ارشـیو موسیقی در تمام سبک ها

شروع موضوع توسط Arash.E ‏21/6/13 در انجمن موسیقی موروثی نواحی مختلف ( Folklore & Traditional

تاپیک ارشـیو موسیقی در تمام سبک ها تالار موسیقی موروثی نواحی مختلف ( Folklore & Traditional در persian-music.org.

1. Arash.E

Arash.E عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic
    سلام به شما دوستان پیشنهادی داشتم اگه میخواستم ببینم موافقین start ارشیو موسیقی تو تمام سبک ها رو بزنیم؟
    به صورتی که من یا بقیه دوستانی که میخوان همکاری کنن ( اسم .. سبک و لینک دانلود یک اهنگ "خارجی" که تویِ اون سبک اسم و رسم دار باشه رو توی همین تایپیک بزاریـم؟
    قطعا تهیه و داشتنِِ همچین ارشیو/ی به ما خیلی میتونه کمک کنه توی زمینه تنظیم شناخت انواع سازها و ادوات درام پرکاشن توی سبک های مختلف.

(فقط خواهشی دارم از دوستان اگه واستون مقدور هست لینک دانلود Picofile باشه اینو واسه راحتی سایر دوستان که استفاده میکنن میگم ممنونم از شما امیدوارم به لطف و همراهی دوستان تایپیک ادامه پیدا کنه تا پایان.

ارشـیو موسیقی در تمام سبک ها-11971603141852423968molumen_audio_cassette.svg.hi.jpg

2. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    دوست عزییزم سلام.به نظر من این ایده ی بسیار خوبی و عالی هستش.امیدوارم که بقیه هم حمایت بکنن.البته اگه زیر هر آهنگ و سبک یه توضیح مختصری هم داده بشه در موردش که چه بهتر.البته میدونم تو سایت تالار مربوط به سبکها هست اما اگه این جا هم چیزای گفته بشه بهتر قابل درک هست.منظورم اینه که خوبیه که مثلا کسی که آهنگ رو میزاره واسه همون تراک اون سبک رو بشکافه و دوستان استفاده کنن.ممنون

3. .hosseinali

.hosseinali عضو سایت

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
  4. majdodin

majdodin عضو سایت

امتیازات:
    +171 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ableton, reason, StudioOne
    ارشـیو موسیقی در تمام سبک ها-BEAT_HACKERS___NOTES_JUNKY.jpg

سلطان استفاده از سینتی سایزر هست BEAT_HACKERS ها

BEAT_HACKERS___NOTES_JUNKY

Artist: Beat Hackers
    Album: Notes Junky
    Type: Album
    Date: 2007
    Genre: Psy Trance
    Style: Full On Morning

Tracklist:
    01. All filters up
    02. D.M.T
    03. Move to the groove
    04. Beat the lucia
    05. Experience
    06. Beat Theater
    07. Baby killer
    08. Notes junky
    09. The big fraud

http://servag.rupsy.ru/2007-03-01/Beat_Hackers_-_Notes_Junky-2007-MYCEL.zip

ارشـیو موسیقی در تمام سبک ها-BEAT_HACKERS___NOTES_JUNKY.jpg

5. Arash.E

Arash.E عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic
    Hey Your - Pink Floyd
    Genere : Rock
    Froum Album The Wall

جنگ ویتنام تائثیرات عمده ای بر فرهنگ و هنر کشور آمریکا گذاشت که از تاثیرات بزرگی که بر هنر آمریکا گذاشت می توان به تاثیراتی که بر موسیقی آمریکا گذاشت اشاره کرد.
    تاثیرات این جنگ موسیقی آمریکا را خشن تر ،ریتم ها را سریعتر و شعر ها را فوق العاده اعتراضی کرد.
    گروه پینک فلوید که یکی از مشهور ترین گروهایی بود که در این میان شکل گرفت و سبک راک را دنبال میکرد .
    آهنگ Hey you یکی از بهترین آهنگ های این گروه است که مضامینی فوق العاده اعتراضی را دنبال می کند.
    صدای رساِ راجر واترز و گیتار نوازی فوق العاده دیوید گیلمور این اهنگ به یکی از بهترین اثار این بند تبدیل کرد..

6. Arash.E

Arash.E عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic
    موسیقی New Age

در دههٔ ۱۹۷۰ نهضت جدیدی در موسیقی وجود آمد که در سال ۱۹۸۶ از لحاظ تجاری به مقدار بحرانی خود رسیده و موسیقی عصر جدید نامیده شد.

در سال ۱۹۷۹ آهنگساز بریتانیایی، «برایان انو» آلبوم موزیک برای فرودگاه را منتشر کرد که یکی از اولین آلبوم‌های پیشگام در این سبک است.

موسیقی عصر جدید را می‌توان نوعی موسیقی ملودیک و اساساً سازی در نظر گرفت. مطرح کردن آلبوم‌های موسیقی به عنوان موسیقی عصرجدید معمولاً موجب به وجود آمدن اختلاف‌نظرهایی در بین طرفداران و حتی هنرمندان می‌شود. البته همگی بر این نظر اعتقاد دارند که مرز دقیقی برای موسیقی عصرجدید وجود ندارد.

