ارور دادن پلاگین های ویوز در حین کار (درخواست کمک)

شروع موضوع توسط omid_glo ‏20/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک ارور دادن پلاگین های ویوز در حین کار (درخواست کمک) تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. omid_glo

omid_glo عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام، اگه بدجایی تاپیک زدم ببخشید، جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم، جستجو هم زیاد کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم، daw مورد استفاده ام اف اله ، تو یکی دو تا کار آخرم از ویوز استفاده کردم ولی متاسفانه بعد از اینکه کار رو تا حدی جلو بردم با این ارور مواجه شدم، 2-3 بار ویندوز عوض کردم، پلاگین رو پاک کردم (به روشی که تو یه تاپیک توضیح داده بود) ولی نتیجه ای نداشت، همچنان وقتی play میکنم بعد از مدتی این ارور رو میده و اف ال not respond میشه، مشکل چیه؟ میشه درستش کرد؟ با اف ال مشکل داره یا فقط من این مشکل رو میبینم؟
    fl studio 9.0.0
    fl studio 9.1
    هر دو مشکل دارن ، ویندوزم هم اینه :windows 7 64 bit
    اینم تصویر ارور:
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید
    {username}-{filename}

2. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    من براحتی از ویو استفاده میکنم با اف ال مشکلی نداره.شاید با ویندوزت مشکل داره.چون خیلیا با سون مشکل دارن.رو ایکس پی امتحان کردی؟

3. omid_glo

omid_glo عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دسترسی به وین اکس پی ندارم، قبلا یادمه کار میکرد، یه کار رو باهاش کامل ساختم ولی الان ارور میده، این رو هم بگم که یه بار k-lite codec pack رو میخواستم پاک کنم به یه سری از چیزای تو رجیستری که مربوط میشه به ویوز گیر داد، البته بعدش بار ویندوز عوض کردم و k-lite و ویوز رو دوباره نصب کردم و در حین نصب هم ارور نداد، الان اگه نتونم مشکل این پلاگین ها رو حل کنم مجبورم daw م رو عوض کنم! ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

بارگذاری...