندوزت ارسال میکنه ! :D
چارش نصب دوباره ی کیوبیس هستش . اگه حل نشد و نصب ویندوز از اول + غیر فعال کردن اپدیت ها , فایر وال , Defender و UAC...
اگر هم ویندوزت 10 هست هرچه زود تر و شدیدا ازش دوری کن! و 8.1 یا 7 نصب کن...! :D
نصف مشکلات اینچنینی , نشناختن پلاگین ها , از کار افتادن لایسنس و ...
علتش خود ویندوز 10 هست!
;)

29/8/17
54
43
18
نه راه دیگه ای نیست.
اپ دیت های ویندوز بعد از نصب ویندوز باید غیر فعال بشن!
چون در صورت نصب به تدریج سیستم رو از کار میندازن
چون ویندوز های ما تو ایران قفل شکسته و کرک شده هستش خود ماکروسافت یکسری اپدیت مخرب بجای اپدیت اصلی برای شما طبق شماره سریال جعلیه ویندوزت ارسال میکنه ! :D
چارش نصب دوباره ی کیوبیس هستش . اگه حل نشد و نصب ویندوز از اول + غیر فعال کردن اپدیت ها , فایر وال , Defender و UAC...
اگر هم ویندوزت 10 هست هرچه زود تر و شدیدا ازش دوری کن! و 8.1 یا 7 نصب کن...! :D
نصف مشکلات اینچنینی , نشناختن پلاگین ها , از کار افتادن لایسنس و ...
علتش خود ویندوز 10 هست!
;)
مرسی از پاسخ کاملتون دوست عزیز....
ولی من یک اکانت و یوزر دیگه ساختم رفتم از داخل اون دیدم مشکلم بر طرف شده ولی تو یوزر ادمین دیگه کیوبیس کار نمیکنه فقط تو همون یوزر جدید میتونم کار کنم
پس از این به بعد دیگه ویندوز رو آپدیت نمیکنم ممنون

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,361
2,216
113
36
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
مرسی از پاسخ کاملتون دوست عزیز....
ولی من یک اکانت و یوزر دیگه ساختم رفتم از داخل اون دیدم مشکلم بر طرف شده ولی تو یوزر ادمین دیگه کیوبیس کار نمیکنه فقط تو همون یوزر جدید میتونم کار کنم
پس از این به بعد دیگه ویندوز رو آپدیت نمیکنم ممنون
اخ اینم دقیقا باید از همون مواردی باشه که من تازه دیدم....
اره دیگه میتونی البته به فال نیک بگیری این داستان یوزر رو .
میتونی یوزرت رو بزاری برای محیط کاریه موزیکت
با ادمینت کارای روزمره تر رو انجام بدی..
مثل فیلم دیدن و کپی کردن فایل..موزیک گوش کردن....;)

• عالیه!
واکنش‌ها: rezamousavi1

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,479
10,726
113
55
.
دوست من، شما اشاره نکردی با کدوم کیوبیس کار میکنی. اگر کیوبیس 5 هست، قطعاً مشکل خواهی داشت. ولی خیلی از کاربرها با کیوبیس المنت کرک شده ی 7 یا 8 کار میکنند، با ویندوز 10، بدون کوچکترین مشکل. ویندوز یک سیستم عامل هست. اگر قرار بشه درست کار نکنه، در همه ی نرم افزارهای نصب شده مشکل ایجاد میشه، نه فقط کیوبیس. من کیوبیس 7.5 رو در ویندوز 10 بروز شده نصب دارم، که همیشه در حال آپدیت اتوماتیک هست. بدون کوچکترین مشکل با کیوبیس کار میکنم. شما با عوض کردن ویندوز به 8 یا 7 شاید دیگه مشکل نداشته باشی ولی این به معنی از بین بردن مشکل نیست، به معنی فرار از حل مشکل هست.

• عالیه!
واکنش‌ها: rezamousavi1
29/8/17
54
43
18
دوست من، شما اشاره نکردی با کدوم کیوبیس کار میکنی. اگر کیوبیس 5 هست، قطعاً مشکل خواهی داشت. ولی خیلی از کاربرها با کیوبیس المنت کرک شده ی 7 یا 8 کار میکنند، با ویندوز 10، بدون کوچکترین مشکل. ویندوز یک سیستم عامل هست. اگر قرار بشه درست کار نکنه، در همه ی نرم افزارهای نصب شده مشکل ایجاد میشه، نه فقط کیوبیس. من کیوبیس 7.5 رو در ویندوز 10 بروز شده نصب دارم، که همیشه در حال آپدیت اتوماتیک هست. بدون کوچکترین مشکل با کیوبیس کار میکنم. شما با عوض کردن ویندوز به 8 یا 7 شاید دیگه مشکل نداشته باشی ولی این به معنی از بین بردن مشکل نیست، به معنی فرار از حل مشکل هست.
ممنونم از پاسختون
بله کیوبیس مورد استفاده ی من نسخه ی ۷ المنت هست که با ساخت یوزر جدید مشکلم بر طرف شد و الان راحت ازش استفاده میکنم....