موسیقی الکترونیک و زیرشاخه‌های آن و نیز موسیقی سازی بخش عمده‌ای از موسیقی عصرجدید را تشکیل می‌دهند.

برخی این موسیقی را ناشی از جنبش عصر جدید می‌دانند. این جنبش اعتقاد به این باور است که نژاد کلیهٔ انسان‌ها یکی است و این خود انسان‌ها هستند که می‌توانند با اختیار خود از دیگران بهتر یا بدتر باشند.

از مشورترین پیروان این سبک می شه یه گروه " انیگما " ، خانم " انیا " و استیو روچ اشاره کرد .

موسیقی " instrumental " هم که از آن ترجمه های مختلفی چون موسیقی سودمند ، موسیقی بی کلام و ... شده به هر نوع نوای بی کلام و آرامش بخش اطلاق می شود و در اصطلاح بسیاری نیز بر موسیقی های کلاسیک ( دوره های باروک ، رمانتیک و ... ) اطلاق می شود که تلقی غلطی است .

7. majdodin

majdodin عضو سایت

امتیازات:
    +171 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ارشـیو موسیقی در تمام سبک ها-a1098598673_10.jpg

Nick Miamis آهنگساز سبک سای که در آتن یونان به دنیا اومده و کار خودش رو از 2004 شروع کرده با نام هنری Mendark و کارهای ابتداییش سای ترنس بوده و بعد از مدتی رو به سبک امبینت آورده

Artist: Side Liner
    Title Of Album: Water Everywhere
    Year Of Release: 2013
    Label: Cosmicleaf Records
    Genre: Ambient, Chillout, Downtempo, Psychill, Trip-Hop
    Quality: 320 / FLAC
    Total Time: 55:36 min
    Total Size: 126 / 342 MB

Tracklist:

01 Inside The Eye Of A Hurricane
    02 Secret Sorrow
    03 Wish I Was A Kid Again
    04 Little Whale
    05 Danae (Vocal Edition feat Kerensa Stephens)
    06 The Honor
    07 To The Lighthouse (Side Liner Remix)
    08 August
    09 Danae (Instrumental Long Mix)
    10 Water Everywhere

http://servag.rupsy.ru/2013-06-27/Side_Liner-Water_Everywhere-2013.ZIP

8. majdodin

majdodin عضو سایت

امتیازات:
    +171 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ارشـیو موسیقی در تمام سبک ها-00-astrix_-_remixed-hmhd55-web-2013-cover-eup.jpg
    http://servag.rupsy.ru/2013-07-11/Astrix_-_Remixed-2013.ZIP

Avi Shmailov که به نام مستعار Astrix مشهور است تهیه کننده یا همون Producer و متخصص سبک ترنس روانگردان یا همان Psychedelic Trance میباشد . او در اتحاد جماهیر شوروی ( USSR ) در قفقاز در سال 1981/5/12 به دنیا امد و در Tel. Av+iv بزرگ شد و یک یهودی است .. او در سال 1992 با نام Astrix شروع به ریکورد موسیقی کرد .. در واقع او این اسم را از یک کمیک بوک ( Comic Book ) گرفته است که به گفته خودش این اسم خوب صدا زده میشود . در سال 1995 او به عنوان یک DJ شروع به کار کرد و این در زمانی بود که او موسیقی الکترونیک را یاد گرفته بود . در سال 1997 اولین استودیو خانگی خود را به وسیله کامپیوتر شخصی شروع کرد . او در این باره میگوید : در ابتدا موسیقی برای من تجربه جدید و عجیبی بود و من نمیتوانستم خودم را پیدا کنم اما من تحت تاثیر انرزی که در موسیقی سای بود قرار گرفته بودم .. او در سبک Nitzhonot سبکی که برگرفته از Uplifting Trance و Anthemic بود شروع به کار کرد و از ترکیب این دو سبک با سای سبک کنونی اش را به وجود اورد .. موسیقی Astrix به عنوان ملودیک ترین و قوی ترین موسیقی در سای شناخته میشود .. Astrix موسیقی خود را توسط Infected Mushroom تحت تاثیر زیادی قرار داده است که الان هم این موضوع کاملا مشخص است .. در اینباره میگوید : موسیقی Infected Mushroom برای من الهام بخش است و من همیشه بارها به البومهای انها گوش میدهم و کارهای Linkin Park و Tiesto که هر سه دوستان من هستند برای من زیبایی موسیقی را میفهمانند .. و این هم گفته وی :

I like Tiësto, he inspires me very much to see how well you can mix business with music and how big you can become from something that was so small in the beginning

Astrix در میان دیگر موزیسین ها با Infected Mushroom / Alien Project / GMS ( Growling Mad Scientist ) / Astral Projection و Atomic Pulse کار کرده است ...

بارگذاری...